Rehber Redmi note 8 pro Android 10 Nvram Warning: Err 0x10 Fix

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu hata normal cihazlarda da (yani imei atılmamış cihazda) CFW ve ya GSİ romdan stock roma döndükten sonra da çıka bilir. Aynı yöntemle çözülüyor.
Cihazınızın orijinal MAC adresini bir yere yazııp muhafaza etseniz iyi olur.
Aynısını bizzat yaşadım

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Hata denilen şeyin orada yazan yazıdan başka bir zararı yok.Bu kadar uğraşmaya gerek yok bence.Heleki yanlış birşey yaparsanız bedavaya bozacaksınız telefonu.Ben yapmadım böyle birşey wifi da normal çalışıyor.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hata denilen şeyin orada yazan yazıdan başka bir zararı yok.Bu kadar uğraşmaya gerek yok bence.Heleki yanlış birşey yaparsanız bedavaya bozacaksınız telefonu.Ben yapmadım böyle birşey wifi da normal çalışıyor.
Modeminizde mac adresi filtreleme var ise maalesef hata alıyorsunuz. Telefonunuz modeme bağlanmıyor sürekli mac adresi değiştiği için.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Modeminizde mac adresi filtreleme var ise maalesef hata alıyorsunuz. Telefonunuz modeme bağlanmıyor sürekli mac adresi değiştiği için.
Bende izah etmekle uğraşsammı bilememiştim ama siz yazmışsınız. Teşekkür ederim. Ayrıca rahatsız olan insanlar için bir çözüm ve rehber yokken bir çözüm buldum ve sorunu olan rahatsız olan ( kaldı ki error yazması dahi beni çıldırtmaya yeter error sonuçta yani) sorununu çözsün diye buldupum çözümğ paylaştım.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Bende izah etmekle uğraşsammı bilememiştim ama siz yazmışsınız. Teşekkür ederim. Ayrıca rahatsız olan insanlar için bir çözüm ve rehber yokken bir çözüm buldum ve sorunu olan rahatsız olan ( kaldı ki error yazması dahi beni çıldırtmaya yeter error sonuçta yani) sorununu çözsün diye buldupum çözümğ paylaştım.
Kendi açımdan olan şeyi yazdım size neden buraya yazdınız diye sormadım ki.Buraya çözüm sunmaniz benim bir rahatsızlık değildi.
Bende bağlandığı için sıkıntı olmadı farklı modemlerde mac filtresi olayını öğrenmiş olduk demek ki bende yokmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Kendi açımdan olan şeyi yazdım size neden buraya yazdınız diye sormadım ki.Buraya çözüm sunmaniz benim bir rahatsızlık değildi.
Bende bağlandığı için sıkıntı olmadı farklı modemlerde mac filtresi olayını öğrenmiş olduk demek ki bende yokmuş.
Yine yanlış anlamışsınız. Bu sorundan rahatsız olan insanlar için bir çözüm paylaştım demek istedim. Paylaşımımdan neden rahatsız olasınız ki.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Cihazda twrp ve root var acaba daha kolay yolu yok mu bu warning error hatasını silmenin ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Cihazda twrp ve root var acaba daha kolay yolu yok mu bu warning error hatasını silmenin ?

İmeı cihaz değilse ve custom rom kullanıyorsan sorun olabilir bende de çıkıyordu sorun yok

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
İmeı cihaz değilse ve custom rom kullanıyorsan sorun olabilir bende de çıkıyordu sorun yok
İmei değiştim.mıuı 11 de yoktu mıuı 12 kurunca başladı..mıuı 12.05 global kullanıyorum

Üst Alt