Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

ömrmrtkls65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
acemi
Cihazım
redmi pro
Konular
0
hocam ben youtube den izlediğim bir video yla yaptım telefon kapandı sadece mi yazısı geliyor açınca bir de altta android yazıyor üç nokta yanıp yanıp sönüyor lütfen yardım edin cihaz kapandı

ömrmrtkls65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
acemi
Cihazım
redmi pro
Konular
0
hocam ben youtube den izlediğim bir videoyla yaptım telefon kapandı şimdi açınca sadece mi yazısı geliyor alttada ... nokta var android yazısı var yanıp yanıp sönüyor ne yapmam lazım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam ben youtube den izlediğim bir videoyla yaptım telefon kapandı şimdi açınca sadece mi yazısı geliyor alttada ... nokta var android yazısı var yanıp yanıp sönüyor ne yapmam lazım
Video linki paylaşın ne yaptığınızı yazın ona göre cevap verelim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taskin93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarik
Cihazım
Askin
Konular
0
Merhaba, telefonuma miui.eu da yer alan son stabil rom'u yüklemek için umlock işlemini gerçekleştirmeye çalışıyorum. Fakat recovery mod'a giriş yapamıyorum. Tarif edilen tuş kombinasyonuyla telefonumu başlattığımda bir telefon resmi ve altta takılı olmayan bir şarj/data kablosu resmi geliyor ekrana. Şarj aletine veya bilgisayara bagladigimda o kablo da telefona bağlanıyor ekranda. Fakat baska hiçbir şey yok. Tuşlar işlemiyor. Bu nedenle unlock da yapamıyorum rom da yukleyemiyorum. Bu konuda bilginiz var mı? (Cihaz:redmi pro)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba, telefonuma miui.eu da yer alan son stabil rom'u yüklemek için umlock işlemini gerçekleştirmeye çalışıyorum. Fakat recovery mod'a giriş yapamıyorum. Tarif edilen tuş kombinasyonuyla telefonumu başlattığımda bir telefon resmi ve altta takılı olmayan bir şarj/data kablosu resmi geliyor ekrana. Şarj aletine veya bilgisayara bagladigimda o kablo da telefona bağlanıyor ekranda. Fakat baska hiçbir şey yok. Tuşlar işlemiyor. Bu nedenle unlock da yapamıyorum rom da yukleyemiyorum. Bu konuda bilginiz var mı? (Cihaz:redmi pro)
Unlock işlemi recovery modda değil fastboot modda yapılır. Ses kısma ve güç

Taskin93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarik
Cihazım
Askin
Konular
0

[doublepost=1511331461,1511331418][/doublepost]
Unlock işlemi recovery modda değil fastboot modda

Hemen denedim fakat benim telefonum dediğiniz şekilde yapınca normal açılıyor

yapılır. Ses kısma ve güç

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
Arkadaşlar merhaba bu redmi pronun son çıkan stabil romu hangisi? Nereye bakmam lazım? Güncelleme gelmiyor diye bir rom yükledim telefon ayarlarından hafızaya atıp gösterip. İlk başlarda iyiydi sonra her hafta cuma günü güncelleme gelmeye başladı birkaç güncelleme oldu sonrasında sürekli sorun hata vermeye başladı. Moralim bozuldu telefondan soğumaya başladım. Tek sorunum kameradan galeriye geçiş yoktu güncelleme gelmiyordu. Bunları çözeyim erken telefon bu hale geldi. Bana çıkar bir yol söyleyin lütfen. Birde burada anlatılan gibi değilde direk hafızaya romu atıp yüklemiştim. yine rom dosyasını öyle yüklesem olmaz mı? Kilidi falan her şeyi açık şekilde almıştım telefonu.
[doublepost=1512581405,1512574761][/doublepost]Ek olarak
Version: V8.5.4.0.MHQCNED (MIUI8) Size: 1.3G

Bu rom dosyasını indirip hafızaya atıp yeniden 8 e dönüş yaptım fakat telefon ingilizce bu multi rom değil miydi? Kameradan galeriye gitme sorunu geri gelmiş oldu onada razıyım fakat bu seferde ingilzice.. Kafayı yedirtti bu telefon ya.

neoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alkan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var çözemedim sormak için doğru yer burası mı bilmiyorum eğer yanlış yerde soruyorsam lütfen affedin beni.

şu anda telefonumda miui 9 7.12.21 haftalık güncelleme alan rom yüklü 2 haftadır şöyle bir sorun yaşıyorum. telefonum her gece 3-4 civarlarında kendi kendine güncelleme yüklüyor yani güncelleniyor diyor kapanıyor ve işlem bitimi açılmıyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum. ve bunu hergece yapıyor telefonu tamamen kapattım olmadı internet bağlantılarını kesiyorum yine yapıyor telefonun dosyalarına baktım güncelleme paketi yok nasıl yapıyor anlamadım. bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olursanız çok sevinirim.

ememer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
REDMI PRO
Konular
3
merhaba telefonumda (mi unlock status) diye bir secenek yok bu sebeple işlem yapmıyor..cihazı hepsiburada dan almıştım... varsa bir yolu yazın lütfen...

tosbai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hc
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
arkadaşlar spflashtool rom linki varmı tr dil olan. yardımmcı olursanız sevinirim.

Üst Alt