Soru Redmi Note Pro 9 Ne zaman Miui 12 Alacak ?

Yeniacemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Not 9
Konular
0

İnceleyebilirsiniz kardeşim xiomi yetkilisi söyledi
Tabi Endonezya'da satılan ve konuda bahsedilen redmi note 9 pro nun, excalibur yani pro Max oldugunuda biliyorsunuz dur değilmi?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tabi Endonezya'da satılan ve konuda bahsedilen redmi note 9 pro nun, excalibur yani pro Max oldugunuda biliyorsunuz dur değilmi?
Kardeşim adamlar o soru yu sorarken genel olarak redmi note 9 pro diye sormus pro Max diye değil sordukları sorular konuda mevcut ?? Ki yetkilide sadece eylülü bekleyin demiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim adamlar o soru yu sorarken genel olarak redmi note 9 pro diye sormus pro Max diye değil sordukları sorular konuda mevcut ?? Ki yetkilide sadece eylülü bekleyin demiş konuyu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum

Yeniacemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Not 9
Konular
0
Kardeşim adamlar o soru yu sorarken genel olarak redmi note 9 pro diye sormus pro Max diye değil sordukları sorular konuda mevcut ?? Ki yetkilide sadece eylülü bekleyin demiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Öyle bir şey dememiş. Orijinal haber budur.

Although, the company’s Indonesian website for the MIUI 12 rollout in which the Redmi Note 9 Pro is expected to get the update this month. Unfortunately, there’s still no information about the MIUI 12 update for the Redmi Note 9S.

Bunu önce Hindistan yetkilisi söyledi ağustosta vereceğiz diye. Fıs çıktı. Şimdi Endonezya söylüyor gene fıs çıkacak.
Miui12 orta segment cihazlara ağır geldi. Kırpılmış bir versiyonunu yapıyorlar. En büyük pazar Hindistan güncelleme almayacak çeyreği bile olmayan Endonezya alacak hemi. :)
Ayrıca Hindistan veya Endonezya da geliştirilmiyor yazılım Çin'de geliştiriliyor.
Hem Halep orda ise arşın burda. Ahada Eylül ayındayız göreceğiz.

Haber paylaşıp hem onu okumamak nasıl bir duygu durum karışıklığıdır onunda anlamadım. P)

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Vee sonunda herşey yavaş yavaş belli oldu. Note 9 pro ve 9s için sözümona geliştirme aşamasında imiş. :D
Yani aslında hiçbir şey yapmadık henüz diyor. Eylülde gelecek xiaomi söyledi diyen arkadaşa selam ederim. aslan568
Şu an 9 pro için miui12 bir söylentiden ibaret. 9s için öyle bir söylenti bile yok. 9s in miui12 almayacağı kesinleşti gibi. 9 pro ise geliştirme aşamasında ve tahmini bir tarihte söyleyemeyiz diyorlar kendileri. Muhtemel bu sene gelmez, nasip 2021 e inşallah. Oysa çok heves etmiştim xiaomi telefonlara miui ise her hafta güncelleniyor diye biliyordum. Kazın ayağı öyle değilmiş. Telefonu satıp xiaomi defterini kapatma vaktidir.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Vee sonunda herşey yavaş yavaş belli oldu. Note 9 pro ve 9s için sözümona geliştirme aşamasında imiş. :D
Yani aslında hiçbir şey yapmadık henüz diyor. Eylülde gelecek xiaomi söyledi diyen arkadaşa selam ederim. aslan568
Şu an 9 pro için miui12 bir söylentiden ibaret. 9s için öyle bir söylenti bile yok. 9s in miui12 almayacağı kesinleşti gibi. 9 pro ise geliştirme aşamasında ve tahmini bir tarihte söyleyemeyiz diyorlar kendileri. Muhtemel bu sene gelmez, nasip 2021 e inşallah. Oysa çok heves etmiştim xiaomi telefonlara miui ise her hafta güncelleniyor diye biliyordum. Kazın ayağı öyle değilmiş. Telefonu satıp xiaomi defterini kapatma vaktidir.

her hafta güncelleme beta da olur. stabil rom 2-3 ayda bir güncellenir. hem ondan önce çıkan cihazların çoğu almadı sizin cihazada gelir elbet. hem siz miui 12 den ne bekliyorsunuz ? o diyen bir fark hiç yok hatta miui 12 ye güncelledikten sonra 11 e dönüş rehberler arasınız. Benim cihazım note 8 hindistan modeli en son mayısta güncelleme aldık stabil olarak.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
her hafta güncelleme beta da olur. stabil rom 2-3 ayda bir güncellenir. hem ondan önce çıkan cihazların çoğu almadı sizin cihazada gelir elbet. hem siz miui 12 den ne bekliyorsunuz ? o diyen bir fark hiç yok hatta miui 12 ye güncelledikten sonra 11 e dönüş rehberler arasınız. Benim cihazım note 8 hindistan modeli en son mayısta güncelleme aldık stabil olarak.
Arkadaşım ben koyun değilim önüme ne konulursa fit olayım. Eylül ayındayız ne mayısı ne güncellemesi?
Miui 12 den nemi bekliyorum. Kulaklıktan gelen ses duyulmayacak kadar kısık belki artar diye bekliyorum. Menüler kasım kasım kasılıyor belki rahatlar diye bekliyorum. Her telefonum çaldığında kulaklık alanını kapatmayın uyarısının kapanmasını beklemeden belki telefonu açarım diye bekliyorum. Wifi kopmaları düzelir diye bekliyorum. Çinde satılmıyor diye arada derede kalmış note9s - pro alanları belki adam yerine koyarlar diye bekliyorum. İnstagram belki adam gibi çalışır diye bekliyorum.
İlginçtir sende kendin gibi kaderime razı olmamı bekliyorsun.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Arkadaşım ben koyun değilim önüme ne konulursa fit olayım. Eylül ayındayız ne mayısı ne güncellemesi?
Miui 12 den nemi bekliyorum. Kulaklıktan gelen ses duyulmayacak kadar kısık belki artar diye bekliyorum. Menüler kasım kasım kasılıyor belki rahatlar diye bekliyorum. Her telefonum çaldığında kulaklık alanını kapatmayın uyarısının kapanmasını beklemeden belki telefonu açarım diye bekliyorum. Wifi kopmaları düzelir diye bekliyorum. Çinde satılmıyor diye arada derede kalmış note9s - pro alanları belki adam yerine koyarlar diye bekliyorum. İnstagram belki adam gibi çalışır diye bekliyorum.
İlginçtir sende kendin gibi kaderime razı olmamı bekliyorsun.
Size kim koyun dedi ? Kulaklik sesi için bölgeyi hindistan veya singapur yapabilirsiniz daha yüksek ses alırsınız. Arayüz kasmalarını miui launcher apk olarak güncelleyip anımasyonları biraz azaltabilirsiniz. Diğer sorunlarınızda evet haklısınız ilk başlarda bizim cihazda da vardı wifi kopmaları sonra düzeldi. Çin modeli var ama pek bir yararı yok bizde güncelleme almadık. Xiaomi işte her sene tonla cihaz çıkartıyor sayılarını bile unutmuşlardır. yazılım sıkıntısı var ama yapacak bir şey yok

Ha birde Her sene zaten ekim kasım ayları alınıyor güncellemeler bu sene betalar erken başlamış olabilir bu hiç bir şeyi değiştirmez Redmi Modelleri için.

alperta54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADİL ALPEREN
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
18

Teşekkür ederim hocam

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9

Bilader kendi sitesinde yazıyor note 9s için yanlış bilgi vermeyin insanlara

Üst Alt