MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

tanimazsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tanimazsin
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Rom kendini arada yeniden başlatıyor
Bunu bende yaşıyorum telefon açılır açılmaz kısa bir süre sonra yeniden başlatıyor. Cihazım orjinal xiaomi tr garantili magisk twrp falan kurulu değil fastboot versiyonu kurdum sürekli bunu yaşıyorum.

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Redmi Note 9 Pro
Endonezya Stabil
V12.5.1.0.RJZIDXM
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1- OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Aynı romun bir alt sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
2- Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3- Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

[Sistem]

Yeni: Hareketlere yanıt artık anında.
Yeni: 20 kat daha fazla işleme gücüyle artık ekranınızda görebileceklerinizin çok az sınırı var.
Yeni: Özel cihaz modeli ayarlarıyla, yükseltmeden sonra herhangi bir telefon daha hızlı hale gelir.
Optimizasyon: MIUI daha hafif, daha hızlı ve daha dayanıklı hale geldi.

[Notlar]

Yeni: Karmaşık yapılarla zihin haritaları oluşturun.
Yeni: Karalama ve eskiz için yeni araçlar.
Yeni: Konturları otomatik olarak ayarlamak için bir çizime basın ve basılı tutun.
Yeni: Hareket kısa yolu artık her yerde notlar, görevler ve alıntılar oluşturmanıza olanak tanır.
Yeni: Alıntılar, metni, URL'leri ve görüntüleri birkaç basit dokunuşla Notlar' a kaydeder.
Yeni: Dinamik düzenler, Notlar' daki tipografiyi yeni bir düzeye getirir.
Yepyeni Notlar.

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Selamün aleyküm bende şuan eea 12.5.3 var bunu en sağlıklı nasıl yükleyebilirim orangefox mevcut, imei attım.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Selamün aleyküm bende şuan eea 12.5.3 var bunu en sağlıklı nasıl yükleyebilirim orangefox mevcut, imei attım.
Orangefox içinden temiz kurulum yaparak yüklerseniz sorun yaşamazsınız, yine de yedek alın ki her ihtimale karşı kenarda dursun :)

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1

Orangefox içinden temiz kurulum yaparak yüklerseniz sorun yaşamazsınız, yine de yedek alın ki her ihtimale karşı kenarda dursun :)
Teşekkürler, peki fastboot rom orangefox tan yüklenebiliyor mu. Ve format data mı yapayım yoksa wipe den sistemi mi seçeyim.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Teşekkürler, peki fastboot rom orangefox tan yüklenebiliyor mu. Ve format data mı yapayım yoksa wipe den sistemi mi seçeyim.
Hocam fastboot rom twrp ile yüklenmez mi flash ile yükleyebilirsiniz format kısmına gelince programda da yükleme seçeneklerinin hangisini seçerseniz seçin program otomatik format atacaktır bundan dolayı verilerinizi yedek almayı unutmayın hocam bir de siz farklı bir rom yükleyeceğiniz için eğer twrp ile yüklerseniz format data yapın ki sıkıntı yaşamayın eğer fastboot rom yüklerseniz dediğim gibi program kendisi format data yaparak yüklüyor zaten

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Ben dundendir bu romu kullanıyorum rom iyi akıcı güzel bugün farketdim ki kamera doğru duzgun çalışmıyor hem kendi uygulamsi hemde gcam kaldım böyle ki ne yapayım

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bir cok rom denedim dun hepsinde ayni sorunla yani kamera gec acilma ve yahut hic acilmama sorunuyla karwilawdim problem benim cihazdaymiw

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
arkadaşlar bildiğim kadarıyla bu romda xiaominin kendi telefon uygulaması mevcut. bu uygulama spam aramaları gösteriyor mu google gibi?

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular