MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

Bisruni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
Hocam başka yolu yok diye biliyorum
Hocam peki neden bootloader kilitlemek istiyorsunuz?
2. Eğer cihazınız yurt dışı kayıtlı ise yani imei atılmış ise bt kilidini kapatmanız sakıncalı olur çünkü olurda imei numaranız klona düşer cihaz şebeke giderse btl kilidi açmanız imkansız ancak yetkili hesap ile açılır buda tabiki ücretli bir işlemdir yine size maddi zarar olur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazım yurt dışı kayıtlı filan değil ama bu sertifika problemi olur bl kitli olursa diye sordum

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Cihazım yurt dışı kayıtlı filan değil ama bu sertifika problemi olur bl kitli olursa diye sordum
Doğru hocam sertifika sorunu oluyor mesela play Store da cihaz sertifikasız diye yazıyor ancak ben bir sıkıntısını gormedim benim cihaz da sertifika yok ama hiçbir problem ile karşılaşmadım ama siz deneyin sertifika dan dolayı bir problem yaşarsanız orjinal rom ile bl kilidini kapatirsiniz sertifika sorunu çözülür zaten bl kilidini kapatmanın başka bir yöntemi yok maalesef orjinal rom olması gerekiyor

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Doğru hocam sertifika sorunu oluyor mesela play Store da cihaz sertifikasız diye yazıyor ancak ben bir sıkıntısını gormedim benim cihaz da sertifika yok ama hiçbir problem ile karşılaşmadım ama siz deneyin sertifika dan dolayı bir problem yaşarsanız orjinal rom ile bl kilidini kapatirsiniz sertifika sorunu çözülür zaten bl kilidini kapatmanın başka bir yöntemi yok maalesef orjinal rom olması gerekiyor

Hocam anladığım kadarıyla bl kilidi yalnızca stock miui romunda mı kapatılınca sorun olmuyor?

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Eea hiç kurmadım. Eu rom kurdum. Eu romdan çok daha stabil ve hızlı. Ben çift hat kullanıyorum. İkisi De şirket hattı. Şarj gayet iyi. Hala ilk günkü gibi.

Tepki süresi çok hoşuma gitti. Aldığından beri ilk defa bu kadar sevdim uygulamayı.

Arama kaydı çalışıyor, wifi 2.4 ve 5 GHz sorunsuz çalışıyor. Hat çekiminde sıkıntı görmedim. Bir vowifi çalışmıyor. Kurcalamadım onu da. Eu romdayken 128k sim kartım yandı. Nasıl bilmiyorum ama 2 yıllık sim kart bozuldu. Mobil imza için almıştım.

Geçmek istiyorsanız bir deneyin derim.

Bl kilit sorun çıkartır denmiş ama ben şanslıyım sanırım. Yalnız kilitlemezseniz l1 sertifika çalışmayacak.

Wo wifi bende çalışıyor ama Wo wifi için modemde port açmanız lazım zaten normalde

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
Wo wifi bende çalışıyor ama Wo wifi için modemde port açmanız lazım zaten normalde
Eu rom direkt çalışıyordu. İlk defa duydum modemden port açma olayını. Amacı dışında duruyor bu port işi. GSM şebekesini kullanmadan( en azından destekleyen model telefonda) ağ üzerinden arama yaptırmayı sağlıyor. Her modeme port açmak mantıksız gibi geliyor. Bir kurcalayayım telefonu.

Sizde ekran aşırı parlaklaşıyor mu bu arada?

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Eu rom direkt çalışıyordu. İlk defa duydum modemden port açma olayını. Amacı dışında duruyor bu port işi. GSM şebekesini kullanmadan( en azından destekleyen model telefonda) ağ üzerinden arama yaptırmayı sağlıyor. Her modeme port açmak mantıksız gibi geliyor. Bir kurcalayayım telefonu.

Sizde ekran aşırı parlaklaşıyor mu bu arada?

Hocam güneş altında ekran parlaklığı otomatik değişiyor, kendi kendine artıp azalıyor çok sinir bozucu bir durum, otomatik parlaklık ayarı kapalı, gün ışığı modu kapalı, renk şeması ayarlarından hangi ayarı yaparsam yapayım aynı şey devam ediyor, MIUI 12 ile alakalı sanırım çünkü MIUI 11'deyken hiç böyle bir durum olmuyordu, çözümü var mıdır acaba.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam anladığım kadarıyla bl kilidi yalnızca stock miui romunda mı kapatılınca sorun olmuyor?
Evet hocam yani cihaz global ise global ile Avrupa ise Avrupa ile kapanıyor diye biliyorum

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam wowifi için bir kod var o kodu girdiğinizde wowifi açılıyor ben port açma işlemini hiç duymadım belki de sizin dediğinizle benim dediğim şey aynıdır

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam güneş altında ekran parlaklığı otomatik değişiyor, kendi kendine artıp azalıyor çok sinir bozucu bir durum, otomatik parlaklık ayarı kapalı, gün ışığı modu kapalı, renk şeması ayarlarından hangi ayarı yaparsam yapayım aynı şey devam ediyor, MIUI 12 ile alakalı sanırım çünkü MIUI 11'deyken hiç böyle bir durum olmuyordu, çözümü var mıdır acaba.
Aynen öyle, 11 de yapmıyordu. Şuan karanlık modda ama klavye sanki çok parlak.

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
Hocam wowifi için bir kod var o kodu girdiğinizde wowifi açılıyor ben port açma işlemini hiç duymadım belki de sizin dediğinizle benim dediğim şey aynıdır

Sim kart değişince vowifi direkt kapanmış. Volte etkinleştirmesi yaptım Turkcell üzerinden. 10 dj içinde geldi. Kodu araştırmıştım ve denemiştim olmadı. İnternette bir arkadaş mesaj atın kendisi etkinleşiyor diye.

2222 ye HDSES yazıp gönderince açıldı.

Üst Alt