Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Paladins

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
9
Yurtdışı kayıtlı, 2 senedir kullanıyorum. En ufak sorun yaşamadım. Sayısız rom denedim özelliklerinden dolayı, hala çok stabil hala çok güzel. Burada yazılanlara bakınca çok şaşırdım açıkcası. Bende en ufak sorun yok hala. Nazar değmesin.

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Whatsappta bildirim sesini hiçbir şey seçme olarak ayarlayamıyorum, var mıdır çözümü?
Bende seçiliyor problem yok. Zil sesi seçiminde stock zil sesleri uygulamasını seçin. açılınca yerel zil sesi değil bir altındaki önceden yüklenen zil sesleri kısmına girin. en üstte zil sesi ayarlamayın şeklinde seçenek görülmesi lazım

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Bende seçiliyor problem yok. Zil sesi seçiminde stock zil sesleri uygulamasını seçin. açılınca yerel zil sesi değil bir altındaki önceden yüklenen zil sesleri kısmına girin. en üstte zil sesi ayarlamayın şeklinde seçenek görülmesi lazım
Var O ayarlsr ama seçtirmiyordu. Bende sessiz zil sesi koydum öyle çözdüm

tarlabasi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Dostum sadece senin yaşadığın bir sorunu neden genelliyorsun ki. Bende ilk çıktığında aldım hala daha canavar gibi. Üzerine Sanal Ram in açık olduğu romuda kurdum daha da arttı performansı. İnsanları yanlış yönlendirme bence.
Arkadaş yaşadığı sıkıntıları dile getirmiş. Keza haklı konular var. Bahsettiği problemlerin bir çoğu eşimin telefonunda da baş gösterdi. Çevremde note 9 pro kullanıp bu tür problemlerle karşılaşan hiçte azımsanmayacak bir kesim var. Örneğin en büyük problemi telefon konuşma sırasında kesiliyor ve bir süre sonra açılıyor. Bu problemle çok zamansız karşılaşabiliyorsunuz. 15 dakika kadar açılmadığı bile oluyor. Servisin konu hakkında herhangi bir yorumu yok. Çözüm diye sunulan çoğu şey yetersiz. 4G'yi kapatın diye bir saçmalık var mesela. Oldu olacak pos cihazı olarak kullanalım. Diğer romlarda da aynı problem devam ediyor. Sadece şuana kadar sadece Lineage OS'ta problem yaratmadı. Bekleyip göreceğiz.

_emrah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
konuya halen giren varmıdır bilmiyorum ama 2 seneyi de geçecek ve hala güzel cihaz ya tabi mi 12t promuz falan olsa daha güzel olur illa ki😁, ama bu cihaz için konuşmak gerekirse eu romdayım rootlu olarak telefonu dibine kadar kullanıyorum ve hala memnunum telefondan şarzı hala 1 günü çıkarıyor en sevdiğim yanıda bu zaten bu fiyatlandırma şartlarıyla üst modellere geçmek benim için çok çok zor gittiği yere kadar bakalım alacağı son büyük güncellemeleride aldı yazılımda şuan iyi bozulmazsa güncellemelerle gayet memnunum 6 senelik s3 mini kullanım rekorumu bu telefonla geçicem gibi 😄 ilk aldığımda tianma panel vardı 1 hafta bile kullanmadan ekranda ghost olmuştu ve bu ilk xiaomi marka deneyimimdi çok üzülmüştüm sonrasında garantiye verdim bir şans diyerek önceki kullandığım markanın servisi kullanıcı hatası demişti çünkü ghost screen olayına ama neyseki panel değişimi yapıldı ve daha da sorun çıkmadı bide pubg de config gfx vs. olmadan kendi ayarlarıyla 60fps açsa 8prodaki gibi güzel olurdu be 45 fps le oynamak sıkıntı

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
10
konuya halen giren varmıdır bilmiyorum ama 2 seneyi de geçecek ve hala güzel cihaz ya tabi mi 12t promuz falan olsa daha güzel olur illa ki😁, ama bu cihaz için konuşmak gerekirse eu romdayım rootlu olarak telefonu dibine kadar kullanıyorum ve hala memnunum telefondan şarzı hala 1 günü çıkarıyor en sevdiğim yanıda bu zaten bu fiyatlandırma şartlarıyla üst modellere geçmek benim için çok çok zor gittiği yere kadar bakalım alacağı son büyük güncellemeleride aldı yazılımda şuan iyi bozulmazsa güncellemelerle gayet memnunum 6 senelik s3 mini kullanım rekorumu bu telefonla geçicem gibi 😄 ilk aldığımda tianma panel vardı 1 hafta bile kullanmadan ekranda ghost olmuştu ve bu ilk xiaomi marka deneyimimdi çok üzülmüştüm sonrasında garantiye verdim bir şans diyerek önceki kullandığım markanın servisi kullanıcı hatası demişti çünkü ghost screen olayına ama neyseki panel değişimi yapıldı ve daha da sorun çıkmadı bide pubg de config gfx vs. olmadan kendi ayarlarıyla 60fps açsa 8prodaki gibi güzel olurdu be 45 fps le oynamak sıkıntı
Güzel cihazdı bir süre kullandım, daha sonra Poco X3 NFC ye geçtim. Poco dan daha memnunum.

_emrah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Yav bıktım artık şu sorunlardan.

---En büyük sorun sensör sorunu zaten telefon az bir şey bile kulaktayken oynasa ekran açılıyor.---

---Şarj %20 altına düşünce aşırı şekilde kasmalar oluyor.---

---Cihazı tam ekran modunda kullanıyorum ve bazen uygulama geçişlerinde vs. Donmalar oluyor misal Instagramdayken uygulamayı alta alıp ana ekrana geleceğim zaman donuyor telefon Instagramda siyah ekran oluşuyor.---

---Telefon arada bir kendi kendine tıklamaya uygulamalara girmeye başlıyor tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor.---

---Yine bazen sesli konuşurken telefon komple kapanıyor ve otomatik yeniden başlıyor kendi kendine.---

Bunlar şimdilik aklıma gelen sorunlar başka bu sorunları yaşayan yok mu herkeste 0 hata mı var anlamış değilim?

Satıp bir anca kurtulabilsem keşke aldığım bir telefonu da direkt kullanmak istiyorum sorunsuz inciği cıncığıyla uğraşmadan.

• Beğen
Tepkiler: mso

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Yav bıktım artık şu sorunlardan.

---En büyük sorun sensör sorunu zaten telefon az bir şey bile kulaktayken oynasa ekran açılıyor.---

---Şarj %20 altına düşünce aşırı şekilde kasmalar oluyor.---

---Cihazı tam ekran modunda kullanıyorum ve bazen uygulama geçişlerinde vs. Donmalar oluyor misal Instagramdayken uygulamayı alta alıp ana ekrana geleceğim zaman donuyor telefon Instagramda siyah ekran oluşuyor.---

---Telefon arada bir kendi kendine tıklamaya uygulamalara girmeye başlıyor tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyor.---

---Yine bazen sesli konuşurken telefon komple kapanıyor ve otomatik yeniden başlıyor kendi kendine.---

Bunlar şimdilik aklıma gelen sorunlar başka bu sorunları yaşayan yok mu herkeste 0 hata mı var anlamış değilim?

Satıp bir anca kurtulabilsem keşke aldığım bir telefonu da direkt kullanmak istiyorum sorunsuz inciği cıncığıyla uğraşmadan.
Ucuz olduğu için kullanıyorum. Birazda rom işleri hobi gibi olmuştu.Ama kaybedilen zaman harcanan emeği hesaplayınca değmiyor hocam.İkinciel samsung S20 plus aldım batarya 1 gün gidiyor harici sıkıntı yok gibi Allah sizinde kurtarsın. Bu arada evdeki kullanılan 2 telefon daha xiaomi

Üst Alt