Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam rom akıyor akıyor ben direk güncelleme yaptım temiz kurulum yapmadım abi süper ya greeshan romda süper duvar kagıtları yoktu bunda var eklemişler adamlar bu işi yapıyor :)
Eu rom kullanınca bi değişik hissediyorsun zaten hiçbir roma benzemiyor. Herhangi bir sıkıntısı var mı şu an görünen peki.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Eu rom kullanınca bi değişik hissediyorsun zaten hiçbir roma benzemiyor. Herhangi bir sıkıntısı var mı şu an görünen peki.
görünürde hiç bir sıkıntı yok hocam gayet akıcı eu rom ben burdayım die bagırıyor resmen :)

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
direk 12 yi kurabilir miyim id rom miui 12 kurulu cihaza yoksa konudaki gibi önce 11 kurup güncelleme mi yapmam lazım?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
direk 12 yi kurabilir miyim id rom miui 12 kurulu cihaza yoksa konudaki gibi önce 11 kurup güncelleme mi yapmam lazım?
hocam eu romda öyle bişey yok direk mıuı 12 kurabilirsiniz kilit açıksa rehberdeki adımları takip ederk mıuı 12 kurabilirsiniz direkt

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
MİUİ 12 yi kuralı 2 saat oldu kasma donma yok alt bar gelmiş tam ekran moduna kamera arayüzü tamamen yenilenmiş bu baya iyi oldu bir de ayarlar da süper duvar kağıtları kısmını bulamadım ama daha önce apk ile kurup MİUİ 11 de kullandığım gibi duvar kağıdı uygulamasından çalıştırıyorum (bunu ayalarlardan nasıl olduğunu bilen varsa çok iyi olur)

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
MİUİ 12 yi kuralı 2 saat oldu kasma donma yok alt bar gelmiş tam ekran moduna kamera arayüzü tamamen yenilenmiş bu baya iyi oldu bir de ayarlar da süper duvar kağıtları kısmını bulamadım ama daha önce apk ile kurup MİUİ 11 de kullandığım gibi duvar kağıdı uygulamasından çalıştırıyorum (bunu ayalarlardan nasıl olduğunu bilen varsa çok iyi olur)
hocam eu romdan bahsediyorsanız ayarlardan duvar kağıdı var ona girince orda süper duvar kağıtları aşağıya dogru kaydırın görürsünüz:)

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
hocam eu romdan bahsediyorsanız ayarlardan duvar kağıdı var ona girince orda süper duvar kağıtları aşağıya dogru kaydırın görürsünüz:)
Global rom benim ki gerçi çok önemli değil ama merak ettim açıkçası

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Global rom benim ki gerçi çok önemli değil ama merak ettim açıkçası
global romda süper duvar kağıtları desteği yok note 9 pro için sadece eu romda var eu rom candır globalde olmayan tonla özellik mevcut :)

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
global romda süper duvar kağıtları desteği yok note 9 pro için sadece eu romda var eu rom candır globalde olmayan tonla özellik mevcut :)
Ben Global rom sayfası zannedip geldim eu rom güncelleme sayfası imiş ama yine de cevap için teşekkür ederim

aLikLty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
note 8 pro
Konular
5
rom u yüklemeyi bitirdikten sonra magisk root u illa yüklememiz gerekli mi? yok sa root yetkisi isteyenler için mi ekstra olarak?

Üst Alt