Rom Resurrection Remix-OS 6.0.0 Mi6 - Resmi Sürüm

borabey06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
3
Konuda belirtildiği gibi firmware, Rr 8.1 rom, Gapps stock arm64 8.1 yükledim. Fakat gcam filan yüklü.değildi. Stock gelen kamera ise devamlı durduruldu hatası aldım. Tekrardan temiz kurulum yapayım istedim, tüm zip dosyaları incorrupt gibi bi hata verdi. Hata nerede anlamadım ama bezdirdi beni.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam başta bende çok hata aldım ama brismo hocam yardım etti sağolsun şuan sorun yok hocamın dedğini uygularsanız memnun kalırsınız telefon akıyor resmen

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Ben de firmwareı flashlamıştım ama neden gerek var ya da yok biliyor musun?
Bilmiyorum neden öyle. Önceden lineage yüklenmiştim onda da böyleydi; bir saf rom bir de gapps.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Konuda belirtildiği gibi firmware, Rr 8.1 rom, Gapps stock arm64 8.1 yükledim. Fakat gcam filan yüklü.değildi. Stock gelen kamera ise devamlı durduruldu hatası aldım. Tekrardan temiz kurulum yapayım istedim, tüm zip dosyaları incorrupt gibi bi hata verdi. Hata nerede anlamadım ama bezdirdi beni.

Merhaba, stock gapps yüklemeyin. Yüklerseniz gcam kaybolur ve yerine play deki Google kamera gelir. Sistem programı olduğu için de düzeltemezsiniz.

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Merhaba, stock gapps yüklemeyin. Yüklerseniz gcam kaybolur ve yerine play deki Google kamera gelir. Sistem programı olduğu için de düzeltemezsiniz.
Brismo hocanın dediği.gibi kurdum. Hatasız yüklendi rom. Gcam kuruk geldi.
Gcam da hdr ve hdr+ özelliklerini göremedim. Gece çekimlerinde kötü çekiyor önceki gcam sürümlerine göre. Gcam ayarlarında hdr+ ayarı varmı acaba?

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Brismo hocanın dediği.gibi kurdum. Hatasız yüklendi rom. Gcam kuruk geldi.
Gcam da hdr ve hdr+ özelliklerini göremedim. Gece çekimlerinde kötü çekiyor önceki gcam sürümlerine göre. Gcam ayarlarında hdr+ ayarı varmı acaba?

Hocam ben rr de gcam ı tam incelemedim. Suan miuipro 8.5.14 kullanıyorum. Her zamanki kullandığım gcam sorunsuz calısıyor çekimlerden memnunum. İstersen onu kaldırıp bunu kur. Ayarlardan camera.enable.micro tikini kaldır. Sorun olursa c2api yi tekrar flashla.

civardo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Hocam ben rr de gcam ı tam incelemedim. Suan miuipro 8.5.14 kullanıyorum. Her zamanki kullandığım gcam sorunsuz calısıyor çekimlerden memnunum. İstersen onu kaldırıp bunu kur. Ayarlardan camera.enable.micro tikini kaldır. Sorun olursa c2api yi tekrar flashla.

Hiç miui pro denemedim performansı nasıl acaba öneriyor musun? RR pek sarmadı laggy geldi miuiya geçicem galiba tekrardan.

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Hiç miui pro denemedim performansı nasıl acaba öneriyor musun? RR pek sarmadı laggy geldi miuiya geçicem galiba tekrardan.
Performans istiyorsan kesinlikle epic öneririm. Ben özelliklerden dolayı miuipro kullanıyorum özellikle bildirim paneli özelleştirmeleri vs diğer özellikler beni cezbediyor. Yani MIUI tabanlı rr rom diyebiliriz. Miuipro Performans ve pil yönünden Stock romdan daha önde diyebilirim. Tercih senin

civardo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Performans istiyorsan kesinlikle epic öneririm. Ben özelliklerden dolayı miuipro kullanıyorum özellikle bildirim paneli özelleştirmeleri vs diğer özellikler beni cezbediyor. Yani MIUI tabanlı rr rom diyebiliriz. Miuipro Performans ve pil yönünden Stock romdan daha önde diyebilirim. Tercih senin

Özelliklerine baktım ben de az önce beni de cezbetti baya bir de tek denemediğim romdu ondan bi göz atayım dedim :) sağ ol

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Özelliklerine baktım ben de az önce beni de cezbetti baya bir de tek denemediğim romdu ondan bi göz atayım dedim :) sağ ol
Kesinlikle denemelisin Ns özellikli bildirim paneli bir tek global stabilde var ama ben onda bazı özelliklerin düzgün çalışmadığını gördüm ondan çin tabanli beta 8.5.14 kullanıyorum ns den feragat ettim. Eğer ns senin için vazgeçilmezse global stabil dene önce

Üst Alt