Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

limonluck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
Xiaomi CC9 LİTE
Konular
11
Note 8 pro dan note 9 proya geçtim. Note 8 proda MIUI 12.5 gelmişti herşey muhteşemdi ya bu telefona ne güncelleme geliyor ne bulabiliyorum neden böyle ? MIUI 13 çıkacak neredeyse hala 12.5 gelmedi neden ?

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
Liamchuck Bu markanın rezil bir yazılım dağıtma politikası var, ya Mi olanları alacaksın ya da hiç almayacaksın, bende note 9 pro var da ne oluyor, 1 sene sonra Android 11 geldi, arayüz ise 12.0.4 o da Temmuz güvenlik patch'i berbat yani çöp marka iade edip bu markayı tamamen silmeyi düşünüyorum kafamdan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

9 Pro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi 9 Pro
Konular
0
6 128 lik modelini kullanıyorum ve redmi note 8 den geçtim, iyi ki de geçmişim diyorum. Cihaz çok hızlı kasma donma VS hiç bir sıkıntım yok şükür ve panel tianma değil.
Abi miu 12.5 aldınmı

Dildozer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ne adımı
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Piyasaya yeni sunulmuş Redmi serisinin yeni canavarı.Kalbi Snapdragon 720G ile atıyor,forumda kullanan tek tük arkadaşımız var.Forumumuza yeni katılacak ve bu cihazı yeni alacak üyelerimiz için bu konuya cihaz tecrübenizi artı ve eksilerini paylaşabilirsiniz keyifli forumlar dilerim.​
Telefondan gün aşırı bug akıyor her gün yeni bir saçmalık ile denk geliyorum 12.5 e geçince şarj sürem 1 saat daha azaldı kullananlara Allah kolaylık versin

ned johnlansen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertu
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, sıkı bir Xiaomi fanı iken, artık bir Evofone mağduruyum. 5 senedir A1, Mi5, Mi8, Redmi Note 7, Note 8 Pro gibi Xiaomi modellerini kullandım. Halen de kullaniyorum. Evimde sayısız Xiaomi ürünu var. Etrafımda da onlarca kişiyi Xiaomi sahibi yaptım, ama Evofone ile birlikte Xiaomi'den nefret etmeye başladım. Kendilerine sağlam ve fiziken kusursuz şekilde kutusunda gönderilen Redmi Note 9 pro cihazın kasasını eğip kasa eğimli kullanıcı hatası diyerek iade ediyorlar. Alındıgı günden beri ekranda kendi kendine dokunma ve aşırı ısınma ve bazen de kapanma sorunu vardı. Pandemi nedeniyle 1 senedir servise götüremedi yakınım, Kasa eğim sorunu bu cihazlarda kronik olabilir ancak kendilerine saglam gönderilen telefonları da egip büküp kullanicı hatası diyerek onarımdan kaçınıyorlar, şikayetvar ve diğer platformlar "sağlam gönderilen cihaz hasarlı iade edildi ve onarılmadı" şikayetleriyle dolu. Bu kötü hizmet değil, apaçık suçtur. Ablam ve yegenime bizzat kendim aldığım telefon, üzerinde kılcal çizik dahi olmayan ve alındıgı günden beri kılıfında nano camlı şekilde kullanılan ve cebe bir kez bile girmeyen, çantada telefon gözünde taşınan telefon şu an sağ üst kısmı bariz eğimli şekilde iade edildi ve 2150 TL onarım bedeli talep ediliyor. Teknosa üzerinden gönderildi servise Teknosa'nın teslim alma raporunda fiziksel durum alanı boş, yani telefon sağlam ve düzgün şekilde teslim edildi kendilerine. İki firmaya da şikayette bulundum. Ama anladığım kadarıyla Evofone distribütor değil basit bir ithalatçı gibi yaklaşıyor olaya. O yüzden şimdiden bir yol haritası çizeceğim, bu konuda fikrinizi rica ediyorum. Benzer durumu yaşayan arkadaş olmuştur belki.
Xiaomi Türkiye ile ilgilenen uluslararası ofislerine detaylı şekilde kendi dillerinde ileteceğim bu distribütor sorumsuzluğunu. Aynı tip mağduriyetlerin ekran görüntülerini ve linklerini topluyorum. Onlarcası var şimdiden. Ticaret Bakanlığı'nda birkaç kontağım var, bunları da onlara iletip inceleme için bir kayıt açtıracağım.
Teşekkürler şimdiden.

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Arkadaşlar son güncelleme ile birlikte telefonun gidişatı nasıl bug vs sorun var mı ? Şarjı filan nasıl gidiyor mesela ben hala android 10 miu 12.5 kullanıyorum 12 13 saat ekran süresi aliyorum. Son güncelleme ile bu durumlar nasıl acaba ?

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Sırf şu güncelleme gelmemesi ve arada sırada yaşadığım buglardan dolayı A32 ye geçtim gerçekten bu telefon beni çok yordu koskoca telefona özellikle global sürüme bir türlü 12.5 gelmedi bir tek şunu elden çıkarmak kaldı kullananlara Allah sabır versin bir daha (özellikle Redmi) Xiaomi telefon almam

Son düzenleme:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Arkadaşlar orangefox mu yoksa pbrp mi önerirsiniz? 12.5.2 güncellemesini kurmak için twrp üzerinden yükleyeceğimde

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Orangefox

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Arkadaşlar son güncelleme ile birlikte telefonun gidişatı nasıl bug vs sorun var mı ? Şarjı filan nasıl gidiyor mesela ben hala android 10 miu 12.5 kullanıyorum 12 13 saat ekran süresi aliyorum. Son güncelleme ile bu durumlar nasıl acaba ?
Hocam biraz geç yaizyorum ama 12.5.1 ile android 11 gayet iyi. 12.5e göre herhangi bir eksiklik aksaklık veya sorun yaşamadım kullanımı bozacak derecede. Elbette minör bug denilecek şeyler her daim oluyor Xiaomi dağıtımı romlarda

Üst Alt