MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Bir kaç arkadaş da bahsetmişti benim de dikkatimi çekti hızlı şarj olmuyor cihaz sanırım 12.5 da bu hata var

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Ben memnun kalmadım endonezya rom muı 12 geri döndüm
Ben genel itibariyle memnunum aslında animasyonlar bildirimler hız eski sürüm global roma göre daha güzel diğer romları hiç denemediğim için bir yorum yapamıyorum

burakkolutek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
red mi note 8
Konular
7
Ben genel itibariyle memnunum aslında animasyonlar bildirimler hız eski sürüm global roma göre daha güzel diğer romları hiç denemediğim için bir yorum yapamıyorum
Pil cok kisa gidiyor sürekli dışarıda çalışan birisiyim powerbank kullanmak zorunda kaldım

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Bir kaç arkadaş da bahsetmişti benim de dikkatimi çekti hızlı şarj olmuyor cihaz sanırım 12.5 da bu hata var
Bilmiyorum ama bende sorunsuz çalışıyor hızlı şarj orjinal kutu içeriğindeki adaptör ve kablosuyla ama ısınma sorunu baş gösteriyor gibime geliyor boşta sorun yok ama en ufak sudoku veya okey de bile ısınıyor cihaz pubg vs girsem ne olacak bilmiyorum belki ısınma format sonrası geçer diye umuyorum haftaya format atacağım temiz kurulum olması için

AyaZx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RedmiciXx
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
3
Yardımcı olcak ben redmi not 8 pro kullanıyorum ama guncellemedigim icin guncelleme gitti imei attım telefona ben guncellicem bu linkten ama nası guncellicem ve telefonu 0 dan baslatamam imei gider

burakkolutek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
red mi note 8
Konular
7
Yardımcı olcak ben redmi not 8 pro kullanıyorum ama guncellemedigim icin guncelleme gitti imei attım telefona ben guncellicem bu linkten ama nası guncellicem ve telefonu 0 dan baslatamam imei gider
Benim IMEI gitmişdı oto yoluyla gelmesini bekleyin bence

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Bilmiyorum ama bende sorunsuz çalışıyor hızlı şarj orjinal kutu içeriğindeki adaptör ve kablosuyla ama ısınma sorunu baş gösteriyor gibime geliyor boşta sorun yok ama en ufak sudoku veya okey de bile ısınıyor cihaz pubg vs girsem ne olacak bilmiyorum belki ısınma format sonrası geçer diye umuyorum haftaya format atacağım temiz kurulum olması için
Ben dün pubg de denedim acayip ısındı cihaz şarj olurken de çok ısınıyor

TENIR35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
0
Ben sarjı bitirdim yüzde yüze fulledim cektim yüzde 98 düştükten sonra tel kapalı fulledim kalibre etsin diye şuan sarj cabuk bitmiyor normale döndü.

mnavruz28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
s2
Konular
6
Guncelledim lakin hızlı şarj ozelligi gitti cihazın ? Sorunlu mu