Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Kurdunuz mu peki ilk izlenim nasıl. Greeshanın romundan buna geçmeye değer mi
hocam suan indiriyorum fiber net var ama site yogunlugundan sanırım yavas iniyor insin ilk izlenimi aktarcam greshan romdan geçmeye değer bence ben begnmedim o romu tamam özelleştirme olarak iyi ama bana cok şarj ve perfonmans düşmanı geldi o rom eu romdan şaşmam ben

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam suan indiriyorum fiber net var ama site yogunlugundan sanırım yavas iniyor insin ilk izlenimi aktarcam greshan romdan geçmeye değer bence ben begnmedim o romu tamam özelleştirme olarak iyi ama bana cok şarj ve perfonmans düşmanı geldi o rom eu romdan şaşmam ben
Hocam zaten oradaki özelleştirmelerin hepsini ben customiuizer ile stock romda bile yapıyordum o yüzden bana çok farklı gelmedi. Tek sevdiğim yönü çok stabil olmasıydı hiçbir sorunla karşılaşmadım. İndiriyorum şu an bakalım. Beta olsa da iyi diye düşünüyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam zaten oradaki özelleştirmelerin hepsini ben customiuizer ile stock romda bile yapıyordum o yüzden bana çok farklı gelmedi. Tek sevdiğim yönü çok stabil olmasıydı hiçbir sorunla karşılaşmadım. İndiriyorum şu an bakalım. Beta olsa da iyi diye düşünüyorum
hocam greeshan romu bilmem ama eu rom çalışanları kalabalık cidden cok basarılı romlar yapıyorlar size o greeshan rom stabil geldiyse eu rom kat kat daha stabil gelir :) eu romun cok fazla artısı var hocam safetynet google play sertifkası tamamen türkçe olması stabil ve şarj dostu olması greeshan rom eu roma yaklasamaz bile bu konularda

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
3.Adım: Pc den Twrpyi Telefona Yükledikten Sonra Ses açma Güç Tusuna Aynı Anda Basılı Tutarak twrp ekranını açın ardından Wipe-Format Data Kısmına Tıklayın ordaki boşluğa ''yes'' yazın ve format data işlemini yapın ardından geri gelin reboot recovery deyin ve recoveryi yeniden başlatın

Format data yapınca ne siliniyor? Ben bootloader'ı açınca tam yedek almak istiyorum da. Bu sadece kişisel dosyalar falansa sorun yok ama telefonun sistemini siliyorsa biraz sorun olacak.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam pbrp de enable mtp seçeneği kesin çözüm mü. En baştan twrp kurmak istemiyorum.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Greeshan romu yapan geliştirici sadece 1 kişi tek başına yapıyor.
hocam greeshan romu bilmem ama eu rom çalışanları kalabalık cidden cok basarılı romlar yapıyorlar size o greeshan rom stabil geldiyse eu rom kat kat daha stabil gelir :) eu romun cok fazla artısı var hocam safetynet google play sertifkası tamamen türkçe olması stabil ve şarj dostu olması greeshan rom eu roma yaklasamaz bile bu konularda

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Format data yapınca ne siliniyor? Ben bootloader'ı açınca tam yedek almak istiyorum da. Bu sadece kişisel dosyalar falansa sorun yok ama telefonun sistemini siliyorsa biraz sorun olacak.
format data yapınca dahili depolmada ne var ne yoksa siliyor sistem silmiyor bir nevi fabrika ayarı yapıyor telefona sisteme hiç bişi olmaz merak etmeyin bu arada mıuı 12 çıktı bilginiz olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam pbrp de enable mtp seçeneği kesin çözüm mü. En baştan twrp kurmak istemiyorum.
hocam pitch black enable mtp kesin çözüm olmayabilri bazı durumlarda format data yaptıktan sonra backup girip herhangi bir kısmın yedeğini alırsanız ardından yeniden baslatırsanız twrp modda dahili depolamayı görebilrisiniz pc de yani enable mtp işe yaramazsa bu dediğim yolla backup yaparak dahili depolamanın pc de görünmesini sağlayabilirsiniz yanlız su ayrıntı önemli format data vs ne yaparsanız yapın cihazı yeniden twrp modda baslatmadan backup almanız lazım

Son düzenleme:

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
format data yapınca dahili depolmada ne var ne yoksa siliyor sistem silmiyor bir nevi fabrika ayarı yapıyor telefona sisteme hiç bişi olmaz merak etmeyin bu arada mıuı 12 çıktı bilginiz olsun
O zaman tamam sıkıntı yok, ilerde oluşabilecek aksiliklere karşı yedek almak istiyordum da. Başka bir telefonda baya sıkıntı çektim eskiden :) Benim normal şartlarda yarın doluyordu 68 saat bekleme sürem. Ancak Miui 12'ye geçtiğim için gene 68 saat verecek diye düşünüyorum. Bilgi için teşekkür ederim :)

Üst Alt