Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
redmi note 8'im uzun zamandır çekmecede yatıyor en son denediğimde qfil'de falan hata almıştım her şeyi baştan denemek iyidir uğraşıcağım he bu cihazı açmak için elimden geleni yapıcağım merdenov hocam sağolsun zamanında iyi yardım etti yakınım vefat etti bu telefonu yapamıyacağımı anladım ve a51'e geçtim fakat bunu yapmalıyım sonuçları paylaşıcağım.

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
merhabalar hocam tekrar burdayım denedim yine sahara files hatası almadım fakat başka hata aldım hata kodunu aşşada bıraktım.
en güncel redmi note 8 rom'unu kurdum konu'daki romu kurmam'mı gerekliydi ? dosyasını indirip ismini değiştirip klasore attım fakat klasorde yok konuda 'yi seçin diyor ismini değiştirdiğimi seçip devam ettim qfil farklı sürüm indirdim yine aynı hatayı aldım aldığım hata kodu : FireHose Fail FHLoader Fail The system cannot find the spesified ( romla alakalı olabilir mi ona göre konuda'ki rom'u indirip kurayım. )

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
merhabalar hocam tekrar burdayım denedim yine sahara files hatası almadım fakat başka hata aldım hata kodunu aşşada bıraktım.
en güncel redmi note 8 rom'unu kurdum konu'daki romu kurmam'mı gerekliydi ? dosyasını indirip ismini değiştirip klasore attım fakat klasorde yok konuda 'yi seçin diyor ismini değiştirdiğimi seçip devam ettim qfil farklı sürüm indirdim yine aynı hatayı aldım aldığım hata kodu : FireHose Fail FHLoader Fail The system cannot find the spesified ( romla alakalı olabilir mi ona göre konuda'ki rom'u indirip kurayım. )
Merdanov hocam destek bekliyorum.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
hocam merhabalar bir sorum olucaktı batarya soketi'ni çıkartıp'mı edl'ye alıp işlemlere başlayayım.

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
evet kötü günlerin sonuna geldik açtım telefonu hocam allah sizden razı olsun xiaomi yazısı geldi sarja taktım batarya simgesi geldi sarjı 50'miş güç tuşuna bastım full açılmadı 10 15 dk dolsun sarjı deniyeceğim.

MarianaXDev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
bekliyorum
evet kötü günlerin sonuna geldik açtım telefonu hocam allah sizden razı olsun xiaomi yazısı geldi sarja taktım batarya simgesi geldi sarjı 50'miş güç tuşuna bastım full açılmadı 10 15 dk dolsun sarjı deniyeceğim.
sonuç = işlem başarılı sonunda bitirdim işi fakat power tuşlarından dolayı cihazı açamamışım tuşları bügün yaptırıcağım cihazı bir şekil açtım.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
bekliyorum

sonuç = işlem başarılı sonunda bitirdim işi fakat power tuşlarından dolayı cihazı açamamışım tuşları bügün yaptırıcağım cihazı bir şekil açtım.
Geçmiş olsun Hocam

Anime kızı kaçakçısı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
redmi note 8
Konular
7
Tüm konuyu mesajları baştan sona kadar okudum. Brick olmadı ama önlem almak iyidir. EDL'ye nasıl tam olarak giriyoruz orasını anlayamadım tek.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5