Gcam Redmi Note 8 Pro - GCAM - MIUI 11

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
En iyisi Xlibs en iyi en güzel çözümü onda buldum ben. Ancak bu cihazı kamera ve video yönünden hiç beğenmiyorum.

Microbio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
microbio
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Xlibs nedir
Link falan atabilirmisiniz

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Siyah ekrana bir kaç basıp wyroczen_al2.xml seçiyorsunuz ya burada Xlibs seçin.

Emrgzr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 8a
Konular
5
Redmi 8a için hangi sürüm gcam olmalı? Miui 11.03 global rom yüklü.

bunyms

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Örneklere bakınca GCAM'ın daha iyi olduğu görünüyor fakat malesef benim Note 8 Pro'da sağlıklı çalışmıyor. Her fotoğraf çekişimde yükleme halkası 2-3 saniye boyunca görünüyor. İlerleyen dönemlerde tekrardan denerim.

Normal kamerada aşırı bir keskinleştirme durumu var, bana göre fotoğrafı ve videoyu bozuyor. GCAM sonuçları daha doğal ve soft görüntüsü var, umarım yakında kullanabilirim.

Gökhan9292

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sgsgsg
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
Note 8 pro gcam en iyi ayarlarını paylaşırmısınız

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Soldaki Stock Kamera ile Sağdaki ise GCAM'in V.6.1.4.4 ile çekilen görüntüleri. Her ikiside gece modundadır. Aslında Gcam ile çekilen fotograf 13 MB idi buraya yüklemek için 9.2 Mb düşürdüm.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bensiz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah06
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. Kusura bakmayın bu işlerde yeniyim sırf camerası için bu cihazı aldım. ama pişman oldum. yazılanları okudum. bu GCAM dediğiniz program nedir?. play stordan indirdim ama sizlerin dediği değil versiyon falan hiç alakası yok lütfen rica ediyorum yardım edermisiniz. bu programı nasıl indire bilirim ve ayarları nasıl olmalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar çözdüm bir kısmını. Fakat video çekmiyor. Videoya geçince kapanıyor. Buna yardım edermisiniz?

Son düzenleme:

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. Kusura bakmayın bu işlerde yeniyim sırf camerası için bu cihazı aldım. ama pişman oldum. yazılanları okudum. bu GCAM dediğiniz program nedir?. play stordan indirdim ama sizlerin dediği değil versiyon falan hiç alakası yok lütfen rica ediyorum yardım edermisiniz. bu programı nasıl indire bilirim ve ayarları nasıl olmalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar çözdüm bir kısmını. Fakat video çekmiyor. Videoya geçince kapanıyor. Buna yardım edermisiniz?

Hocam sırf kamerası için alınacak bir cihaz değil hatta kamerası için alınmayacak cihaz kategorisinde.
1-Video çekimi gerçekten abartmıyorum berbat. Aldığımdan beri kırmızı bir ton alıyordum bugün GSMarena da bahsetmişler. Onlarda diyor bunu.
2-Kamera da dinamik aralık çok dar. Aşırı keskinleştirme ve resmi patlatma var. Bununda yine yukarıdaki testtede söylüyor.
3-Ayrıca kamera renk yönünden de zayıf. ( ) Burda yapılan ileri tesste gerçek renkten sapma miktarı var.) Ayrıca firma yaptığı testlerde gerçek manada oyun telefonu olmadığını da söylüyor. Buna ek olarak telefonun hoparlör çıkışı da 77 db. Buda rakiplerinin gerisinde.

Sonuç olarak parasının telefonu denebilir. Ama kesinlikle fiyat/fayda telefonu değildir.

emreozdmr53

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note4
Konular
0
Merhaba,

Video moduna girdiği zaman uygulama kendiliğinden çıkıyor. Acaba sebebi nedir?

Üst Alt