Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

onur70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ganiokay
Cihazım
mi6
Konular
0
daha önce 3 yıl xiaomi mi 6 kullandım ve yaklaşık redmi not 9s yi bir aydır kullanıyorum.Çok stabil, dokunmatik ve menüler hızlı, kamera çekimleri çok iyi, ekranda siyahlar daha iyi, pil performansı süper..yenii miu12 sürümüne yükseldi ve daha stabil oldu gibi.happy~~tavsiye ederim..

ToprakA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Bişey dikkatimi çekti dışarıdan eve girince gündüz hava güneşli olduğu zaman ekran renkleri çok açık renk oluyor mesela whatsapp ın yeşili koyu yeşil ama dışarıdan eve girdiğim zaman çok açık yeşil oluyor ve ekran renkleri çok soluk gösteriyor telefonu kapatıp açarsam düzeliyor aynı durum başına gelen oldumu
Çok geç oldu ama üyeliğimi yeni açtım tekrar görünce yanıtlamak istedim, eski telefonum huawei de güneşte okunurluğu artır modu vardı bu da öyle bir şey muhtemelen ayarlarda vardır.

Ben de 3 gün önce aldım cihazımı, alana kadar sadece okudum artık üye olma vakti gelmişti :D grisinin gerçekten gri olmaması dışında memnunum kısacık tecrübemle

Zeynep.53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
1
TR rom için MIUI 12 gelmiş. TR rom güncelleme konusunda aksatılacak gibi düşünürken globalden önce güncelleme aldı :D performans güzel diyorlar. Şu ufak takılmalar çözülsün ve şu alt çizgi gelsin yeter bana.
Benim telefonuna miı 12 güncellemesi geldi şarj daha fazla gidiyor. Isınma eskiye göre daha az ama klavye hala sıkıntılı

ToprakA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Bir sorum olacak bikaç yerde sorulmuş ancak cevap göremedim. Telefonumun son tam şarjdan sonraki ekran süresine bakmak istediğimde sürekli değişim var bi artıyo bi azalıyo. %50 şarjım varken 6 saat üstü ekran süresi varken %30 kaldığında 5 saat falan gösteriyor. Şarjdan memnunum ama istatistikleri kafa karıştırdı

seysey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyfi
Cihazım
Redmi note 9S
Meslek
It
Konular
6
Selamın aleyküm, sevgili arkadaşlarım yaklaşık 2 aydır 128gb lık versiyonunu kullanıyorum. Bir çok cihazdan daha verimli olduğu konusunda kesin konuşabilirim. Şarj konusunda günlük alanda yüksek performans gerektiren oyunları abartmamak şartı ile takılırsanız şarjı sizi gayet iyi idare ediyor. 2,5 gün şarja takmadığım oldu. Pubg gibi oyunlarıda oynadığım halde. Onun akabinde nadir gördüğüm yazılımsal abartılmayacak sorunlar var. İlerleyen günlerde yaşadığım bir takım izlenimler ve sorunlar olursa sizlere dönüş yapacağım. Saygılarımla, iyi formlar.

hknyenign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Rdmi note 9 Pro
Konular
0
yüklediğiniz rom linkini verirmisiniz? ben bl kilit açtım ama pek anlamıyorum.. bi denemeye çalıştım aygıt yöneticisinde (atoll-ab-idp _sn:2cd7fab4) böyle yazılı ünlem işareti olan birşey çıktı. twrp yüklemeye çalışacaktım indirdiğim program tlfnu görmedi :)

Merhabalar, aynı problemi yaşıyorum, bir türlü çözüme ulaşamadım. Twrp ve magisk olayından sonra imei atacakken burada takıldım kaldım. Siz bu olayı çözebildiniz mi? Eğer çözdüyseniz bu aşamada nasıl bir yol izlediniz?

sauth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Matematik Öğretmen
Konular
1
Miui 12 Eu Rom çok bekletti. Global 12 de öyle, neden bu kadar yavaş yayınlıyorlar acaba?

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Merhabalar, aynı problemi yaşıyorum, bir türlü çözüme ulaşamadım. Twrp ve magisk olayından sonra imei atacakken burada takıldım kaldım. Siz bu olayı çözebildiniz mi? Eğer çözdüyseniz bu aşamada nasıl bir yol izlediniz?

Sen daha oralarda takıldıysan imeiyi sakın kendin atma :) Atıcak proff birini bul onlar olan proplemleri bi şekilde çözüyor.
Haa belki atarsın ama sonra şebeke gidiyor vs gibi proplemlerle karşılaşıyor insanlar..

Ben o proplemi aştım tabiki onun üstüne 2,3 tane değişik rom felan bile kurdum ama onca zaman geçti o hata neydi nasıl geçtim hatırlayamıyorum..

hknyenign

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Rdmi note 9 Pro
Konular
0
Sen daha oralarda takıldıysan imeiyi sakın kendin atma :) Atıcak proff birini bul onlar olan proplemleri bi şekilde çözüyor.
Haa belki atarsın ama sonra şebeke gidiyor vs gibi proplemlerle karşılaşıyor insanlar..

Ben o proplemi aştım tabiki onun üstüne 2,3 tane değişik rom felan bile kurdum ama onca zaman geçti o hata neydi nasıl geçtim hatırlayamıyorum..
Öncelikle nerelerde takılıp takılmadığım sorun değil...

Zamanında '' yüklediğiniz rom linkini verirmisiniz? ben bl kilit açtım ama pek anlamıyorum.. bi denemeye çalıştım aygıt yöneticisinde (atoll-ab-idp _sn:2cd7fab4) böyle yazılı ünlem işareti olan birşey çıktı. twrp yüklemeye çalışacaktım indirdiğim program tlfnu görmedi :) ''
diye bir mesajınız olmuş. Hani insan bazen en ufak bir problemi bile gözden kaçırıp günlerce çözemiyor. Ben de çözmüşsünüzdür diye sordum. Neyse önemli değil, sormadım farzet...

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Bende size söyledim proplemi çözdüm de nasıl çözdüm hatırlamıyorum