Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
9s kullanıyorum. telefonda global 11.0.6.0 kararlı (QJWTRXM) sürümü mevcut. bildiğim kadarıyla 11.0.7.0 ve 11.0.8.0 sürümü mevcut ama güncellemeleri kontrol dediğimde uygun güncelleme yok diyor.sol üstte üç noktaya dokunup en son paketi indir dediğimde yine 11.0.6.0 sürümünü indiriyor.
11.0.7.0 ya da 11.0.8.0 sürümünü nasıl yükleyebilirim?
Ayrıca whatsapp mesajları, bildirim ayarları yapılı olmasına rağmen ekran kapalıyken kilit ekrana bazen 1 dakika kadar geç geliyor.
Wifi de kilit ekran kapalıyken kendini kapatabiliyor.
Kilit ekranı ayarlarından wifi her zaman açık uyanık olsun ayarları yapılı olmasına rağmen.
Sizler de böyle sorunlar mevcut mu? Mevcutsa çözümleri var mıdır?
Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sistem güncelleme kısmındaki güncelleme ayarlarında güncellemeleri önceden al seçeneği ne işe yarıyor?
Merhaba tllfon orjinal Xiaomi garantili mi IMEI kayıtlı mi kontrol et birde bl kilidi açıp eea yada en güzeli hindistan romu yükle trxm rom yeni bir olay artık hayatimizda bende eea rom yüklü geldi kardeşime trxm rom yani ben India hindtistan romu yükledim ses de yüksek güzel arayüz stabil batarya 2 tık daha iyi sana tavsiyem yükle kurtul bl kilidi açınca garanti bitmez forumdaki herkese inanma çok bilmişler Xiaomi kendisi açıkladı custom rom yapmacık romlar kurmadikca garanti devam ediyor kolay gelsin sana aklına takılan olursa ben yardımcı olurum sana

berkaysun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
redmi Note 9s
Konular
5
Merhaba tllfon orjinal Xiaomi garantili mi IMEI kayıtlı mi kontrol et birde bl kilidi açıp eea yada en güzeli hindistan romu yükle trxm rom yeni bir olay artık hayatimizda bende eea rom yüklü geldi kardeşime trxm rom yani ben India hindtistan romu yükledim ses de yüksek güzel arayüz stabil batarya 2 tık daha iyi sana tavsiyem yükle kurtul bl kilidi açınca garanti bitmez forumdaki herkese inanma çok bilmişler Xiaomi kendisi açıkladı custom rom yapmacık romlar kurmadikca garanti devam ediyor kolay gelsin sana aklına takılan olursa ben yardımcı olurum sana

imei kayıtlı kvk garantili. cevap için teşekkürler.

astarojna

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
a
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Arkadaşlar Max ekran süresi ne kadar 5000 note 9S de bende belki geçiş yapmayı düşünüyorum o cihaza.su an note 8 kullanıyorum..2 gün bataryasi gidecek bir telefon bakıyorum..
üstadım , aktif olarak telefonu kullanıyorum, 4 gün rahat bir şekilde bana yetiyor, biraz daha yoğun kullanırsanız 3 gün sizi idare ediyor pil performansı gayet güzel.

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
üstadım , aktif olarak telefonu kullanıyorum, 4 gün rahat bir şekilde bana yetiyor, biraz daha yoğun kullanırsanız 3 gün sizi idare ediyor pil performansı gayet güzel.
Baya güzel aslında ben çok beğeniyorum 2020 nin kralı

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Bu cihazın 128gbsini sipariş ettim ayrıyetten kırılmaz cam almama gerek varmı üstünde takılı geliyor diye söylenti vardı doğrumu?

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Bu cihazın 128gbsini sipariş ettim ayrıyetten kırılmaz cam almama gerek varmı üstünde takılı geliyor diye söylenti vardı doğrumu?
üstünde takılı geliyor ama iyi birşey almanızı tavsiye ederim aşırı toz kapıyor

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
üstünde takılı geliyor ama iyi birşey almanızı tavsiye ederim aşırı toz kapıyor
daha sonra nano sipariş etmeyi düşünüyorum daha önce hep nano kullandım oldukça uzun ömürlü oluyor ama şimdilik üstündeki idare ediyor gibi :)

Zeynep.53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
1
Telefonu aldığım on gün oldu oyun oynamadığım halde ısınıyo ama aşırı değil
. Görüntülü konuşmalarda karşı tarafa ses net gitmiyo sürekli bana bunu söylüyorlar. Bir de uygulamalarda ekran değiştirirjen bir tıklama var. Nasıl anlatılır ki bu bilemiyorm. Ekran açılırken anlık patlama gibi. Samsung kullandım hep bilmiyorum belki bu yüzden aılaşaödım. Kamerası çok iyi. Resimleri çok güzel çekiyo. Biraz ağır kabul. Şarza taktığımda cihaz da ısınma var. CPU ayarlarını nasıl görebilirm. Dokunmatiği biraz sıkıntılı yazarken. Ben roman yazıyorum sırf büyüklüğü bu açıdan tercih ettim ama klavyesi sıkıntılı tuşlar ağır işliyor. Tavsiye edebileceğiniz indirebileceğim bir klavye var mı.

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Telefonu aldığım on gün oldu oyun oynamadığım halde ısınıyo ama aşırı değil
. Görüntülü konuşmalarda karşı tarafa ses net gitmiyo sürekli bana bunu söylüyorlar. Bir de uygulamalarda ekran değiştirirjen bir tıklama var. Nasıl anlatılır ki bu bilemiyorm. Ekran açılırken anlık patlama gibi. Samsung kullandım hep bilmiyorum belki bu yüzden aılaşaödım. Kamerası çok iyi. Resimleri çok güzel çekiyo. Biraz ağır kabul. Şarza taktığımda cihaz da ısınma var. CPU ayarlarını nasıl görebilirm. Dokunmatiği biraz sıkıntılı yazarken. Ben roman yazıyorum sırf büyüklüğü bu açıdan tercih ettim ama klavyesi sıkıntılı tuşlar ağır işliyor. Tavsiye edebileceğiniz indirebileceğim bir klavye var mı.
Swift klavye iyidir tavsiye ederim

anadolibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Allah Xiaomi'nin belasını versin , miui arama ve kişileri bu cihaza koymadığı ve APK olarak yüklediginizde de çalışmasına izin vermediği için. Miui arama uygulamasının ses kaydedicisini kullanıyordum mi 8 litede sırf hatıra kalsın konuşmalar diye , dedem vefat etti oradan kalan konuşmalar iyiki var diyorum ses kayıtları şimdi mesela mi8 liteden kalan... Ama 9s i aldıktan sonra arama ses kaydedicisi olmadığı için yeni ses kayıtları yok ileride de olmayacak.

Bu cihazın tek eksisi bu . Beni tek irite eden kısmı

Hocam öncelikle başınız sağ olsun, Allah rahmet eylesin. Gerçekten üzücü bir durum.
Ben de Mi Max kullanıyordum ve en çok kullandığım özelliklerden ikisi de sizin de dediğiniz gibi gitmiş.
Marketten aramalarda ses kaydı yaptığını iddia eden True Phone adlı uygulamayı çektim ama onun da o özelliğini ya ben açamadım ya da programın kendisinde kayıt özelliği yok. Eğer bu uygulamayı kullanıp da kayıt özelliğinden faydalanan varsa özelliğin nasıl açıldığını yazması çok makbule geçer.

Bir de sanırım ileriki güncellemelerde (11.0.8.0) bu iki uygulamanın da geldiğinden bahsedilmiş forumda, ancak bende o güncelleme gözükmüyor.
Bendeki sürüm MIUI Global 11.0.4 Kararlı (QJWEUXM), beklesem bana da gelir mi yoksa cihazın bl kilidini açıp el ile mi yüklemem gerekir?
Konuya pek hakim olmadığımdan detaylıca açıklayabilir misiniz?

Üst Alt