Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Merak ettim bende geçen hafta bunu yükledim ama telefon çöktü. Allahtan yedek almıştım. Telefon şebeke ve açılıp kapanıyordu. Neyse ki yedeği yükledim. Telefon düzeldi. Şimdi bendeki rom bu Endonezya Global romu bunu neden yükleyemedim.teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-17-22-07-15-701_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-10-17-22-07-15-701_com.android.settings.jpg
    192,5 KB · Görüntüleme: 26

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merak ettim bende geçen hafta bunu yükledim ama telefon çöktü. Allahtan yedek almıştım. Telefon şebeke ve açılıp kapanıyordu. Neyse ki yedeği yükledim. Telefon düzeldi. Şimdi bendeki rom bu Endonezya Global romu bunu neden yükleyemedim.teşekkürler
Hocam bilemiyorum normalde rom farketmez cihazınızın bootloader kilidi açık olduktan sonra eu rom custom rom herhangi bir romdan buna kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz pitch black twrp yayınlandı resmi olarak zaten konuyu ona göre güncelledim tekrardan yedeklerinizi alıp kurulumu yeniden deneyebilirsiniz çünkü pitchblack resmi twrp suan nerdeyse sorunsuz çalışmakta cihazınızın çökmesi söz konusu değil kendim bizzat test ettim sorunsuz kurulum yapılabiliyor fix twrp ve önceki pitch black port twrp oldugu için baya cok hataları vardı suanki sürüm resmi sürüm bunda o hatalar giderildi

Son düzenleme:

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Hocam bilemiyorum normalde rom farketmez cihazınızın bootloader kilidi açık olduktan sonra eu rom custom rom herhangi bir romdan buna kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz pitch black twrp yayınlandı resmi olarak zaten konuyu ona göre güncelledim tekrardan yedeklerinizi alıp kurulumu yeniden deneyebilirsiniz çünkü pitchblack resmi twrp suan nerdeyse sorunsuz çalışmakta cihazınızın çökmesi söz konusu değil kendim bizzat test ettim sorunsuz kurulum yapılabiliyor
Bu resmi rom mu benim telefonda yüklü olandan ne farkı var acaba?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bu resmi rom mu benim telefonda yüklü olandan ne farkı var acaba?
yok resmi dediğim suanki pitchblack twrp rom eu rom custom geliştiriciler tarafından yapılan rom bu konuda zaten özellikleri yazıyor ordan inceleyebilirsiniz hangi özellikleri farklı veya değil endonezya romdan cok fazla özelliği var incelwerseniz görebilirsiniz zaten

fatih530

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
şahin
Konular
21
Bu romu yüklediğim zaman cihaz garanti dışı kalır mı?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Bu romu yüklediğim zaman cihaz garanti dışı kalır mı?
Kalmaz hocam ben daha önce twrp yüklü cihazımı garantiye verdim yaptılar. Yine de işinizi garantiye almak için garantiye vereceğiniz zaman mi flash ile stock rom yüklersiniz.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
yok resmi dediğim suanki pitchblack twrp rom eu rom custom geliştiriciler tarafından yapılan rom bu konuda zaten özellikleri yazıyor ordan inceleyebilirsiniz hangi özellikleri farklı veya değil endonezya romdan cok fazla özelliği var incelwerseniz görebilirsiniz zaten
Şimdi bunu twrp modunda mı yükleyeyim

Üst Alt