MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı

jiyanoo63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi K30S ultr
Meslek
Excutive cheff
Konular
1
Bazı modeller MİUİ 12 geldikten sonra neredeyse onun üzerine 2 kere güvenlik güncellemesi aldılar bize 12.0.1 geldikten sonra resmen kenara attılar (onu da lütuf edermiş gibi verdiler ya) ya zahmet oldu neyse ki MİUİ 12 yi verdiler sonrası yok Kasım 2020 den beri güvenlik güncellemesi gelmiyor telefona Redmi Note 8 Pro bizden daha çok güncelleme alıyor bilseydim bunun yerine o telefonu alırdım bu ne şanssızlık
Bu redmi note 9 pro gibi lanet bir telefon daha görmedim aldığıma alacağıma bin pişman oldum elimden düşse de kırılsa diyorum, yok bişey olmuyor, eu beta yok, global rom yok, Allah belasını versin ya

KrAll5759

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Bu redmi note 9 pro gibi lanet bir telefon daha görmedim aldığıma alacağıma bin pişman oldum elimden düşse de kırılsa diyorum, yok bişey olmuyor, eu beta yok, global rom yok, Allah belasını versin ya
Hocam bu sıra yeni cihazlara genel olarak güncelleme sıkıntısı var sanırım poco x3 nfc de çok güncelleme almıyor . Amiral gemisinin ve eski cihazların üstüne gidiyorlar gibi bir izlenim var bende

jiyanoo63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi K30S ultr
Meslek
Excutive cheff
Konular
1
Hocam bu sıra yeni cihazlara genel olarak güncelleme sıkıntısı var sanırım poco x3 nfc de çok güncelleme almıyor . Amiral gemisinin ve eski cihazların üstüne gidiyorlar gibi bir izlenim var bende
Aynen katılıyorum hocam Çin tabanlı telefonlara daha çok güncelleme veriliyor

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker