Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
miui mint romlar genelde iyi bende kurucam
Redmi note 9 proyu sattığım dan beri kendi açtığım konularla ilgilenmiyorum bu süreçte her konuda insanlara yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim

seramik1111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
casper
Konular
15
Eu rom sürekli ısınıyor takılmalar oluyor orjinal romlar desen şarjın anasını ağlatıyor valla şuan çok memnunum mint romdan
sizin tlf modeli tam olarak nedir acaba attığım resimdeki rom redmi note9 pro joyeuse RJZMIXM için uygunmu değilmi tam olarak belirtmediniz.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
sizin tlf modeli tam olarak nedir acaba attığım resimdeki rom redmi note9 pro joyeuse RJZMIXM için uygunmu değilmi tam olarak belirtmediniz.
Evet uygun. Yanındaki kodlar telefonun global, avrupa veya avrupa gibi romlar olduğunu belirtiyor çok da bi önemi yok biraz daha bilgi endimek istersen bir ton konu var araştıra bilirsin. Eğer cihazın dediğim gibi joyeuse ise hiçbir sorun olmaz.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
overextending hocam bir konu paylaştı miui mint 25.8.12 miui 13 | android 12 diye bu rom cihazı baya stabil hale getiriyor joyeuse için uygun kura bilirsiniz deneyimlerimi konuda anlattım okursanız bir çok şeyden bahsettim hoşunuza giderse kurarsınız karşılaştığım sorunları deneyimleri çözümlerini elimden geldiği kadar paylaşıyorum bakmanızı tavsiye ederim iyi günler :)

kgrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note9pro
Konular
1
Eu rom sürekli ısınıyor takılmalar oluyor orjinal romlar desen şarjın anasını ağlatıyor valla şuan çok memnunum mint romdan
Hocam siz mıuı mint mı önerisiniz? Yoksa başka önerdiğiniz pil ve performans bakımından iyi olan romlar var mı?
Ayrıca kurma rehberi var mı? Yoksa twrp'den bildiğimiz şekilde mi kuruyoruz. Birde sizde varsa stabil sürümün linkini atar mısınız?
Cihazım böyle bootloader kilidini 1 hafta sonra açıcam bu işlerde yeniyim. Yeni başlayan birisine söylemek istediğiniz birşey varsa söyler misiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam siz mıuı mint mı önerisiniz? Yoksa başka önerdiğiniz pil ve performans bakımından iyi olan romlar var mı?
Ayrıca kurma rehberi var mı? Yoksa twrp'den bildiğimiz şekilde mi kuruyoruz. Birde sizde varsa stabil sürümün linkini atar mısınız?
Cihazım böyle bootloader kilidini 1 hafta sonra açıcam bu işlerde yeniyim. Yeni başlayan birisine söylemek istediğiniz birşey varsa söyler misiniz.
Hocam bir çok miui ve aosp rom denedim çok fazla oldu ama miui mint romu en stabil ve iyi çalışan rom oldu şuandada o romu kullanıyorum eğer şuan telefonunuzdan memnunsanız bence açmayın bl kilidini orijinal kullanın benim açma ve romları deneme nedenim ben bu işlerle hobi olarak uğraşıyorum ve bilgi birikimim olmasını seviyorum birazda romları kucalamak ve performans için eğer bunlara ihtiyacınız yoksa şuan cihazınızdan memnunsanız yapmayın onun dışında rehber olarak bir çok konuya baka bilirsiniz forumda mevcuttur onun dışında eğer romu merak ediyorsanız bahsettiğim gibi overextending hocamın miui mint 25.8.12 miui 13 | android 12 konusuna baka bilirsiniz deneyimlerimi paylaşmaya devam ediyorum

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Yeni olan birisine ne söyleye bilirsiniz demişsiniz cihazınızın arka tarafında kapağın üzerinde Model:M2003J6B2G yazıyorsa cihazınız joyeuse dur rom kurarken buna dikkat edin romları joyeuse için kurun ve ya aosp romlar kuracaksanız joyeuse yerine miatoll olan romlarada baka bilirsiniz bu ibare

Redmi Note 9 Pro(joyeuse)

Redmi note 9s/Redmi Note 9 Pro İndia(curtana)

Redmi Note 9 Pro Max (excalibur)

Poco M2 Pro(gram)

cihazlarının snapdragon 720G işlemcisi olduğu için ortak ürün kodudur bunlara dikkat etmeniz gerek sadece cihazınıza uyumlu romu kurmanız gerek yoksa cihazınız brick olur onun dışında hangi rom olursa olsun farketmez romu kurarken temiz kurulum yapmanızı öneririm temiz kurulum ne diye merak ederseniz forumda olan rehberlere baka bilirsiniz şimdilik aklıma bunlar geldi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni olan birisine ne söyleye bilirsiniz demişsiniz cihazınızın arka tarafında kapağın üzerinde Model:M2003J6B2G yazıyorsa cihazınız joyeuse dur rom kurarken buna dikkat edin romları joyeuse için kurun ve ya aosp romlar kuracaksanız joyeuse yerine miatoll olan romlarada baka bilirsiniz bu ibare

Redmi Note 9 Pro(joyeuse)

Redmi note 9s/Redmi Note 9 Pro İndia(curtana)

Redmi Note 9 Pro Max (excalibur)

Poco M2 Pro(gram)

cihazlarının snapdragon 720G işlemcisi olduğu için ortak ürün kodudur bunlara dikkat etmeniz gerek sadece cihazınıza uyumlu romu kurmanız gerek yoksa cihazınız brick olur onun dışında hangi rom olursa olsun farketmez romu kurarken temiz kurulum yapmanızı öneririm temiz kurulum ne diye merak ederseniz forumda olan rehberlere baka bilirsiniz şimdilik aklıma bunlar geldi
Cihazınız garantili ile bu işlere hiç bulaşmayın çünkü garanti devre dışı kalıyor bl kilidini açıp geri kapatsanız bile servise gidince ilk bakacakları şeylerden biri bu olur

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Söylenmesi gereken herşeyi

Rauf Cəlilzadə hocam söylemiş :) kendisi çok değerli bilgiler paylaşıyor emeğine sağlık kendisinin 🙂

Üst Alt