İnceleme Redmi Note 9 Pro Toz Sorunu Çözümü Uzun Süreli İnceleme Tavsiyelerim Ve Önerilerim

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Eyvallah

Redmi Note 9 Pro

Mehmetfe79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Arkadaşlar, kesinlikle şeffaf oje ve aldığın kılıf çok başarılı. Toz içinde çalışmama rağmen toz yok kameralarda...Bu arada aldığım kılıfın da köşelerinde destek koruma var.

clap~~8=)Yes~~

heraikan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Gözükar
Cihazım
Note 9 PRO
Konular
1
2020 temmuz ayında bu cihazı satın aldım ben siyah olmasını istediğimden gri diye geçen daha çok maviye kaçan olan modeli aldım bende bariz renkler öldü sürekli lens kirli temizleyin uyarısı almaya başladım dayımada bu cihazdan aldık ve oda yeşildi çok şükür onun cihazında nokta toz yok evofone garantili cihazım nasıl bir yol izlemeliyim bilgilendirirseniz sevinirim

Sanet Ayhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Samet
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
Evet Arkadaşlar Redmi note 9 pro için biliyorsunuz toz sorunu var ve aynı sorun note 9s ve normal note 9 lardada var var ama redmi note 9 proda bir fark var biliorsunuz bu telefonda renk ve kamera farkı var ve ben yeşil olanı ve kamerası farklı olanı kullanıyorum ve bu toz problemini yasamadım ve uzun süreli incelemelerim ve araştırmalarım sonucu bu yeşil olan versiyonda toz sorunu nerdeyse hiç olmuyor sadece yabancı bir forumda gördüm oda arka kapağını açtıktan sonra tozlanmış sanırım oda kamera yapısının farklı olmasında kaynaklı diye düşünüyorum bu cihazı alacak olanlara tavsiyem yeşil olanı alın ve değişimi mümkün olan durumlarda yeşil ile değiştirin belki çoğunuz bu kamera yapısının farklı oldugundan haberi bile yoktur ayrıca xiomi kendisi bir açıklama yaptı toz sorununu kronik olarak bir sorun kabul etmedi en yakın yetkili servise götürmelerini söyledi iade değişim yapmıyorlar bu cihaza ve diğer bir açıklmada ise sadece bir kısım partide bu sorun oldugunu hepsinde olmadıgını söyledi ki ben türkiyeye girer girmez yeşil olanı aldım allah şükür bende bu sorun olmadı ayrıca yeşil alıpta toz sorunu yaşayan arkdaşlar varsa lütfen konuya mesaj atarak beni aydınlatsın ve ek olarak şunu eklemek istiyorum ben telefonu alır almaz kamera lens camı aldım onu yapıştırdım kesinlikle kamerayı tam anlamıyla koruyor hatta o olmasa kameram derin çizilcekti belkide bundan kaynaklı toz sorunu yasamadım ama arastırmalrıma göre toz üst kısımdan değil yanlardan giriyor cihaza cihaz çok güzel hatta mükemmel diyebilirim toz sorunu can sıksada size kesinlikle yeşil olanı almanızı tavsiye ediyorum bence diğer renklerinden kamera yapısı farklı oldugu için toz anlamında daha cok güven veriyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hayır yeşil olana da giriyor telefon aldığıma pişmanım ana kamera cok tozlaniyor

Üst Alt