MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Cihazın hindistan versiyonuna da bu rom yüklenebilir mi?
Hayır yüklenemez bu joyeuse cihazlar için hindistan dediğiniz cihaz curtana kod adlı cihaz note 9s bölümünde istediğiniz her romu kurabilirsiniz joyeuse kod adlı romu sakın kurmayın cihaz hard brick olur

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Hayır yüklenemez bu joyeuse cihazlar için hindistan dediğiniz cihaz curtana kod adlı cihaz note 9s bölümünde istediğiniz her romu kurabilirsiniz joyeuse kod adlı romu sakın kurmayın cihaz hard brick olur
Tam emin olamadım hindistan olduğundan, nasıl anlayabilirim?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tam emin olamadım hindistan olduğundan, nasıl anlayabilirim?
Basit marketten phone info uygulaması indir aç orda kod adı curtana yada joyeuse yazar curtana ise note 9s için her türlü romu kurabilirsiniz joyeuse ise note 9 pro pro kategorisindeki romları kurabilirsiniz buna cok dkket etmeniz lazım kod adı neyse ona göre rom kurmalısınız

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Basit marketten phone info uygulaması indir aç orda kod adı curtana yada joyeuse yazar curtana ise note 9s için her türlü romu kurabilirsiniz joyeuse ise note 9 pro pro kategorisindeki romları kurabilirsiniz buna cok dkket etmeniz lazım kod adı neyse ona göre rom kurmalısınız
burada 9s ve 9pro için ayrı sürümler verilmiş note 9s türkiye fastboot olanı kurabilir miyim?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
burada 9s ve 9pro için ayrı sürümler verilmiş note 9s türkiye fastboot olanı kurabilir miyim?
Aynen hocam bu attınız link tamamen hint versiyonuna curtanaya ait romlar bunlardan istediğiniz romu kurabilirsiniz cihazınıza bu arada cihazın curtana olduğunu doğruladınız mı ?

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Aynen hocam bu attınız link tamamen hint versiyonuna curtanaya ait romlar bunlardan istediğiniz romu kurabilirsiniz cihazınıza bu arada cihazın curtana olduğunu doğruladınız mı ?
Evet evet note 9 pro curtana yazıyor

Palamut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Resmi not 9 pro
Meslek
Elektrik elektroni
Konular
2

images (1).jpeg

Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom (Joyeuse) V12.0.1.0 Çıktı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz Yada ota dosyasını indirip cihazdan seçerek kurulumu yapabilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz

Mi Flash Tool İle Fastboot Rom Kurulumu: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

OTA Üzerinden Üzerinden Kurulum Linki

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Sürüm:

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Peki 12.0.2.0 ne zaman gelir RN 9 pro?

Erenn000

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Fastboot üzerinden bilgisayarsız kurulum yapabilir miyim?

Üst Alt