Rom Resurrection Remix-OS 6.0.0 Mi6 - Resmi Sürüm

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
AudioFX yazılımını nasıl kaldırdığınız belirtirmisiniz? Telefonumda magisk kurulu.
en kolayı titanium backup kurun ve dilediğiniz sistem uygulamalarını silin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
AudioFX yazılımını nasıl kaldırdığınız belirtirmisiniz? Telefonumda magisk kurulu.
Link2sd veya sistem uygulama kaldırıcı programı ile kaldırın sonra telefonu yeniden başlatın

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Konuda belirtildiği gibi firmware, Rr 8.1 rom, Gapps stock arm64 8.1 yükledim. Fakat gcam filan yüklü.değildi. Stock gelen kamera ise devamlı durduruldu hatası aldım. Tekrardan temiz kurulum yapayım istedim, tüm zip dosyaları incorrupt gibi bi hata verdi. Hata nerede anlamadım ama bezdirdi beni.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Konuda belirtildiği gibi firmware, Rr 8.1 rom, Gapps stock arm64 8.1 yükledim. Fakat gcam filan yüklü.değildi. Stock gelen kamera ise devamlı durduruldu hatası aldım. Tekrardan temiz kurulum yapayım istedim, tüm zip dosyaları incorrupt gibi bi hata verdi. Hata nerede anlamadım ama bezdirdi beni.

Son sürüm indirdiğimize dikkat edelim bende 3 kamera da vardı linki bu

4 wipe yapıyoruz advendic wipe seçeneğinden. Bu işlem bütün herşeyi temizleyecek. Daha sonra wipe data yapıp yes yapıyoruz. Bu işlem de temiz bir rom kurulumu için alt yapı sunuyor. Çünkü 4 wipe işlemi telefonu ham hale getiriyor. Sonra yeniden başlat seçeneğinden recovery seçip twrp klasörünün çıkması lazım

Sonra telefona son sürüm rr rom ve arm64 8.1 pico gappsi flaslyoruz. Sonra tekrar wipe data yapıp yes yapıp yeniden başlatıyoruz. Kullanima hazır. Ben böyle yaptım sorun almadım

Daha sonra magisk flaslayabilirsin

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Firmware denen bi zip daha vardı konuda, onu da yüklüyorum ben. Sadece rom ve gapps yeterlimi kurulum için?
Son sürüm indirdiğimize dikkat edelim bende 3 kamera da vardı linki bu

4 wipe yapıyoruz advendic wipe seçeneğinden. Bu işlem bütün herşeyi temizleyecek. Daha sonra wipe data yapıp yes yapıyoruz. Bu işlem de temiz bir rom kurulumu için alt yapı sunuyor. Çünkü 4 wipe işlemi telefonu ham hale getiriyor. Sonra yeniden başlat seçeneğinden recovery seçip twrp klasörünün çıkması lazım

Sonra telefona son sürüm rr rom ve arm64 8.1 pico gappsi flaslyoruz. Sonra tekrar wipe data yapıp yes yapıp yeniden başlatıyoruz. Kullanima hazır. Ben böyle yaptım sorun almadım

Daha sonra magisk flaslayabilirsin

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Firmware denen bi zip daha vardı konuda, onu da yüklüyorum ben. Sadece rom ve gapps yeterlimi kurulum için?

Evet yeterli ikisi

Üst Alt