Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Bu cihazı kullananlar.
Yan parmak okuyucu dan memnunmu
pratikmi kullanımı?
Nasıl kullanıyorsunuz? sağ el baş parmak, sol el işaret parmağımı? Yada nasıl?
Evet sağ el baş parmak sol el işaret parmağı ben o şekil kullanıyorum çok hız pratik açıyor önceki telefonum mi 9T idi ekran içinde olmasi çok can sıkıcıydı çok yavaş ve çok takılıyordu bunda dokunduğum gibi açıyor ama bazen tutarken yanlışlıkla başka parmağın dokunduğu zaman habire titriyor sırf zaten parmak izi okuyucu yüz tanıma hafıza kartı takılabildiği için geçtim bu cihaza

Eskn37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
GM 9 pro
Konular
2
V11.0.10

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-23-13-07-38-535_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-07-23-13-07-38-535_com.android.updater.jpg
    168,1 KB · Görüntüleme: 28

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Evet sağ el baş parmak sol el işaret parmağı ben o şekil kullanıyorum çok hız pratik açıyor önceki telefonum mi 9T idi ekran içinde olmasi çok can sıkıcıydı çok yavaş ve çok takılıyordu bunda dokunduğum gibi açıyor ama bazen tutarken yanlışlıkla başka parmağın dokunduğu zaman habire titriyor sırf zaten parmak izi okuyucu yüz tanıma hafıza kartı takılabildiği için geçtim bu cihaza
Mesaj gönderemiyorum bu sorunuma çare arıyorum ama bulamadım. Ayarlarda mesaj merkezi numarası olması lazım ama yok. Sorunun çözümünü bilen var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sağ baş parmak kullanıyorum çok rahat .hatta şöyle söyliyim Samsung s9 kullanıyordum bundan önce ondan çok daha çabuk algılıyor parmak izini

arkada olupta her iki elinde işaret parmağı ile kullanım çok pratik geliyor banada
ondan sormuştum.

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Ben bir sıkıntı görmedim. 07 sürümü indirirseniz fastboot yükleyebilirsiniz.
08 ve sonrasıda fastboot yüklenebilir ancak içerisinde fastboot komut dosyaları yok. Twrp gerekiyor.
Tianma paneliniz varsa dokunmatik sorunu yaşayabilirsiniz. Twrp açılırken ekrana hiç dokunmayın.
Son bir ipucu. Yüklemeden sonra rom zip dosyasını silin. Sonrasında güncelleme zip dosyasını indirdiğinizde sıkıntı çıkarıyor.
Ekran huaxing twrp kurup twrpden yüklüyeceğim merak ettiğim şuan üzerinde global rom var twrp kurunca 4 wipe yapıp eu romu flaslayinca oluyormu rom kuruluyormu

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
4 vipe derken zaten advancev vipede seçenekler kısıtlı. System mount edilemediği için temizlenemiyor. Temiz kurulum yapılamıyor. Bunun için kurulumun ardından ilk dil seçim ekranı geldiğinde tekrar twrp ye girip bütün vipeleri yapın.
Yani twrp kurup global romun üzerine eu romu flaşlayıp format daha yapsam sorunsuz bir şekilde global romun üzerine kurulurmu

Eymengokhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Evet aynen öyle. Ancak twrp den romu kurunca önce hiçbir şey yapmadan telefonun açılmasını bekleyin. Dil seçimi kurulum ekranı gelince teli kapatın twrp ye geçip vipe yapın. Root vs hiçbir işlem yapmayın fastboota düşecektir.
Ardından telefonu açın ilk ayarları vs yapın. Şimdi root yapacaksaniz tekrar twrp ye geçin advanced sekmesinde root var seçin direk magisk kurulacak. Magisk indirmenize vs gerek yok.
Anladım tamam çok teşekkür ederim

mankurt76

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurt
Cihazım
Mi Max
Konular
7
Arkadaşlar ben 11.0.9 sürümdeyim ve bl kilidim açık. Ama imei atılmadı daha. Şimdi ben twrp yükleyip cihazı rootlasam daha sonra imei atılınca telefonu tekrar sıfırlamaya gerek yok değil mi? Bir de rootladıktan sonra gereksiz google uygulamalarını titanium backup ile kaldırsam romda göçme çökme olur mu?

uwentallos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9S
Konular
6
hocam ben repair işlemini kendim yaptım yapmak isterseniz dosyaları gönderebilirim. band 20 yi de tarif ederseniz kontrol edeyim bende uçtu mu bilmiyorum
anlatabilirmisiniz nasıl yaptığınızı hocam zahmet olmazsa

Netof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim ceylan
Cihazım
gt 8262I
Konular
0
yüklediğiniz rom linkini verirmisiniz? ben bl kilit açtım ama pek anlamıyorum.. bi denemeye çalıştım aygıt yöneticisinde (atoll-ab-idp _sn:2cd7fab4) böyle yazılı ünlem işareti olan birşey çıktı. twrp yüklemeye çalışacaktım indirdiğim program tlfnu görmedi :)

Merhaba hocam atoll-ab-idp hata kodunu çözebildinmi acaba bizde redmi note 9 pro ya imei atmak için diag port açarken aynı hatayı alıyoruz

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Merhaba hocam atoll-ab-idp hata kodunu çözebildinmi acaba bizde redmi note 9 pro ya imei atmak için diag port açarken aynı hatayı alıyoruz

Ekran resmi görürsem hatırlayabilirim hallettim yani twrpyide kurdum , rootuda attım , romuda kurdum ama o hatayı nerede aldıgımı bile şuan hatırlayamadım :)

Üst Alt