Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
2 gün önce aldım cihazı yurtdışı . İlk izlenimlerime göre büyük cihaz sevenleri tatmin edeceği bariz. 6.67 inc bir cihaz ve oldukça büyük ekran kalitesi gayet iyi panelden panele de fark ediyordur eminim benim cihaz şansıma huaxing panel kullanmakta iki panel arası gördüğüm kadarıyla renk tonu farklılıkları olduğu bariz yada bana öyle geldi bilemiyorum. Şuana kadar sosyal medya,youtube, film ve en fazla 1,5-2 saatlik de oyun deneyimi ile yaklaşık 10 saat 25 dakika gibi bir değer gördüm. Ekran parlaklığı otomatikte, karanlık mod açık, bluetooth kapalı ve birkaç uygulamanında arka plan işlemlerini kısıtladım. Bu 2 günlük kısa deneyimde dahi cihazdan son derece memnum kaldım ve üstelik şuanda 11.0.11 QJWMIXM global kararlı olduğu halde. Bootloader kilidi açıldıktan sonra her zaman yaptığım gibi güzelce Eu rom yükleyip cihazdan daha fazla performans ve ekran süresi alacağımdan şüphem yok. Bana göre Note serisinde değişim yaratmış ve olmuş dedirten bir cihaz kamera toz alma konusuna gelir isek tozlu ortamlarda bulunduğum oluyor ve şuana kadar kamerada bu denli bir sıkıntı yaşamadım ama sanıyorum bu durum üretilen belirli serilerde yaşanıyor. Alıcısını üzmeyeceği belli ama yazılımsal konuda biraz daha iyileştirmelere ihtiyaç olduğu da aşikar.

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
1 haftadır kullanıyorum ideal bir cihaz. Büyük ekran cihaz sever beni fazlasıyla tatmin etti tabi cebe koyup oturur kalkarken adama rahatsızlık veriyor haliyle ama olacak o kadar genelinde de çantada taşıyorum. Oyun konusunda performanslı gerçekten bir sorun yaşamadım ama kişiye göre değişen durum bunlar 48 Mp kamerasıyla gayet iyi, gece çekimi yeterli. Ses konusunda mükemmel bu arada, mikrafon kalitesi çok iyi gürültülü ortamlarda bile sesim net algılanıyor veya kayıt yapacağım zaman net kaydediyor. Hoparlör temizleme oldukça başarılı tozlu ortamda tıkanan hoparlörü gerçekten başarılı şekilde yüksek sesin verdiği o oluşan hava akımıyla temizliyor. 18w hızlı şarj desteğine sahip kutudan 22.5w çıkıyor. Fiyatına göre alınabilir kesinlikle fakat artan dolar kuruyla birlikte o konuda yerini koruyabileceğini uzun vadede düşünmüyorum. Düşünüyorsanız eğer aradaki cüzi fark verilip pro ya geçilebilir bana göre. Tabiki burada + lar ve - ler durumu giriyor devreye onu kendinize göre kararlaştırıp karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Deep16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdogan
Cihazım
9s
Konular
0
İnternete sayfalarina her giriste bu beklemeyi yapiyor.hindistan 12 var. Neden yapar bunu romdanmi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dun aldim cihazi hindistan 12 yuklemis aldigim kisi hersey cok guzel ama internete her giriste 5-6 saniye bekletiyor sayfa bu neden olabilir sizdede boylemi?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
İnternete sayfalarina her giriste bu beklemeyi yapiyor.hindistan 12 var. Neden yapar bunu romdanmi ?

Dun aldim cihazi hindistan 12 yuklemis aldigim kisi hersey cok guzel ama internete her giriste 5-6 saniye bekletiyor sayfa bu neden olabilir sizdede boylemi?
google chrome un verilerini sıfırla yüksek ihtimal düzelir

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10

redmi5plus Arkadaşın dediğine ek olarak genelde anlık kopmalar veya wifi sinyal kayıplarından dolayıda yapabilmekte hocam. Belki kanal ve frekans ayarları yapabilirsiniz modem üzerinde fakat başka romda aynı sorunu yaşıyormuydunuz oda önemli.

ToprakA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
MIUI V12.0.2.0.QJWTRXM KARARLI sürüm güncellemesi geldi bu sabah, yeniliklerde sadece güvenlik yaması diyor ama boyutu yanılmıyorsam 2.3gb eski telefonlarımda hiç bu boyutta güvenlik yaması görmemiştim

Arda_10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Note 9s
Konular
27
MIUI V12.0.2.0.QJWTRXM KARARLI sürüm güncellemesi geldi bu sabah, yeniliklerde sadece güvenlik yaması diyor ama boyutu yanılmıyorsam 2.3gb eski telefonlarımda hiç bu boyutta güvenlik yaması görmemiştim
Bende yaptım indirilenler de 2.3 gb lık dosya duruyor hala silsem bir sorun çıkarmı?

Oyun oynayacaklar için söylüyorum pubg de sizi üzmez ben şahsen fortnite oynuyorum en yüksek çözünürlükte genellikle 30 FPS bazen 25-26 oluyor oda çok insan olan yerlerde kısaca cihaz sizi üzmez.

sauth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Matematik Öğretmen
Konular
1
Telefondan mı şebekeden mi anlayamadığım şebeke problemi yaşıyorum. Şehir merkezlerinde hiç sıkıntı yok ama köyde telefon çekimi dengesiz. Aynı noktada bakıyorum 3g 3 çubuk çekiyor ve internet de idare eder hızda ama bir bakıyorum aynı noktada telefon çekmiyor yani interneti fln geçtim şebekede çarpı çıkıyor. Bunun nedeni telefon mu türk Telekom mu bilemedim.

Birumsev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
Merhaba, ben MIUI 12 sürümü yüklemiş olmama rağmen attığım resimdeki gibi MIUI 11 bildirim sekmesi görünümü var hâlâ. Nedenini bilen var mı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt