Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
bana sans dileyin simdi ugrasiyorum ve her seyi kuruyorum arkasini actirdim aslan parcasi 2 aydir yatiyor kurtarma vakti geldi.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
hocam kendim fastboot rom kurdum edl moda aldim port her sey cikti qfil ile atmayi deniyince sahara file hatasi aldim fotografi yolladim hata ile ilgili verdiginiz romu indiriyorum simdi bide oyle deniyecegim umarim yaparim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmages Klasörüne Atın ve adını değiştirin prog_emmc_firehose_Sm6125_ddr.elf Böyle Olması Lazım
hocam bu adini degistirin dediginiz prog_emmc_firehose_Sm6125_ddr.elf dosyasi images in icinde var bu dosya yok bunu icine atip ismini prog_emmc_firehose_Sm6125_ddr.elf mi yapicagiz. ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
hocam kendim fastboot rom kurdum edl moda aldim port her sey cikti qfil ile atmayi deniyince sahara file hatasi aldim fotografi yolladim hata ile ilgili verdiginiz romu indiriyorum simdi bide oyle deniyecegim umarim yaparim.

hocam bu adini degistirin dediginiz prog_emmc_firehose_Sm6125_ddr.elf dosyasi images in icinde var bu dosya yok bunu icine atip ismini prog_emmc_firehose_Sm6125_ddr.elf mi yapicagiz. ?
Farkli qfil surum denedim basarili olmadi basim agridi bu durumdan artik ne yapicagimi bilmiyorum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Farkli qfil surum denedim basarili olmadi basim agridi bu durumdan artik ne yapicagimi bilmiyorum
Hocam şimdi ne desem yalan olur. Çözüme ulaşmış kişiler var konu içinde onlardan yardım isteyebilirsiniz. Cihazınız çin sürümü ise Çin romu kurun Eğer Hint model ise hint romu Global ise Global rom ile unbrick etmeye çalışın eger yapamazsanız akşama uzaktan bağlanır kendim halletmeye çalışırım

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Hocam şimdi ne desem yalan olur. Çözüme ulaşmış kişiler var konu içinde onlardan yardım isteyebilirsiniz. Cihazınız çin sürümü ise Çin romu kurun Eğer Hint model ise hint romu Global ise Global rom ile unbrick etmeye çalışın eger yapamazsanız akşama uzaktan bağlanır kendim halletmeye çalışırım
cihazim globaldi denedim konudaki verdginiz romuda denedim baska romda denedim global 12 miui ama herhalde ben yanlis yapiyorum konuyu duzgun inceledim ama yapamadim haftaya pazartesi veya bu persembe gibi musait olursam tekrar deniyecegim olmazsa gecmis olsun bana sagolun hocam siz baglanip denersiniz birde olursa bu telefon size cok dua edicegim,

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
site uzerinden bana yazarmisiniz oradan aktif sekilde konusalim hocam anydesk veririm bir de siz denersiniz 5 6 gun oldu telefona ellemedim arkasi acik her sey acik yatiyor fakat edl moddan cikmadi herhalde ellemedim cunku sarjdan baglantiyi cikarrtitimdan beri ekranda hic bir sey gelmiyor artik edl moda baglanmayi deneyince herhalde gelir umarim telefon gitmez iyi gunler hocam.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
site uzerinden bana yazarmisiniz oradan aktif sekilde konusalim hocam anydesk veririm bir de siz denersiniz 5 6 gun oldu telefona ellemedim arkasi acik her sey acik yatiyor fakat edl moddan cikmadi herhalde ellemedim cunku sarjdan baglantiyi cikarrtitimdan beri ekranda hic bir sey gelmiyor artik edl moda baglanmayi deneyince herhalde gelir umarim telefon gitmez iyi gunler hocam.
Akşama dönüş yaparım beraber bakarız. Herşeyi hazırlayın pcde tmmdır

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Akşama dönüş yaparım beraber bakarız. Herşeyi hazırlayın pcde tmmdır
hazirim telefon usb cimbiz her sey hazir sizi bekliyecegim forumdan bana yazarsiniz forum acik bekliyorum sizi, profilinize girilmiyor ondan yazamiyorum hocam iyiki varsiniz <3 anydesk falanda kurdum

hocam gelisme var telefonu aldim pc ye takiyim dedim beyaz isik geldi sarj dolma seyi geldi batarya bekliyorum 10 15 dk suan bi anda mutlu oldum neden boyle yapti bilgim yok bekliyecem acilmaz buyuk ithimal ama bekliyoruz insallah siz yinede yazin bana bekliyecem

Son düzenleme:
Üst Alt