Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Teodor34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Özcan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
4
Bu cihazı 2.kez alışım ilkini kullanmak nasip olmamıştı cihazda şebeke sorunu yaşıyorum 3g,4.5g her ikisindede oldukça verimsiz internet bağlantısı var mobil veri kullanımı oldukça sıkıntılı aynı durumu yaşayan varmıdır bu arada cihaz yurtdışı kayıt falanda yapılmadı hat TurkTelekom..

moon41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi5
Konular
1
Hocam öncelikle başınız sağ olsun, Allah rahmet eylesin. Gerçekten üzücü bir durum.
Ben de Mi Max kullanıyordum ve en çok kullandığım özelliklerden ikisi de sizin de dediğiniz gibi gitmiş.
Marketten aramalarda ses kaydı yaptığını iddia eden True Phone adlı uygulamayı çektim ama onun da o özelliğini ya ben açamadım ya da programın kendisinde kayıt özelliği yok. Eğer bu uygulamayı kullanıp da kayıt özelliğinden faydalanan varsa özelliğin nasıl açıldığını yazması çok makbule geçer.

Bir de sanırım ileriki güncellemelerde (11.0.8.0) bu iki uygulamanın da geldiğinden bahsedilmiş forumda, ancak bende o güncelleme gözükmüyor.
Bendeki sürüm MIUI Global 11.0.4 Kararlı (QJWEUXM), beklesem bana da gelir mi yoksa cihazın bl kilidini açıp el ile mi yüklemem gerekir?
Konuya pek hakim olmadığımdan detaylıca açıklayabilir misiniz?
xiaomi cihazların hepsi konuşmayı kaydeder. bir ayarı var sadece çağrıları otomatik kaydet . yolu ise telefondan telefona değişir genelde bu şekilde olur 9 s de bu şekilde en azından uygulamalar/sistem uygulaması ayarları/çağrı ayarları/çağrı kaydı/çağrıları otomatik kaydet tikini işaretle tamamdır. EU ROMDA BÖYLE BENDE STABİLDE BUNUN GİBİDİR.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
xiaomi cihazların hepsi konuşmayı kaydeder. bir ayarı var sadece çağrıları otomatik kaydet . yolu ise telefondan telefona değişir genelde bu şekilde olur 9 s de bu şekilde en azından uygulamalar/sistem uygulaması ayarları/çağrı ayarları/çağrı kaydı/çağrıları otomatik kaydet tikini işaretle tamamdır. EU ROMDA BÖYLE BENDE STABİLDE BUNUN GİBİDİR.
Google arama uygulamasında öyle bir şey yok hocam. Eu rom ile karıştırmayın. Globalde arama kaydetme özelliği yok maalesef. Anca Endonezya Hindistan veya custom rom kurulmalı. O zaman orjinal miui uygulamaları olur

anadolibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0

Hocam cevabınız için teşekkürler, ancak dediğiniz ayar Merdanstbdw'un da dediği gibi o özellik yokmuş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Google arama uygulamasında öyle bir şey yok hocam. Eu rom ile karıştırmayın. Globalde arama kaydetme özelliği yok maalesef. Anca Endonezya Hindistan veya custom rom kurulmalı. O zaman orjinal miui uygulamaları olur

Hocam cevabınız için teşekkürler, bahsettiğiniz ROM yükleme sanırım biraz tecrübe gerektiriyor, bende de o pek yok bu sebeple telefonu çalışamaz moda sokmamak adına daha basit bir çözüm arıyorum.
İlk sorumda da bahsetmiştim 11.0.8.0 sürümünde arkadaşlar MIUI uygulamalarının geldiğini belirtmişler. Bu sürüm bana da gelir mi yoksa illa da ROM değiştirmem mi gerekir? Mevcut ROM MIUI Global 11.0.4 Kararlı 11.0.4.0(QJWEUXM). Konu hakkında bilginiz varsa yazarsanız memnun olurum.

Son düzenleme:

mkm5838

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
rn9s
Konular
1
Netflix L3 sorunu yaşıyorum çözebilen var mı ?

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, İş yerinden bir arkadaşım Yurt içi garantili Note 9S almayı düşünüyor. Kamera lensine toz kaçıyor diye duymuştum. Note 9 Pro için mi yoksa Note 9S modelinde de aynı mı durum?

Bunu ben de merak ediyorum. Sıkıntılı bir durum. Hangi serilerde olup olmadığını bilsek iyi olurdu. Xiaomi gerekirse o serileri toplatıp yeni serilerin satışını yapabilmeliydi. Şimdi aldıktan sonra iade etmek, değiştirmek veya servise göndermek gibi işlemlerle uğraşmak istemeyiz. Keza yazılım sıkıntılarını da okuyunca alasım gelmiyor bu telefonu.

erentr02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eren uçar
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
10
Bence kaliteli telefon mi 9 ile yarışır...

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
arakadşlar boo kilidi açmadan tr romdan kurtulup global rom nasıl atıyoruz

mclarens

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sas
Cihazım
sas
Konular
0
Merhaba hocam atoll-ab-idp hata kodunu çözebildinmi acaba bizde redmi note 9 pro ya imei atmak için diag port açarken aynı hatayı alıyoruz
bu problemin çözümü yok galiba konu driverdan farklı görünüyor.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
kameradaki toz alımıyla ilgili olarak dün Konya daki mi storeye gittim personellere dedim ki kameraya toz alıyor garantiye nasıl göndere bilrim dedim bakma dan daha sattıkları telefonların kronik hatalarını bilmeden verdikleri cevap şu idi '' kullanıcı hatası '' sizin haberiniz yok galiba bu cihazlarda kronik bunlar siizn bilginiz yok sanırım dedim. garantiye gönderirsem lensin degişecegini söylediler ama mantıklı mı ?

bu arada telefonum BL kilidi açık sıkıntı çıkartırlar mı ?

Üst Alt