Rom Resurrection Remix-OS 6.0.0 Mi6 - Resmi Sürüm

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Kesinlikle denemelisin Ns özellikli bildirim paneli bir tek global stabilde var ama ben onda bazı özelliklerin düzgün çalışmadığını gördüm ondan çin tabanli beta 8.5.14 kullanıyorum ns den feragat ettim. Eğer ns senin için vazgeçilmezse global stabil dene önce

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Miuipro global stabilde hangi özellikler çalışmadı hocam. Bende uzun zaman kullandım, farketmedim neyin çalışmadığını.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Miuipro global stabilde hangi özellikler çalışmadı hocam. Bende uzun zaman kullandım, farketmedim neyin çalışmadığını.

Benim için en önemli olan dinamik simgeler aktif olarak çalışmadı bazı uygulama bildirimleri kısıtlama yok dememe rağmen geç geldi. Pil konusunda beta daha cimri gibi. Ayrıca akıcılık betada daha fazla. Bilmiyorum belki de bana öyle geldi ama kendimi betada mutlu hissettim Bir de bu bildirimleri iki parmakla ayırmak daha farklı geldi. Aslında ns var da iki parmakla çekmek lazım bu da bazı kullanıcılara zor geliyor ben alıştım. MIUI 10 da bu sorunu farklı bir şekilde çözdüklerini söylüyorlar ama daha denemedim

smtkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
4
Arkadalar yükledim ama kamera halen stock kamera google kameraya nasıl geçebilirim?

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Arkadalar yükledim ama kamera halen stock kamera google kameraya nasıl geçebilirim?
Son sürümde 3 kamera da yüklü geliyor Stock,MIUI,gcam. Yapmanız gereken firmware dosyası ile telefonunuza uygun pico versiyon gapps flaslamak

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
5s plus için linilpaylaşabilir misiniz?

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Arkadaşlar bugün miuipro pil süresi tespit ettim full internet açık 5 saat 20 dakika ekran süresi aldım.

Rr romda önceden paylaştığım gibi 6 saat 10 dakika civarı almıştım.

Bu bilgilendirmeyi paylaşayım dedim. Pil hassasiyeti olan varsa aosp tabanlı romlari tercih edebilirler

civardo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar bugün miuipro pil süresi tespit ettim full internet açık 5 saat 20 dakika ekran süresi aldım.

Rr romda önceden paylaştığım gibi 6 saat 10 dakika civarı almıştım.

Bu bilgilendirmeyi paylaşayım dedim. Pil hassasiyeti olan varsa aosp tabanlı romlari tercih edebilirler

Bana da miui pro batarya da daha iyi gibi geldi. RR romda 5 saati zor geçiyordu wifi hep açıkken. Bir gün oldu miui pro yükleyeli 6 saati geçti. Ama ben experimental kurmuştum ondan da olabilir.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Bana da miui pro batarya da daha iyi gibi geldi. RR romda 5 saati zor geçiyordu wifi hep açıkken. Bir gün oldu miui pro yükleyeli 6 saati geçti. Ama ben experimental kurmuştum ondan da olabilir.
Bilemedim ki hocam. Ben aynı kullanım yaptım. İşte 4g evde wifi yarı yarıya ikisi arasında yaklaşık 1 saat var.

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Rr romda 7 saat 30 dk gibi ekran süresi aldım. Miuiproda 6, 6.5 saat alınıyordu. Pil bakımından rr rom daha iyi denilebilir.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Rr romda 7 saat 30 dk gibi ekran süresi aldım. Miuiproda 6, 6.5 saat alınıyordu. Pil bakımından rr rom daha iyi denilebilir.

Aynen hocam bende de öyle. Heralde sen arada interneti kapatıyorsun oradan fark ediyor ama romlar arasındaki farkımız aynı

Üst Alt