MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Kararlı Endonezya Rom V12.0.2.0.QJZIDXM İndirme Bağlantısı

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Hocam trwp yükleyince telefon bootlodera düşüyor çözümü nedir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu Roma tekrar dönmek istiyorum ama trwp yükleyince telefon bootlodera düşüyor

aslan568 hocam bir çözüm önere bilirmisisin
Düşük sürümlü eski twrp flaslayın, recovery hiç girmiyorsa PC den ADB yardımıyla forumun bazı kısımlarında flaşlama kodları mevcut, bu kodlarla ADB yardımıyla recovery.img dosyasını flaşlayın ardından recovery açılınca forumda verilen miatool PB TWRP.zip install kısmından flaşlayın.

mac61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 9 Pro
Konular
0
merhaba arkadaşlar ben şuan global romdayim BT kilidini açıp bu romu yüklesem ve sonra BT kilidini tekrar kapatsam telefona bir zararı olurmu..

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
merhaba arkadaşlar ben şuan global romdayim BT kilidini açıp bu romu yüklesem ve sonra BT kilidini tekrar kapatsam telefona bir zararı olurmu..
olmaz hocam sıkıntı çıkabilir ilk cihazın üzerinde ki orjinal rom neyse o romda kilitleme yapabilirsiniz global romda açıp global rom da kilitleyebilirsiniz

mac61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 9 Pro
Konular
0
sırf şu google aramalardan rehberden kurtulmak için rom değişecegim yani xiaomi neden böyle bir şey yaptı niye diretiyor ki ne farkı kaldı Android den bunu nasıl yaparız başka miui arama rehber uygulamasına geçmek için

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
sırf şu google aramalardan rehberden kurtulmak için rom değişecegim yani xiaomi neden böyle bir şey yaptı niye diretiyor ki ne farkı kaldı Android den bunu nasıl yaparız başka miui arama rehber uygulamasına geçmek için
stok rom istiyorsanız Endonezya roma geçiniz yok bol özelleştirme performans istiyorsanız eu romu tavsiye ederim

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Arkadaşlar dün romu indirip mi flash ile yükledim.çift sim aktif oldu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-11-23-12-19-537_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2020-11-11-23-12-19-537_com.android.phone.jpg
    251 KB · Görüntüleme: 30

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Güncelleme.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Hocam eu rom ile bu rom arasında ne fark var mesela hangisi daha stabil çalışır şuan eu rom kullanıyorum sizin paylaştığınız lakin arada sırada takılmalar oluyor sırf google uygulamaları olmamasından dolayı takılmaları hafif kasmaları göz ardı ediyorum.

hocam suan mıuı 11 sürümü en iyi şarzj performansı veren sürüm mıuı 12 ilerleyen zamanlarda güncellemeler ile illaki düzelecektir ben eu rom kullanıyorum mıuı 11 cok ama çok memnunum şarz performans harikulade custom rom ama yok hocam ben stockcuyum stock rom derseniz de Global v11.0.7.0 sürümü tavsiye ederim
Hocam miui 11 eu rom var mıdır varsa miui12 eu dan dönüş yapılabilir mi orange fox ile

Son düzenleme:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam eu rom ile bu rom arasında ne fark var mesela hangisi daha stabil çalışır şuan eu rom kullanıyorum sizin paylaştığınız lakin arada sırada takılmalar oluyor sırf google uygulamaları olmamasından dolayı takılmaları hafif kasmaları göz ardı ediyorum.

Hocam miui 11 eu rom var mıdır varsa miui12 eu dan dönüş yapılabilir mi orange fox ile
Mıuı 11 eu rom var benim rehberde en son mıuı 11 eu romun indirme bağlantısı var orange fox ile istediğin romdan istediğin roma geçebilirsiniz

Üst Alt