Rom Redmi Note

xman91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
Note4x
Konular
0
Test ettiğim kadarıyla detaylı bir bilgi vereyim
Rom ilk yüklediğinizde süper duvar kağıdı ile geliyor hoşunuza gidebilir fakat donma kasma yaratıyor ekranı açarken bunu fark ettim ve
başka canlı bir duvar kağıdı denedim bu seferde güç tuşuna bastığınızda canlı duvar kağıdı geç tepki veriyor bu yüzden normal bir duvar kağıdı kullanıyorum gayet stabil ve hiç bir sorun yok

ilk açtığınızda bildirim ışıkları yanmıyor şarja taktığınızda ışık yanmıyor ve telefon şarj olduğunu göstermiyordu telefonu kapatım şarja taktım fulledim ve açtığımda ışıklar yanıyordu yani yükledikten sonra 1-2 defa tekrar başlatın 5 saat de bir

hep açık ekran özelliği var bu özellik ilginizi çekebilir fakat şarjı sömürdüğu bariz kaçınılmaz aşırı değilde yani 5 saat de ekran hep açık özelliği %13 şarj yiyebiliyor

sim etkinleştirme sorunu alıyorum halen çözemedim araştırmalarıma rağmen derin araştırma yaptım fakat yine çözemedimtarife vb alakalı olabilir sim etkinleştirme sorunu yedekler için kullanıyordum fakat bu rom için bundanda vazgeçilir ayarlar>güvenlik& gizlilik>yetkilendirme& iptal den en alttan üçüncü sim etkinleştirme hizmetini devredışı bırakabilirsiniz

google camera çok güzel hiç bir sorun yok fakat aşşağıda resmin üzerine tıklayınca galeride açmıyor takılıp kalıyor
stock kamerada bir sorun yok normal çalışıyor

Rom gayet stabil çalışıyor kapatma açma, çift dokunuş, gece modu, uygulamalara giriş çıkış, herhangi bir donma nadir görebileceğiniz bir şey miui11 den geçtim bu roma ve bu romda kalmaya karar verdim karşılaşabileceğiniz tilt edicek hiç bir sorun yok kafaya takarım normalde oyun oynayan biri değilim pubg fln iyi çalışıyor nette izlemiştim ama bir arkadaşın dediği oyun internet sorunu verdi oyun oynayacaksınız yükleyip oyununuzu deneyin derim bunlardan başka hiç bir sorun yok şuanda şarj süresi ile ilgili bilgi almak için ekran süresini kapatmamaya ayarladım bekliyorum ekran görüntüsü atacağım
sosyal medyada takılıyorum whatsappta mesajlaşıyorum ve video izliyorum genel kullanımım bu

banka uygulamaları ziraat ve kuveyt türk yüklü sıkıntısız çalışıyor

yüklemek isteyenler sorularını sorabilir bu romda sabit kalacağım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım 3 gün aktifim burda
detaylı kendi kullanımımca incelediklerim bunlar romu gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz şarj süresi bana gayet iyi geldi ama yinede test ediyorum
tamamen yeni bir telefon gibi oldu telefon
Ota guncelleme varmi acaba romda birde rica etsem vakifbank uygulamasinda skinti varmi kontrol edermisiniz teşekkürler

byusufdursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Grafik tasarımcı
Konular
0
Kurulumdan sonra wipecahce / chace yaptinmi ? Bir dene belki işe yarar dah stabil olabilir
hayır yapmadım şuandada gerek duymuyorum gayet güzel ve tüm uygulamalarımı kurdum sıkıntı yok stabil olma konusunda gayet müthiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ota guncelleme varmi acaba romda birde rica etsem vakifbank uygulamasinda skinti varmi kontrol edermisiniz teşekkürler
deneyeceğim

wallacemod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
wallace
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
0
[QUOTE = "alpereneker, postagem: 972849, membro: 22280"]

[/ CITAÇÕES]

DO you have link of donwload?

for install the update, with the native installation app, or do I have to delete the DATA and install from scratch?

Son düzenleme:

byusufdursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Grafik tasarımcı
Konular
0
evet arkadaşlar 6 saat 46 dakika civarı bir ekran süresi aldım ve fark etmediğim bir sorunu fark ettim telefon açıkken şarj olmuyordu ses bildirim geliyor ama şarj olmuyordu yazılımsal diyerek tekrar romu silip yükledim ve wipe cache dalvik yaptım hasan hocamın dediği gibi fakat değişen birşey olmadı şarj kablosunu değiştirdim ve fark ettimki kabloda sorun varmış rom gayet güzel herhangi bir sorun yok
banka uygulamalarını halen fırsatım olmadıekran görüntüsünüde atıcaktım fakat yeni kurluyor uygulamalar şuan atacağım en kısa zamanda

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Evet Vakıfbank uygulaması çalışmıyor ancak kernel değiştirirseniz sorunsuz çalışıyor biraz yukarılarda Furkan Beyin paylaştığı Kernek var v25 olan sorunsuz çalıştırdı

wallacemod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
wallace
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
0
Please next time don't put the gcam in the rom

I can't install other versions

byusufdursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Grafik tasarımcı
Konular
0
Buda şarj süresi buyrun %95 de çıkarmıştım şarjdan

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

xman91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
Note4x
Konular
0
Evet Vakıfbank uygulaması çalışmıyor ancak kernel değiştirirseniz sorunsuz çalışıyor biraz yukarılarda Furkan Beyin paylaştığı Kernek var v25 olan sorunsuz çalıştırdı
Tşk bey efendi ilerleyen zamanlarda banka işi çözülürse deneyeceğim saygilar

wallacemod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
wallace
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
0
alperenek é, I saw your message about GCAM, however in the new weekly version of ROM the GCAM comes installed natively, and is not good on my 4x note, I wanted to install another GCAM, so I can't install it.

I'm answering here because I don't have a Turkish number to confirm SMS.

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Test ettiğim kadarıyla detaylı bir bilgi vereyim
Rom ilk yüklediğinizde süper duvar kağıdı ile geliyor hoşunuza gidebilir fakat donma kasma yaratıyor ekranı açarken bunu fark ettim ve
başka canlı bir duvar kağıdı denedim bu seferde güç tuşuna bastığınızda canlı duvar kağıdı geç tepki veriyor bu yüzden normal bir duvar kağıdı kullanıyorum gayet stabil ve hiç bir sorun yok

ilk açtığınızda bildirim ışıkları yanmıyor şarja taktığınızda ışık yanmıyor ve telefon şarj olduğunu göstermiyordu telefonu kapatım şarja taktım fulledim ve açtığımda ışıklar yanıyordu yani yükledikten sonra 1-2 defa tekrar başlatın 5 saat de bir

hep açık ekran özelliği var bu özellik ilginizi çekebilir fakat şarjı sömürdüğu bariz kaçınılmaz aşırı değilde yani 5 saat de ekran hep açık özelliği %13 şarj yiyebiliyor

sim etkinleştirme sorunu alıyorum halen çözemedim araştırmalarıma rağmen derin araştırma yaptım fakat yine çözemedimtarife vb alakalı olabilir sim etkinleştirme sorunu yedekler için kullanıyordum fakat bu rom için bundanda vazgeçilir ayarlar>güvenlik& gizlilik>yetkilendirme& iptal den en alttan üçüncü sim etkinleştirme hizmetini devredışı bırakabilirsiniz

google camera çok güzel hiç bir sorun yok fakat aşşağıda resmin üzerine tıklayınca galeride açmıyor takılıp kalıyor
stock kamerada bir sorun yok normal çalışıyor

Rom gayet stabil çalışıyor kapatma açma, çift dokunuş, gece modu, uygulamalara giriş çıkış, herhangi bir donma nadir görebileceğiniz bir şey miui11 den geçtim bu roma ve bu romda kalmaya karar verdim karşılaşabileceğiniz tilt edicek hiç bir sorun yok kafaya takarım normalde oyun oynayan biri değilim pubg fln iyi çalışıyor nette izlemiştim ama bir arkadaşın dediği oyun internet sorunu verdi oyun oynayacaksınız yükleyip oyununuzu deneyin derim bunlardan başka hiç bir sorun yok şuanda şarj süresi ile ilgili bilgi almak için ekran süresini kapatmamaya ayarladım bekliyorum ekran görüntüsü atacağım
sosyal medyada takılıyorum whatsappta mesajlaşıyorum ve video izliyorum genel kullanımım bu

banka uygulamaları ziraat ve kuveyt türk yüklü sıkıntısız çalışıyor

yüklemek isteyenler sorularını sorabilir bu romda sabit kalacağım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım 3 gün aktifim burda
detaylı kendi kullanımımca incelediklerim bunlar romu gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz şarj süresi bana gayet iyi geldi ama yinede test ediyorum
tamamen yeni bir telefon gibi oldu telefon
Hocam ayarlardaki gizlilik kısmında uygulama izinlerindeki özel izinler içerisinde bildirim erişimi ayarı var, oradan uygulamalara erişim izni verebiliyor musunuz? Miui 12 stable port kullanıyorum şuan xda forumdaki rom, hiçbir uygulamaya bildirim erişimi veremiyorum, hep ayarlardan atıyor nedense. Bunda sorun yoksa ben de buna geçeyim, musixmatch programını tam kullanamıyorum bildirim erişimi olmadan.

alperenek é, I saw your message about GCAM, however in the new weekly version of ROM the GCAM comes installed natively, and is not good on my 4x note, I wanted to install another GCAM, so I can't install it.

I'm answering here because I don't have a Turkish number to confirm SMS.
You can delete the app folder of Gcam at /system/app using twrp's file manager. Just delete the Gcam folder and reboot to system. Then u can install another version of Google cam.

Son düzenleme:
Üst Alt