Soru Redmi Note Pro 9 Ne zaman Miui 12 Alacak ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
TR rom diye bir şey yok o zaman global rom sadece kodu farklı yani ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Diyosun , güle güle kullan dostum
Tr eu id cn romları var hocam sadece güncelleme numaraları farklı ama aynı hepsi özellik olarak.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Note 8 Pro bile almış hocam ya
Hocam bu güncellemeler o cihaz bu cihaz bile almış diyerek verilmiyor,
Test aşaması piyasaya sürülme tarihi işlemci yenilik performans gibi birçok sebebi olabilir
Note 8 Pro işlemcisi önceden kullanılan ve bilinen bir model sıkıntı olmadan verildi ayrıca global beta cihazıydı note 9 modeli hem yeni hem de işlemcisi yeni
Beklemek gerekiyor,
Xiaomi'nin güncellemesi cihazın fiyatına ya da özelliğine değil cihazın yeni sürüm ile uyumuna bakılarak tarihi erken yada geç sunuluyor

Yeniacemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Not 9
Konular
0
Ben yabancı sitelerden takip ediyorum. Son durum şöyle. Note 9 s - pro ve Max Çin'de satışa çıkmayan telefonlar. Bunların ikinci fazda miui12 alacağı açıklandı isede Çin'de satılmayan telefonların 3 üncü faz dağıtıma alınmasına karar verilmiş.
Sadece Note 9 aldı oda Çin'de farklı bir isimle satıldığı için.
Üçüncü fazda ise eski versiyon telefonlar var note 5-6 vs gibi. Onlar bittikten sonra note 9s ve pro 12 alacak ve muhtemelen android 11 ile alacak. Yani bu yıl bir MIUI 12 beklemeyin. 2021 de en erken.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Ben yabancı sitelerden takip ediyorum. Son durum şöyle. Note 9 s - pro ve Max Çin'de satışa çıkmayan telefonlar. Bunların ikinci fazda miui12 alacağı açıklandı isede Çin'de satılmayan telefonların 3 üncü faz dağıtıma alınmasına karar verilmiş.
Üçüncü fazda ise eski versiyon telefonlar var note 5-6 vs gibi. Onlar bittikten sonra note 9s ve pro 12 alacak ve muhtemelen android 11 ile alacak. Yani bu yıl bir MIUI 12 beklemeyin. 2021 de en erken.
android 11 ile gelmiyecek android 10 ile gelecek hemde bu sene neden 2021 de gelsin ????
Note 7 -note 8 modelleri miui 10 ve android 9 ile gelen cihazlar (note 8 bazilari miui 11 ile geldi) Note 7 miui 11 de de android 9 olarak kullanildi daha gecen ayda android 10 geldi. Note 8 de ayni daha android 10 gelmedi beta asamasinda. Miui 12 ile gelecek. ikiside cin modeli mevcut fakat hala miui 12 almadilar. Daha mi serisi tamamlanacak sonra redmi note sonra redmi serisi. Note 9 seriside boyle

alperta54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADİL ALPEREN
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
18
Kötü oldu ama artık sayende boş umutlarla beklemicem güncellemeyi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

android 11 ile gelmiyecek android 10 ile gelecek hemde bu sene neden 2021 de gelsin ????
Note 7 -note 8 modelleri miui 10 ve android 9 ile gelen cihazlar (note 8 bazilari miui 11 ile geldi) Note 7 miui 11 de de android 9 olarak kullanildi daha gecen ayda android 10 geldi. Note 8 de ayni daha android 10 gelmedi beta asamasinda. Miui 12 ile gelecek. ikiside cin modeli mevcut fakat hala miui 12 almadilar. Daha mi serisi tamamlanacak sonra redmi note sonra redmi serisi. Note 9 seriside boyle
Redmi Note 8 pro almış ama hocam

solayak27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2
Konular
7
Naptın hocam sende tamam geç alir da 2021 ne :D en geç bir ay hadi bilemedin 2 ay sonra verirler he bence en geç 3 haftaya alırız yanlis bilgi vermeyelim luften

Nereden mi biliyorum ?

Hsynhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
11
Güncelleme az önce geldi

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Hocam bu güncellemeler o cihaz bu cihaz bile almış diyerek verilmiyor,
Test aşaması piyasaya sürülme tarihi işlemci yenilik performans gibi birçok sebebi olabilir
Note 8 Pro işlemcisi önceden kullanılan ve bilinen bir model sıkıntı olmadan verildi ayrıca global beta cihazıydı note 9 modeli hem yeni hem de işlemcisi yeni
Beklemek gerekiyor,
Xiaomi'nin güncellemesi cihazın fiyatına ya da özelliğine değil cihazın yeni sürüm ile uyumuna bakılarak tarihi erken yada geç sunuluyor
Hocam haklı olabilirsin ama oppo yada realme SD 665 cihaza cat diye veriyo android güncellemeleri mi iyi sadece redmi kötü belli

Üst Alt