İpucu Redmi Note 9 Pro TOZ probleminin kaynağını buldum.

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Ben sorunumu çözdüm allaha şükür tavsiye ederim koruma camını
Link atarmısın?
Bunu aldım ben bakalım işe yarayacak mı.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Link atarmısın?
Bunu aldım ben bakalım işe yarayacak mı.

Hocam bu olmaz cam bunuda alın ama önce b koruma camı alın yapıstırın sonra bu kılıfı takın on numara olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aldığınız ürünü paylaşırmısınız.
Hocam çiçek sepeti.com dan ldım note 9 pro kamera koruma camı yazarsanız çıkıyor

Hocam bu olmaz cam bunuda alın ama önce b koruma camı alın yapıstırın sonra bu kılıfı takın on numara olur

Hocam çiçek sepeti.com dan ldım note 9 pro kamera koruma camı yazarsanız çıkıyor
buyrun link ben bunu aldım tam kapatıyor toz almıyor ve kamerayı koruyor 2 aydır kullanıyorum hiç.bir skntı yok stokta yok diyor ama trendyol felan oralarda da var aynısı kesinlikle tavsiye ederim

Son düzenleme:

aliceylan1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi max 2
Konular
5
Linkteki ürünü incelediğimde ürün sadece yüzeyi koruyor. Yanlardaki açıklık ile alakalı bir koruma söz konusu değil. Bu bağlamda, toza karşı bu ürünün şansı olduğunu düşünmüyorum. Sizin cihazınız sorunsuz bence.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Linkteki ürünü incelediğimde ürün sadece yüzeyi koruyor. Yanlardaki açıklık ile alakalı bir koruma söz konusu değil. Bu bağlamda, toza karşı bu ürünün şansı olduğunu düşünmüyorum. Sizin cihazınız sorunsuz bence.
Hocam bende dafoninin kamera koruma camindan almistim onu kullaniyordum bende de toz yok ama sebebi koruma cami degil sanirim .bende sizinle ayni gorusteyim toz giren kisim cam ustunde degil kamera cikintisinin kenarlarinda. cerceveli olan kamera koruma camlari var belki onlar cozum olabilir.

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16

buyrun link ben bunu aldım tam kapatıyor toz almıyor ve kamerayı koruyor 2 aydır kullanıyorum hiç.bir skntı yok stokta yok diyor ama trendyol felan oralarda da var aynısı kesinlikle tavsiye ederim
Bu ürün kameranın üstünü koruyor, çevresini kapatan birşey yokki toz direk çevresinden giriyor.

MTYG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Bence bazı parti ürünlerde bu sorun var. Hepsinde yok.

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
3 tane note 9 pro aldık. 2 sinde toz sorunu yok. 1 tanesınde çıkdı malesef. aslında bu videoyu gorunce sevındım. Hem telefonu komple sökmeye gerek kalmadan basit bi çözüm bulunabilir gibime gelıyor. ince bi seffaf slikon veya bi tür yapıştırıcı olabilir her türlü çözümü bulunabilir bana göre. bi kaç sağlam telefoncuya gidip fikir alacağım. çözüm bulursam buradan yazarım.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
3 tane note 9 pro aldık. 2 sinde toz sorunu yok. 1 tanesınde çıkdı malesef. aslında bu videoyu gorunce sevındım. Hem telefonu komple sökmeye gerek kalmadan basit bi çözüm bulunabilir gibime gelıyor. ince bi seffaf slikon veya bi tür yapıştırıcı olabilir her türlü çözümü bulunabilir bana göre. bi kaç sağlam telefoncuya gidip fikir alacağım. çözüm bulursam buradan yazarım.

Cihazlar yurt dışıydı galiba?

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Cihazlar yurt dışıydı galiba?
evet.

aliexpres den bu koruyucuların siparişini verdım. Tahmınım çözüm olacak gibi. Almak isteyenler için link verıyorum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-08-10 at 20.03.34.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-10 at 20.03.34.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 51
  • WhatsApp Image 2020-08-10 at 20.33.13.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-10 at 20.33.13.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 57
Üst Alt