Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam temalar durduruldu hatası için çözüm var mı. Temalı düzenleyemiyorum. Mi hesabı kısmına gelince direkt atıyor

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam temalar durduruldu hatası için çözüm var mı. Temalı düzenleyemiyorum. Mi hesabı kısmına gelince direkt atıyor
hocam sistem uygulamaları güncelle app ile temaları global sürüme güncellemek çözüm oluyor ancak tema içe aktarma özelliği devre dışı kalıyor bu seferde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam sistem uygulamaları güncelle app ile temaları global sürüme güncellemek çözüm oluyor ancak tema içe aktarma özelliği devre dışı kalıyor bu seferde
onun içinde marketten mıuı thema editörü indirip istediğin temayı içe aktarabilirsiniz

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

onun içinde marketten mıuı thema editörü indirip istediğin temayı içe aktarabilirsiniz
Aynen dediğiniz gibi globali kurdum bu sefer de hiçbir temayı yükleyemiyordum 3. Parti temalar desteklenmiyor uyarısı veriyordu. Peki dediğiniz yöntemle tema kişiselleştirme kısmından sistem bildirim paneli ayrı ayrı düzenleyebiliyor muyum. Aslında bana lazım olan o.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Aynen dediğiniz gibi globali kurdum bu sefer de hiçbir temayı yükleyemiyordum 3. Parti temalar desteklenmiyor uyarısı veriyordu. Peki dediğiniz yöntemle tema kişiselleştirme kısmından sistem bildirim paneli ayrı ayrı düzenleyebiliyor muyum. Aslında bana lazım olan o.
evet ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz

sinsile

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
O K
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Cihazın IMEI gider mi bu işlemlerden sonra? Fastboot ile twrp yönteminin farkını anlamadım. Hiç tecrübem yok. Gözüme çarpmadı değindiyseniz.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Cihazın IMEI gider mi bu işlemlerden sonra? Fastboot ile twrp yönteminin farkını anlamadım. Hiç tecrübem yok. Gözüme çarpmadı değindiyseniz.
imei fabrika ayarı vs yaparsanız gider hocam durduk yere gitmez merak etmeyin fastboot ile twrp su demek cihazda hiç twrp yoksa bu yöntemle cihaza tek tusla twrp yüklenebilir hemde basit Bir şekilde pitch black resmi twrp fastboot yönteminde ki fix olan port twrp biz resmi olanla yapıyoruz kurulumu

jaskar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
Mi A1
Konular
2
edit

Hocam 3. adımı anlamadım pc den fix twrp yükledikten sonra demişsiniz ? nereye nasıl yüklüyoruz tam olarak

Son düzenleme:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
edit

Hocam 3. adımı anlamadım pc den fix twrp yükledikten sonra demişsiniz ? nereye nasıl yüklüyoruz tam olarak
hocam telefona twrp yüklendikten sonra bilgisayardan program ile yüklüyor sun ya

jaskar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
Mi A1
Konular
2
Hocam tekrsrdan merhaba yükledim romu teşekkürler herşey güzel fakat güç menüsüne kurtsrma modu ile başlatı nereden ekleyebilirim?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam tekrsrdan merhaba yükledim romu teşekkürler herşey güzel fakat güç menüsüne kurtsrma modu ile başlatı nereden ekleyebilirim?
Mod - Miui 13 Power Menü bu linkten magisk modülünü indirin Türkçe versiyonu var onu indirip magisk manager ile telefona kurun kurtarma fastboot hepsi var

Üst Alt