Gcam Redmi Note 8 Pro - GCAM - MIUI 11

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Merhaba,

Android ve Xiaomi ye yeni geçmiş bir kullanıcıyım. Gcam i duyuyordum bugün bu başlık üzerinden indirim kurdum.

Miu 11 var. Note 8 Pro. Gcam'i kurunca direk çalıştı.

Wyroczen configini denildiği gibi yaptım. Son çıkan olduğundan, ancak portre modu çalışmıyor. Diğer modlar çalışıyor.

Telefon ve yazılımı ve gcam i yeni kullanan birisi olarak mevzuya yabancıyım. Kasma titreme vb. tecrübelerimi anlayabilecek durumda değilim. Portre modu nasıl çalışacak ve bu beğenilmeyen hali ile bile gcam normal uygulamadan daha mı iyi acaba?

Not: Mecbur kalmadan ve lazım olmadan fotoğraf çeken birisi değilim.
Aşağıda belirttiğim dosyayı ilk mesajdan bulup indirin gcam config klasörüne atıp restore edin. Şimdilik en sağlıklı gözüken bu.
uzai-v3-colors.xml

GCAM stock kameraya göre daha fazla detay ve renk veriyor fotoğraflara yapay zeka daha iyi çalışıyor diyebiliriz. Ben daha çok gece Modu için kullanıyorum eğer tam uyumla ayarlanabilirse efsane gece resimleri alabilirsin.

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Merhaba,

Android ve Xiaomi ye yeni geçmiş bir kullanıcıyım. Gcam i duyuyordum bugün bu başlık üzerinden indirim kurdum.

Miu 11 var. Note 8 Pro. Gcam'i kurunca direk çalıştı.

Wyroczen configini denildiği gibi yaptım. Son çıkan olduğundan, ancak portre modu çalışmıyor. Diğer modlar çalışıyor.

Telefon ve yazılımı ve gcam i yeni kullanan birisi olarak mevzuya yabancıyım. Kasma titreme vb. tecrübelerimi anlayabilecek durumda değilim. Portre modu nasıl çalışacak ve bu beğenilmeyen hali ile bile gcam normal uygulamadan daha mı iyi acaba?

Not: Mecbur kalmadan ve lazım olmadan fotoğraf çeken birisi değilim.
Portre için ön kamera çözünürlüğünü düşürüp deneyebilirsiniz

S

Silinen üye 107783

Guest
Her açtığımızda configi yeniden mi seçmemiz gerekiyor?

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Neredeyse tüm configleri denedim. Ancak gece modu dışında çok bariz bir üstünlük kuramıyor. Dinamik aralık daha iyi yalnız AWB nin çok iyi çalıştığı bir config rastgelmedim. Uzai denen geliştirici ile de konuşuyorum tam olarak efektif bir sonuç çıkmadı. Bu arada video da çalışıyor artık yalnız stabilisazyon yok.

aarslan69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
Redmi Note 8 P
Konular
0
Aşağıda belirttiğim dosyayı ilk mesajdan bulup indirin gcam config klasörüne atıp restore edin. Şimdilik en sağlıklı gözüken bu.
uzai-v3-colors.xml

GCAM stock kameraya göre daha fazla detay ve renk veriyor fotoğraflara yapay zeka daha iyi çalışıyor diyebiliriz. Ben daha çok gece Modu için kullanıyorum eğer tam uyumla ayarlanabilirse efsane gece resimleri alabilirsin.
Bende kurulu, en doğal ve gerçeğine en yakın olan config dosyası wyroczen_ff_9.5_fe.xml ile aldım. Şimdiye kadar da bir sorun ile karşılaşmadım.

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Üst Alt