Rom Redmi Note 9 Pro Türkiye Kararlı V12.0.1.0.QJZTRXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 164
  • Görüntüleme 18K

Hackless

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RN9 Pro
Konular
2
Sacma olabilir sorum kusura bakmayin da, bana miui 12 bildirimi geldi yukleyecek misin diye, iptal ettim o an, simdi ise guncelleme yok diyor. Neden olabilir ki?
Saçma değil birebir aynısı bana oldu. Daha doğrusu telefonum ağzına kadar doluydu, güncelleme geldi. Tek tek temizlemekle uğraşmama adına formatladıktan sonra fresh kurulum yapayım dedim. Format attım güncelleme gitti.

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Cihazımı sarja taktigimda sarj animasyonunda gösterilen sarj yuzdesi rakamlarinin bir kismi görülmüyor.redmi note 9 pro icin gelen miui 12 nin kendi kullanim alanima giren ve benim de rahatsiz oldugum baska bir hatasını goremdim.

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
Cihazımı sarja taktigimda sarj animasyonunda gösterilen sarj yuzdesi rakamlarinin bir kismi görülmüyor.redmi note 9 pro icin gelen miui 12 nin kendi kullanim alanima giren ve benim de rahatsiz oldugum baska bir hatasını goremdim.

Merhaba hocam, ses kaydı özelliği eklenmiş mi konuşma yaparken acaba _?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

alperlist123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
9 pro
Konular
0
tgz uzantılı olarak nereden bulabiliriz

alperlist123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
9 pro
Konular
0
şu an bende eu 11.0.7 stabil var nasıl geçiş yapabilirim lütfen bana anlatabilirmsiiniz şimdiden teşekkür ederim

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
şu an bende eu 11.0.7 stabil var nasıl geçiş yapabilirim lütfen bana anlatabilirmsiiniz şimdiden teşekkür ederim
Mi flash ile MIUI 11.0.2.0 TR Fastboot sürümünü (note 9 pro global joyeuse ise joyeuse olanı indirin) indirip flaşlayacaksınız. Ardından MIUI 12 TR recovery sürümünü indirip telefonun ana dizinine attıktan sonra sistem güncelleme kısmından güncelleme paketini seç(açık değilse MIUI 11 yazan yere 10 kere art arda basın) kısmından indirdiğiniz dosyayı seçip güncelleyeceksiniz.

alperlist123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
9 pro
Konular
0
Mi flash ile MIUI 11.0.2.0 TR Fastboot sürümünü (note 9 pro global joyeuse ise joyeuse olanı indirin) indirip flaşlayacaksınız. Ardından MIUI 12 TR recovery sürümünü indirip telefonun ana dizinine attıktan sonra sistem güncelleme kısmından güncelleme paketini seç(açık değilse MIUI 11 yazan yere 10 kere art arda basın) kısmından indirdiğiniz dosyayı seçip güncelleyeceksiniz.
çok teşekkür ediyorum fakat bulamıyorum bir türlü inanın çok teşekkür ediyorum ilginize
buldum şu anda teşekkür ediyorum deneyeceğim

Üst Alt