Rehber Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Miatoll Xiomi Eu 21.3.25 Mıuı 12.5 Rom

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
aslan568 hocam sorun firmware kaynaklıymış. eski sürüme geçmeden önce biraz araştırayım dedim ve buldum şu an açıldı cihaz. kullanıp bakacam sıkıntı varsa yazarım burdan.

kullandığım firmware dosyasının linkini de bırakayım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
aslan568 hocam sorun firmware kaynaklıymış. eski sürüme geçmeden önce biraz araştırayım dedim ve buldum şu an açıldı cihaz. kullanıp bakacam sıkıntı varsa yazarım burdan.

kullandığım firmware dosyasının linkini de bırakayım.

Öylemi doğrudur hocam android 11 roma pek hakim değilim sorunu çözmenize sevindim

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
curtana için a11 versiyonu görsel olarak zenginleştirilmiş güzel bir rom olmuş. bildirim paneli ve kontrol paneli arasındaki geçiş olsun, gelen bildirimlerin şekilleri olsun çok beğendim. pil performansı da fena değil. stabilizasyon konusunda da gayet başarılı sayılır ama şöyle bi sıkıntı var acayip ram tüketiyo. arkaplanda uygulama olmamasına rağmen en fazla 1.4 gb'ı gördüm. bu telefonda ilk defa 700 mbın altına düştü ram. ama ona rağmen stabilizasyon iyi ve bu beni şarşırttı. ram kapasitesini artırabilsek daha da iyi olacak belli. ben bi süre daha kullanacam ama aynı sürümün a10 versiyonundaki ram stabilitesini sağlarsa çok güzel bi rom olabilir.

TheHan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
arkadaşlar bende kamera filigranı çalışmıyor sizde çalışıyor mu ?

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Romu kurdum hocam şu anlık güzel. Ek olarak bir şey paylaşmak istiyorum kullanan arkadaşlardan da farkeden olmuştur MIUI launcherda 30 fps kilidi var bu yüzden animasyonlarda sanki kasıyor gibi görünüyor. Bu modül 30 fps kilidini kaldırıyor konuya eklerseniz bence çok yararlı olacaktır.
bu modül nasıl kullanılıyor. ekstra yapmamız gereken bir şey var mı yüklemek istiyorum? dediğiniz gibi gerçekten kasıyomuş gibi geliyo ve tuhafı tam anlamıyla kasıp kasmadığını da anlıyamuyoruz insanı buga sokuyo kafayı yedim takılıyo mu takılmıyo mu diye izlemekten :D

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
bu modül nasıl kullanılıyor. ekstra yapmamız gereken bir şey var mı yüklemek istiyorum? dediğiniz gibi gerçekten kasıyomuş gibi geliyo ve tuhafı tam anlamıyla kasıp kasmadığını da anlıyamuyoruz insanı buga sokuyo kafayı yedim takılıyo mu takılmıyo mu diye izlemekten :D
Magiskten flaşlamanız yeterli hocam. Çok şaşıracaksınız

TheHan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
vendor u güncellemek için ne yapmam lazım ?

Üst Alt