MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
Evet hocam yani cihaz global ise global ile Avrupa ise Avrupa ile kapanıyor diye biliyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim tr romluydu, Xiaomi tr magazadan almıştım. Şansına kilitlemişim.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Benim tr romluydu, Xiaomi tr magazadan almıştım. Şansına kilitlemişim.

Doğrudur hocam zaten orjinal rom olmadığı zaman cihaz brick olabiliyor riskli bir işlem siz sansliymışsınız ki yanlış bir işlem yapmamışsınız

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Sim kart değişince vowifi direkt kapanmış. Volte etkinleştirmesi yaptım Turkcell üzerinden. 10 dj içinde geldi. Kodu araştırmıştım ve denemiştim olmadı. İnternette bir arkadaş mesaj atın kendisi etkinleşiyor diye.

2222 ye HDSES yazıp gönderince açıldı.

Hocam ben Vodafone faturalida volte ve vowifi kullanıyordum sonra faturasiza geçince ikisi de iptal oldu yanimda uygulamasından denedim cihaz desteklemiyor dedi sonra kodu girdim ve hat ayarlarından hattı sifirlayinca ikisi de açıldı bu arada benim cihaza atılan IMEI no su eski bir cihaza ait olduğu için desteklemiyor diye hata veriyordu ama neyse ki sorunu hallettim şuan ikisi de sıkıntısız çalışıyor vvlte ve vowifi

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam ben Vodafone faturalida volte ve vowifi kullanıyordum sonra faturasiza geçince ikisi de iptal oldu yanimda uygulamasından denedim cihaz desteklemiyor dedi sonra kodu girdim ve hat ayarlarından hattı sifirlayinca ikisi de açıldı bu arada benim cihaza atılan IMEI no su eski bir cihaza ait olduğu için desteklemiyor diye hata veriyordu ama neyse ki sorunu hallettim şuan ikisi de sıkıntısız çalışıyor vvlte ve vowifi

Bu son Android telefonum. Sonraki iPhone olacak. Galaxy S2 den bu yana bu telefon ile birlikte 4 android telefon kullandım ve yordu artık. Amele gibi uğraşıyoruz. Google apps closed source(kapalı kod) bu Çinliler ayrı kapalı. Bir şey konuşuyoruz bütün uygulamaların mikrofon erişimi kapalı sadece telefon kamera ve WhatsApp açık ama reklamlarda maşallah ne konuştuysak çıkıyor. iOS da en azından Apple tutuyor. Google gibi herkese satılmıyor verilerim. Bir de durmadan yok güncelleme yok rom atma yok bana ne geldi niye çıkmadı. Yoruldum abi. 2010 dan bu yana valla yoruldum 11 senedir. En azından cihaza uygun yazılım çıkar. iPhone 6 var elimde cihaz hala ilk günkü performansında. Sadece iOS güncellemesi almıyor. Yeğenler falan eve geldiğinde oynasınlar diye veriyorum. Donanım süper bizim cihazlarda ama yazılım? Şu yaşadıklarımıza bak.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Bu son Android telefonum. Sonraki iPhone olacak. Galaxy S2 den bu yana bu telefon ile birlikte 4 android telefon kullandım ve yordu artık. Amele gibi uğraşıyoruz. Google apps closed source(kapalı kod) bu Çinliler ayrı kapalı. Bir şey konuşuyoruz bütün uygulamaların mikrofon erişimi kapalı sadece telefon kamera ve WhatsApp açık ama reklamlarda maşallah ne konuştuysak çıkıyor. iOS da en azından Apple tutuyor. Google gibi herkese satılmıyor verilerim. Bir de durmadan yok güncelleme yok rom atma yok bana ne geldi niye çıkmadı. Yoruldum abi. 2010 dan bu yana valla yoruldum 11 senedir. En azından cihaza uygun yazılım çıkar. iPhone 6 var elimde cihaz hala ilk günkü performansında. Sadece iOS güncellemesi almıyor. Yeğenler falan eve geldiğinde oynasınlar diye veriyorum. Donanım süper bizim cihazlarda ama yazılım? Şu yaşadıklarımıza bak.

Aynen öyle hocam maalesef yazılım kısmı bitik bir sürü sıkıntı oluyor neden çünkü ekmek üretir gibi telefon üretiyorlar sonra hangi birinin yazılımıyla uğraşacak e haliyle yetisemiyorlar çünkü her modelin yazılımı farklı halbuki Apple gibi senede bir hadi bilemedin iki model çıkarsa ondan sonra tüm dikkatleri yazılma verseler eminin çok daha iyi yerlere gelirler yazılım konusunda yapacakları şey bu kadar basit giriş seviye orta seviye ve üst seviye cihaz üretirsin herkes de alır

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Dün akşam mifirm den fastboot dosyasını indirdim. Pc de tüm driverlar yüklü, miflsh son versiyonu indirmiştim, yüklemeye çalıştığımda uzunluk hatalı diye bir sorunla karşlaştım. mi flash pro da aynı hatayı verdi. Daha sonra eski sürüm olan 64 bit destekli yazılım ile yaptım. Yüklemeye başladı dedi hatta finish yazdı ama çok çabuk bitti. Fastboot yüklemesinin ilk defa bu kadar kısa sürdügünü gördüm. Finish yazdığı halde telefon yeniden başlamadı. Kabloyu çıkardığımda işlem hatası oluştu gibi bi uyarı çıktı. neyse telefonu yeniden açtım 12.5.1 görünüyor ama sanki takılıyor gibi oldu. telefon içinden sıfırladım. Şu an normal görünüyor ama temiz kurulum yapamadım sanki.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Romdaki Olaylar :
ARTİ YÖNLERİ
-Cihaz Hızlanmış.
-Bos Ram artti.
-Yazi puntosu koyulaşmasi
EKSİ YÖNLERİ
-Cihaz 12.04 te 13 saatti sarji bunda 11-11.30 saat gidiyor.
- Spotify ve Yotube Vanced , Muzik bazen arka planda calistiginda bildirim panelinde gözükmüyor videoyu veya şarkıyı durdurup baslatmak lazim .

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Eu rom direkt çalışıyordu. İlk defa duydum modemden port açma olayını. Amacı dışında duruyor bu port işi. GSM şebekesini kullanmadan( en azından destekleyen model telefonda) ağ üzerinden arama yaptırmayı sağlıyor. Her modeme port açmak mantıksız gibi geliyor. Bir kurcalayayım telefonu.

Sizde ekran aşırı parlaklaşıyor mu bu arada?

Farketmedim ama olmuyor sanırım otomatikte kullanıyorum

tuncayca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 13
Konular
4
Endonezya 12.5.1 Stable Fastboot Rom:

roadrunner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Samsung Service St
Konular
1
İki saat kadar mobil veri sürekli açıktı. Akıcılık olarak bir sorun yok gibi ama uzun süre AOSP romdan sonra geçtiğim için en stabil MIUI'da bile tatmin olmam zor gibi. Genel olarak sistemi kıran veya yeniden başlatan bir bug ile karşılaşmadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-08-22-42-42-560_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-10-08-22-42-42-560_com.miui.securitycenter.jpg
    294,4 KB · Görüntüleme: 26
Üst Alt