Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Lütfen komik olmayın :D
Rom kurulumu veya kaba tabirle sizler telefonu kurarken dil seçiyorsunuz zaten. Rom tamamen Türkçey 'se zaten bütün bölümler Türkçe oluyor otomatikmen. Yani zamanla Türkçe olmaz. Bazı romlar tamamen Türkçe değil. O yüzden bazı kısımlar yabancı dil. Endonezya romu da tamamen Türkçe destekli onu da kullanabilirsiniz.
Romu zaten Türkçe kurdum. Ondan sonra, SADECE Play Store'da yarı İngilizce yarı Türkçe sorunu vardı. Sonra kendi kendini mi güncelledi, kitaplıklarını mı güncelledi artık ne yaptı bilmiyorum düzeldi. Keşke ilk mesajımı dikkatli ve doğru okuyup Play Store'dan bahsettiğimi anlasaydınız.

Ek olarak bu sorunu nette araştırırsanız; yıllardır bir çok kişide mevcutmuş. Çözüm olarak sundukları yöntemse Play Store'u fabrika sürümüne güncellemek ama o da geçici bir çözüm. Onlarda düzeldi mi ya da devam mı ediyor bilmiyorum ama.

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Slm bende redmi 9 pro 128 aldım daha 2 ay oldu ama son zamanlarda telefon görüşmesi yaparken kapanıp geri açılıyor neden olabilir acaba
Aynı sorun bir tanıdığımda var. İlk aldığı günden beri görüşmelerde telefon resetleniyor. Servisten anakart değiştirip geri gönderdiler, geldikten sonra 2 defa daha yapmış. Sorunun çözümünü bulabildiniz mi?

ardacan000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ardacan
Cihazım
samsung note
Konular
0
Arkadaşlar bi sorun olucak kararlı dan globale nasıl çeviririz bilen biri varmı?

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
Yazılım desteği beş para etmeyen bir marka, rezilliğe bakın ki millet iş gücü bırakmış rom kurma derdine düşmüş, mecbur mu insanlar bunlarla uğraşmaya, And.11 çıkalı ne kadar zaman olmuş hala gelecek bize, bir de alt modellere önce yazılım güncellemesi geliyormuş, üst serilere geç dağıtılıyormuş bu da dünyanın en saçma yazılım desteği politikası sanırım, düzgün ne servis var ne o serviste ki elemanlar da iş bitiricilik var, sosyal medya da bir soru soruyoruz cevap bile verilmiyor, satış sonrası hizmetler de içler acısı, yani şu rom muhabbetlerini okuyunca cidden sanki atomu parçalıyoruz resmen boş adam işleri yani.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Yazılım desteği beş para etmeyen bir marka, rezilliğe bakın ki millet iş gücü bırakmış rom kurma derdine düşmüş, mecbur mu insanlar bunlarla uğraşmaya, And.11 çıkalı ne kadar zaman olmuş hala gelecek bize, bir de alt modellere önce yazılım güncellemesi geliyormuş, üst serilere geç dağıtılıyormuş bu da dünyanın en saçma yazılım desteği politikası sanırım, düzgün ne servis var ne o serviste ki elemanlar da iş bitiricilik var, sosyal medya da bir soru soruyoruz cevap bile verilmiyor, satış sonrası hizmetler de içler acısı, yani şu rom muhabbetlerini okuyunca cidden sanki atomu parçalıyoruz resmen boş adam işleri yani.
Rom kurma işi bir hastalık olduğu için kuruyor millet yoksa güncelleme yapmadan android 10 yazılımı performansı gayet iyi

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Android 10 12.0.5 Turkey gayet güzel çalışıyor beğendim sadece bir tek konuşma esnasında uzun konuşunca cihaz kendini resetliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Slm bende redmi 9 pro 128 aldım daha 2 ay oldu ama son zamanlarda telefon görüşmesi yaparken kapanıp geri açılıyor neden olabilir acaba
İmei kayıtlı mı acaba ? Birde kullandığınız rom orjinal rom mu ?

Son düzenleme:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Telefonun sadece 4.5G ile çekmesini sağlayabilir miyiz? 4.5G yoksa çekmese de olur.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Arkadaşlar AOSP rom kullanan varmı içinizde acaba

zekibirkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Note 9 pro 128
Konular
5
Bakıyorum herkes sallamış yine. Android 10 12.05 sürümü çok iyiydi android 11 de çift uygulamalar yüzünden sorun yaşadım başka da bir sorunum yok. Aynı fiyata farklı markalara yönelin bu sallayan arkadaşlar. Rom değişimi kişiselleştirme ve performans artışı için yapılır. Kullanamayanlar IPhone alabilir :)

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Bakıyorum herkes sallamış yine. Android 10 12.05 sürümü çok iyiydi android 11 de çift uygulamalar yüzünden sorun yaşadım başka da bir sorunum yok. Aynı fiyata farklı markalara yönelin bu sallayan arkadaşlar. Rom değişimi kişiselleştirme ve performans artışı için yapılır. Kullanamayanlar IPhone alabilir :)
IPhone fakirin çenesini yorar :D

Üst Alt