Rehber Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Miatoll Xiomi Eu 21.3.25 Mıuı 12.5 Rom

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
hocam henüz joyeuse cihaz için android 11 yok sadece curtana versiyona geldi android 11 joyeuse hala android 10
benim de curtana zaten. eğer vendor linki varsa verebilir misin? bi deneyeyim bakalım. agni kernelin de 8.0'ı gelmiş galiba. 7.9 kullanıyodum ona da bi bakayım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
benim de curtana zaten. eğer vendor linki varsa verebilir misin? bi deneyeyim bakalım. agni kernelin de 8.0'ı gelmiş galiba. 7.9 kullanıyodum ona da bi bakayım.
agnide büyük sorunlar var agni kerneli tavsiye etmiyorum hocam orjinal kernel çok daha iyi durumda curtana cihazınız varsa vendor ve firmware dosyasıda android 11 olmalı ben size vendor ve rom ve firmware dosyasının linkini atayım
bu rom dosyası
bu android 11 rom için curtana vendor dosyası

burdanda android 11 firmware dosyasını indirebilirsiniz

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
agnide büyük sorunlar var agni kerneli tavsiye etmiyorum hocam orjinal kernel çok daha iyi durumda curtana cihazınız varsa vendor ve firmware dosyasıda android 11 olmalı ben size vendor ve rom ve firmware dosyasının linkini atayım
bu rom dosyası

tamamdır hocam çok teşekkürler. agni kernelin de 7.8 sürümünde problem yaşamıştım telefon arada kendi kendine reboot ediyodu fakat 7.9 kullanıyorum bayadır hiçbir sıkıntı yok ama yine de bi denemek istiyorum yeni sürümü ama siz şimdi böyle diyince bi işkillendim bekleyeyim o zaman orijinalinde bi süre. teşekkür ederim tekrardan.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
h
tamamdır hocam çok teşekkürler. agni kernelin de 7.8 sürümünde problem yaşamıştım telefon arada kendi kendine reboot ediyodu fakat 7.9 kullanıyorum bayadır hiçbir sıkıntı yok ama yine de bi denemek istiyorum yeni sürümü ama siz şimdi böyle diyince bi işkillendim bekleyeyim o zaman orijinalinde bi süre. teşekkür ederim tekrardan.
hocam 7.9 da aynı mustafa tetik hocam onu denedi eu kararlı romda sorun çıakrdı 8.0 sürümünün çıktıgını biliyorum ama millet sorun yasayınca bende artık güncellemeye utanıyorum gene denemek isterseniz boot ve dtbo yedeği alıp test edebilir ve sorun yasarsanız aldıgınız yedeğe geri dönüp orjinal kernele geçiş yapabilrisiniz

Can bey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
13
hocam resmi olmadıgı için ota desteği yok romun yani port oldugu için geliştirici haftalık gelen güncellemeye göre editliyor romu ve kendi sitesinde ve telegram grubunda paylasıyor güncel versiyonu çinde etkinlik mi yılbasımı ne oldugu için beta 2 haftadır yayınlanmıyor önümüzdeki hafta 25 ve 26 sı gibi güncel versiyon gelir
Lütfen telegram da nasıl bulurum söyler misin takip edeyim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Lütfen telegram da nasıl bulurum söyler misin takip edeyim
forumda telegram linki yasak özelden size telegram grubuna nasıl ulaşabilirsiniz söyleyim ordan gelişmeleri ve güncellemeleri takip edebilirsiniz

Son düzenleme:

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
bu rom dosyası

hocam curtana cihazımda a11 sürümünü bütün adımları sağlamalarını yaparak güzelce kurdum fakat telefon bootloopa düşüyo sürekli. problemin ne olduğunu çözemedim. bi kaç kez tekrar denedim bütün dosyaları sırasıyla flashladığımdan da emin olmama rağmen yine de aynı. onun için tekrar a10 sürümüne geçiyorum.

Üst Alt