MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

amedaslan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Global kullanmadım hiç, eu rom ve tr rom kullandım. Bu rom şu ana kadar hepsinden daha hızlı ve tutarlı çalışıyor. 2 gündür gayet güzel geçiyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
endonezya 12.5 mi, EEA 12.5 mi hangisi daha iyi. Ben xioami arama ve mesajlaşma uygulamalarını kullanma taraftarıyım bu yüzden endonezya kullanmak istiyorum sizce iyi mi endonezya rom

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
endonezya 12.5 mi, EEA 12.5 mi hangisi daha iyi. Ben xioami arama ve mesajlaşma uygulamalarını kullanma taraftarıyım bu yüzden endonezya kullanmak istiyorum sizce iyi mi endonezya rom
Eea hiç kurmadım. Eu rom kurdum. Eu romdan çok daha stabil ve hızlı. Ben çift hat kullanıyorum. İkisi De şirket hattı. Şarj gayet iyi. Hala ilk günkü gibi.

Tepki süresi çok hoşuma gitti. Aldığından beri ilk defa bu kadar sevdim uygulamayı.

Arama kaydı çalışıyor, wifi 2.4 ve 5 GHz sorunsuz çalışıyor. Hat çekiminde sıkıntı görmedim. Bir vowifi çalışmıyor. Kurcalamadım onu da. Eu romdayken 128k sim kartım yandı. Nasıl bilmiyorum ama 2 yıllık sim kart bozuldu. Mobil imza için almıştım.

Geçmek istiyorsanız bir deneyin derim.

Bl kilit sorun çıkartır denmiş ama ben şanslıyım sanırım. Yalnız kilitlemezseniz l1 sertifika çalışmayacak.

amedaslan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Eea hiç kurmadım. Eu rom kurdum. Eu romdan çok daha stabil ve hızlı. Ben çift hat kullanıyorum. İkisi De şirket hattı. Şarj gayet iyi. Hala ilk günkü gibi.

Tepki süresi çok hoşuma gitti. Aldığından beri ilk defa bu kadar sevdim uygulamayı.

Arama kaydı çalışıyor, wifi 2.4 ve 5 GHz sorunsuz çalışıyor. Hat çekiminde sıkıntı görmedim. Bir vowifi çalışmıyor. Kurcalamadım onu da. Eu romdayken 128k sim kartım yandı. Nasıl bilmiyorum ama 2 yıllık sim kart bozuldu. Mobil imza için almıştım.

Bl kilit sorun çıkartır denmiş ama ben şanslıyım sanırım. Yalnız kilitlemezseniz l1 sertifika çalışmayacak.

l1 sertifika çalışmayacak. Bu sertifika ne işe yarıyor acaba. Cevabınız için teşekkürler

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
l1 sertifika çalışmayacak. Bu sertifika ne işe yarıyor acaba. Cevabınız için teşekkürler
Netflix, banka uygulamaları(çoğu çalışıyor ama pürüz çıkartabiliyor) nfc kullanıp dijital imza üreten uygulamalar çalışmıyor ya da tam randıman vermiyor.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29

EEA zaten EU rom zaten 😄

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
EEA zaten EU rom zaten
Eea resmi Avrupa romun kısaltması dır eu romun kısaltması değildir bu konuda yanlış biliyorsunuz eu romun ise bu şekilde bir kısaltması yada kod adı yoktur eu rom yüklediğinizde cihazda xiaomi.eu olarak yazar zaten eu rom resmi yani offical bir rom değildir custom romdur.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
EEA zaten EU rom zaten
Eea resmi Avrupa romun kısaltması dır eu romun kısaltması değildir bu konuda yanlış biliyorsunuz eu romun ise bu şekilde bir kısaltması yada kod adı yoktur eu rom yüklediğinizde cihazda xiaomi.eu olarak yazar zaten eu rom resmi yani offical bir rom değildir custom romdur.

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
EEA zaten EU rom zaten
Eea (Avrupa) eu ise Xiaomi.eu nun romu. İnsanlar karıştırıyor eu rom yazınca.

Biri orijinal, biri modifiye ama orjinale yakın rom.

Bisruni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
Hocam bootloader kilidi kapatırken dikkat edin eğer cihazınızın orjinal romu global ise global rom ile bootloader kilidini kapatabilirsiniz aksi takdirde Endonezya yada diğer romlar ile bootloader kilidini kapatmaya çalıştığınızda cihaz brick olma ihtimali çok yüksek dikkat edin lütfen sonra bir sürü para ödemek zorunda kalmayın
hocam bu bilgi çok dikkatimi çekti. ben endonezya romunu kurup bl kitlesem cihaz brick olur yani anladığım kadarıyla. peki bunun bir yolu yok mudur cihazı yakmadan?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
hocam bu bilgi çok dikkatimi çekti. ben endonezya romunu kurup bl kitlesem cihaz brick olur yani anladığım kadarıyla. peki bunun bir yolu yok mudur cihazı yakmadan?
Hocam başka yolu yok diye biliyorum
Hocam peki neden bootloader kilitlemek istiyorsunuz?
2. Eğer cihazınız yurt dışı kayıtlı ise yani imei atılmış ise bt kilidini kapatmanız sakıncalı olur çünkü olurda imei numaranız klona düşer cihaz şebeke giderse btl kilidi açmanız imkansız ancak yetkili hesap ile açılır buda tabiki ücretli bir işlemdir yine size maddi zarar olur.

Üst Alt