Rom Redmi Note 9 Pro Türkiye Kararlı V12.0.1.0.QJZTRXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 164
  • Görüntüleme 18K

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Fastboot Linki nerede göremedim . mi Flash ile flaşlayacaktım Global yurtdışı aleti.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot Adına böyle bir link yakaladım :
11.0.2 diyor hocam haberiniz olsun

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Ota diye indirdiğim dosyayı nasıl yükleyebilirim. İlk defa Xiaomi cihaz kullanıyorum.

Ayarlar/telefon hakkında bu kısma gidin. Ekran görüntüsünde ki yere girin ve 11 yazan yere ard arda tıklamaya başlayın. Size uyarı verecek ek güncelleme özellikleri açık diye. Sonra sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve güncelleme paketini seçin yazısına tıklayın ve indirdiğiniz zip dosyasını seçin. Dosya doğrulandıktan sonra yeniden başlat yazısı çıkacak ona tıklayın 10-15dk bekletir kendiliğinden ana menüye kadar gelir birşey yapmanıza gerek kalmaz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-15-21-07-45-576_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-10-15-21-07-45-576_com.android.updater.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 19

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Arkadaşlar cihazım joyuse global note 9 pro. bu romu mu yoksa global international tabanlı eu romu mu önerirsiniz?

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Herşeyi yaptım hocam ne olursa olsun çok stabil değil ben beğenmedim endonezya 11.0.1 e geri döndüm görüşme kaydı olsun arama mesajlaşma uygulaması olsun herşeyiyle yağ gibi. Telefonu satacaktım ama endonezyaya dönünce vazgeçtim. O kadar stabil çalışıyor.
Üstadım note 9 pro joyeuse için 11.0.1 link varmı recovery.

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
Arkadaşlar romlar arasında degişiklik yapılabiliyormu mesela Global romdan EAA Roma veya Endonezya Roma ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Arkadaşlar romlar arasında degişiklik yapılabiliyormu mesela Global romdan EAA Roma veya Endonezya Roma ?
hayır hocam o dediğiniz mümkün değil mi flash tool ile fastboot sürüm kurulum yapmanız lazım yada xiomitoolv2 ile romlar arası geçiş yapabilirsin ama tabiki her rom değiştridiğinde cihaz komple sıfırlanır

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
hayır hocam o dediğiniz mümkün değil mi flash tool ile fastboot sürüm kurulum yapmanız lazım yada xiomitoolv2 ile romlar arası geçiş yapabilirsin ama tabiki her rom değiştridiğinde cihaz komple sıfırlanır
Yani fastboot dosyasını kullanarak mi flash tool ile farklı ulkenin romlarını kurmak uymsuzluk vs yaratmıyor demi ? her ikiside joyeuse ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yani fastboot dosyasını kullanarak mi flash tool ile farklı ulkenin romlarını kurmak uymsuzluk vs yaratmıyor demi ? her ikiside joyeuse ?
hocam global rom sürüm adı QJZMIXM eea rom sürüm adı QJZEUXM rusya rom sürüm adı QJZRUXM endonezya rom sürüm adı QJZIDXM ve türkiye rom sürüm adı QJZTRXM bu kod adlarının hepsi joyeuse rom hangi ülkenin hangi kod adı var burdan bakabilirsn ve mi flash tool ile veya xiomitoolv2 ile romlar arası geçiş yapabilirsin xiomitoolv2 de bootloader kilidinin açık olmasına gerek yok ama mi flash tool ile kurulum yapmak için kilidin açık olması lazım

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
hocam global rom sürüm adı QJZMIXM eea rom sürüm adı QJZEUXM rusya rom sürüm adı QJZRUXM endonezya rom sürüm adı QJZIDXM ve türkiye rom sürüm adı QJZTRXM bu kod adlarının hepsi joyeuse rom hangi ülkenin hangi kod adı var burdan bakabilirsn ve mi flash tool ile veya xiomitoolv2 ile romlar arası geçiş yapabilirsin xiomitoolv2 de bootloader kilidinin açık olmasına gerek yok ama mi flash tool ile kurulum yapmak için kilidin açık olması lazım
tesekkurler

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5