Gcam Redmi Note 8 Pro - GCAM - MIUI 11

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Şuan için en stabil olan 4.4 versiyonu var o da ful özellik çalışmıyor ve resim işlemesi kararlı değil her defasında farklı sonuçlar verebiliyor telegram sayfasında takip ediyorum 6000 üzerinde takipçi ile hergun onlarca xml dosyası paylaşıp kullanıcıları tarafından test ediliyor, ayrıca geliştirici rn8p da kamerada bir sorun olduğu için Xiaomi tarafından düzeltilmesi için bir anket başlatmış desteklemenizi istiyor yoğun bir çalışma var

amedou

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bu xml dosyası tam olarak hangi dosya ve ben yukledigimde restore de o seçenek gelmiyor sanırım indirip klasörün içine atmada bir sıkıntı var xml yi indirilenler den alıp o şekilde atabiliyorum yazı olarak atamiyorum

ethem50

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bende yüklüyorum donarak kasarak çalışıyor neden böyle ne yapmam lazım

emka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadri
Cihazım
mi tv box
Konular
4
bende yeni aldım migrostan inanın kendi kamerasından hiç memnun kalmadım. gcam da verimsiz.iyiki pro olmayan note 8 i satmamışım.umarım düzelir güncellemelerle

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Arkadaşlar ilk mesajda konuyu 6.1_rn8pedition_4.5.6.apk olarak güncellendi ve gece moda özel xml eklendi.

Post 1# git

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
4,5,6 apk da gece çekiminde gecikme mevcut. Wyroczen tarafından en son 9.4xml yapıldı. 4.5.6 apk için FF Wyroczen 9.4ü 9.5 olarak güncelledi ancak tam anlamıyla stabil çözüm sunmuyor.

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Konu güncellenip GCAM 6.1 RN8P 4.6 Stable versiyon eklenmiştir. Ayrıca birden fazla xml yapılandırma eklenmiş tercihinize göre en çok beğendiğinizi kullanabilirsiniz.

Post #1 Git

S

Silinen üye 107783

Guest
Merhabalar

02.02.2020
En son yayınlanan sürüm

Xml dosyasını Dosya yöneticisi >GCAM>Configs klasörü içerisine atalım. Klasörler yoksa siz oluşturun. Ardından uygulamayı açıp alt siyah bölgede iki tıklama yapalım ve restore edelim. Configs klasörü içinde birden fazla xml varsa gcam uygulamasında yaptığımız iki tıklama ve restorasyon işlemi sırasında açılan pencereden sağdaki oka dokunup listeden istediğimiz xml olanı seçip restore edin.

NOT: En son yayınlanan XML aşağıdaki dosyalarda 'wyroczen_ff_9.5_fe.xml' isimli olandır.

İstediğiniz yapılandırmayı deneyerek memnun kaldığınızı kullanabilirsiniz. Eğer note 7 de gcam kullandıysanız aynı kaliteyi halen yakalayamadıklarını söyleyebilirim. En son yayınlanan xml ile yaptığım gece çekimi auto ayarlarda çok vasat elle çekim süresi müdehale edip çekim süresini uzatın ve titretmeden bekleyin. şimdilik en sağlıklı gece çekim yöntemi böyle malesef.

Wyroczen configi indirip denediğimde inanılmaz kasıyor uygulamadayken sizde de böyle mi arkadaşlar?

Ayrıca rmdn8p configindeyse ön kamera ile fotoğraf çekebiliyoruz fakat arka kamera ile çektiğinde uygulama duruyor hatası alıyorum

hakann12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8PRO
Konular
0
Merhaba,

Android ve Xiaomi ye yeni geçmiş bir kullanıcıyım. Gcam i duyuyordum bugün bu başlık üzerinden indirim kurdum.

Miu 11 var. Note 8 Pro. Gcam'i kurunca direk çalıştı.

Wyroczen configini denildiği gibi yaptım. Son çıkan olduğundan, ancak portre modu çalışmıyor. Diğer modlar çalışıyor.

Telefon ve yazılımı ve gcam i yeni kullanan birisi olarak mevzuya yabancıyım. Kasma titreme vb. tecrübelerimi anlayabilecek durumda değilim. Portre modu nasıl çalışacak ve bu beğenilmeyen hali ile bile gcam normal uygulamadan daha mı iyi acaba?

Not: Mecbur kalmadan ve lazım olmadan fotoğraf çeken birisi değilim.

Üst Alt