Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Eskn37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
GM 9 pro
Konular
2
Bişey dikkatimi çekti dışarıdan eve girince gündüz hava güneşli olduğu zaman ekran renkleri çok açık renk oluyor mesela whatsapp ın yeşili koyu yeşil ama dışarıdan eve girdiğim zaman çok açık yeşil oluyor ve ekran renkleri çok soluk gösteriyor telefonu kapatıp açarsam düzeliyor aynı durum başına gelen oldumu
Aga bende de o var kapatmayı bilmiyorum yapay zeka gibi bişey otomatik parlaklığı kapatınca da oluyor değişik

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Aga bende de o var kapatmayı bilmiyorum yapay zeka gibi bişey otomatik parlaklığı kapatınca da oluyor değişik
Ben zaten otomatik parlaklık kullanmıyorum otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen oluyor çok tuhaf renkler açık ve soluk gözüküyor sizdede ölemi

solayak27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2
Konular
7
Ben zaten otomatik parlaklık kullanmıyorum otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen oluyor çok tuhaf renkler açık ve soluk gözüküyor sizdede ölemi
Bende öyle değil hocam okudum mesajlarınızı da bana bı garip geldi bence sizde bi sorun olabilir bilmiyorum ama

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Bende de aynısı oluyor güneşe çıkınca renkler soluklaşıyor ve ekran daha okunabilir seviyede olmaya çalışıyor gibi oluyor muhtemelen yazılımsal bir şey nerden kapatılır bilmiyorum renk şeması ayarıyla alakalı olabilir benimki otomatikte

mstf6651

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Bende de aynısı oluyor güneşe çıkınca renkler soluklaşıyor ve ekran daha okunabilir seviyede olmaya çalışıyor gibi oluyor muhtemelen yazılımsal bir şey nerden kapatılır bilmiyorum renk şeması ayarıyla alakalı olabilir benimki otomatikte
Bende de aynı problem güneş ışığı altında bir süre sonra renkler açık ve soluklaşıyor kapalı ortama geçtiğimde de düzenlediği oldu yeniden başlattığımda düzeldi yazılımsal bir sorun

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Bende de aynı problem güneş ışığı altında bir süre sonra renkler açık ve soluklaşıyor kapalı ortama geçtiğimde de düzenlediği oldu yeniden başlattığımda düzeldi yazılımsal bir sorun
Ozaman muhtemelen yazılımsal sıkıntı var teşekkürler

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar merhaba, İş yerinden bir arkadaşım Yurt içi garantili Note 9S almayı düşünüyor. Kamera lensine toz kaçıyor diye duymuştum. Note 9 Pro için mi yoksa Note 9S modelinde de aynı mı durum?

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Ozaman muhtemelen yazılımsal sıkıntı var teşekkürler
Bu yazılımsal sorun değil. Ekran gün ışığı altında okunabilmesi için parlaklığı artırıyor. Bunu ekran renk şemasından kapatabiliyorduk. Bir kurcalayın orayı isterseniz. Şuan telefonum yok bakamıyorum.

berkaysun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
redmi Note 9s
Konular
5
9s kullanıyorum. telefonda global 11.0.6.0 kararlı (QJWTRXM) sürümü mevcut. bildiğim kadarıyla 11.0.7.0 ve 11.0.8.0 sürümü mevcut ama güncellemeleri kontrol dediğimde uygun güncelleme yok diyor.sol üstte üç noktaya dokunup en son paketi indir dediğimde yine 11.0.6.0 sürümünü indiriyor.
11.0.7.0 ya da 11.0.8.0 sürümünü nasıl yükleyebilirim?
Ayrıca whatsapp mesajları, bildirim ayarları yapılı olmasına rağmen ekran kapalıyken kilit ekrana bazen 1 dakika kadar geç geliyor.
Wifi de kilit ekran kapalıyken kendini kapatabiliyor.
Kilit ekranı ayarlarından wifi her zaman açık uyanık olsun ayarları yapılı olmasına rağmen.
Sizler de böyle sorunlar mevcut mu? Mevcutsa çözümleri var mıdır?
Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sistem güncelleme kısmındaki güncelleme ayarlarında güncellemeleri önceden al seçeneği ne işe yarıyor?

Son düzenleme:
Üst Alt