Rehber Redmi Note 8 Pro Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick

fatihergun1977

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
General Mobi
Konular
2
paypass sorunu teşekkürler hocam iyi varsınız

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Arkadaşlar,bypass sorunu yaşayanlar için nedenini ve çözümünü anlatıyorum.Bypass ta protection disabled yazısından sonra farklı yazılar alıyorsanız hata almışsınız demektir.Bunun 2 adet nedeni olabiliyor:
1-Hala çözemediğim neden,USB Port bağlantı sıkıntısı
Bunun çözümü için cihazı BootROM'dan çıkarıp tekrar BootROM'a almak yeterli
2-LibUsb Filtre hatası
Bazen uygulama tam anlamıyla filtrelemeyi uygulayamıyor,bundan dolayı hata alabiliyoruz.Bunun için ise filtreyi uyguluyoruz ve hemen sonrasında brom.bat çalıştırıyoruz
Eğer hata alırsanız 2 çözümü de deneyebilirsiniz,2 sinden biri mutlaka işe yarayacaktır,tabii Python konusunda bir sıkıntı yoksa.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Sorunu bir türlü çözemeyen varsa bir USB'ye linux kurup denesin olmama ihtimali yoktur. Tek sıkıntı rufus ile ISO yazdırma işlemi vs.
Orta seviye bir bilgisayar kullanıcısı için de bu işlemler pek zor olmayacaktır.

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Arkadaşlar redmi note 8 pro telefonuma 12.0.6 global romu yüklerken yanlışlıkla bootloader kilidini aç seçeneği ile beraber flashlamışım ve flash sonucunda bu rom bu telefonda çalışmıyor gibi bir uyarı aldım ve rom yükleyemiyorum. sanırım brick bu demek. BL kilidini açmaya çalışınca mi hesabıma giriş yapıyorum ama telefon numarası eklememi istiyor. daha önce açarken böyle bir şey istememişti. yanımda başka telefon da yok ne yapacağım kalakaldım.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Arkadaşlar redmi note 8 pro telefonuma 12.0.6 global romu yüklerken yanlışlıkla bootloader kilidini aç seçeneği ile beraber flashlamışım ve flash sonucunda bu rom bu telefonda çalışmıyor gibi bir uyarı aldım ve rom yükleyemiyorum. sanırım brick bu demek. BL kilidini açmaya çalışınca mi hesabıma giriş yapıyorum ama telefon numarası eklememi istiyor. daha önce açarken böyle bir şey istememişti. yanımda başka telefon da yok ne yapacağım kalakaldım.
Bu yöntemi kullanarak çin romu yükleyin.Daha sonrasında çin romunda kilit açmayı deneyin.

Cyber69

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Cihaz china model. china rom yükleyip kilit açmayı deneyin. Eğer kilit açılmazsa direnç değişmek gerekecek

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Telefonu bu yöntemle kurtaramadım. Ben de tamirciye götürdüm. Direnci değiştirip yaptı. Peki ben bundan sonra root atamayacak mıyım?

Üst Alt