Soru Redmi Note 8 Orjinal qcn

Karb10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oguzhan
Cihazım
Smart6 ultra
Konular
25
Redmi Note 8 Orjinal qcn dosyası lazım arkadaşlar.

İmeilerinizi editleyip paylaşırmısınız arkadaşlar.

Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-05-01-22-34-662_com.qtrun.QuickTest.jpg
    Screenshot_2020-05-05-01-22-34-662_com.qtrun.QuickTest.jpg
    265,6 KB · Görüntüleme: 450
  • ENG QCN Redmi Note 8 .rar
    518,2 KB · Görüntüleme: 663
Son düzenleme:

necirvan1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aali
Cihazım
minote 10 lite
Konular
0
kardeş ne yaptın oldumu 4.5 g desteği bende yapacam senin ki olduysa. çok kolay youtube kanalında ki elemanın resmi note 8 imei repair videosundaki gibi ama orfa yorumlardan biri 4.5 g desteği yok demiş arkadaşın paylaştığı olursa omnu denemeyi düşünüyorum

Oyla:

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
kardeş ne yaptın oldumu 4.5 g desteği bende yapacam senin ki olduysa. çok kolay youtube kanalında ki elemanın resmi note 8 imei repair videosundaki gibi ama orfa yorumlardan biri 4.5 g desteği yok demiş arkadaşın paylaştığı olursa omnu denemeyi düşünüyorum
Kardeş akşam deneyeceğim olmazsa enver beye ulaşacağım ona yaptıracağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O elemanın dediğini yaptım ondan sonra oldu zaten. Yarım yamalak anlatmış. En azından en başta yedek alırdım bilseydim. Millette dikkat etmemiş herhalde 4.5g olayına falan.

Oyla:

enes112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Tekniker
Konular
12
Hindistan sürümü IMEI atıldı rom çince. Benim de 4.5 g sorunlu arada çekiyor. 6/128 ne yapmalıyım.

Oyla:

necirvan1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aali
Cihazım
minote 10 lite
Konular
0
Kardeş akşam deneyeceğim olmazsa enver beye ulaşacağım ona yaptıracağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O elemanın dediğini yaptım ondan sonra oldu zaten. Yarım yamalak anlatmış. En azından en başta yedek alırdım bilseydim. Millette dikkat etmemiş herhalde 4.5g olayına falan.
kardeş qcn dosyası ile mi ilgili imei olayı. sen imei eski telefonundan mı attın. öyleyse o telefon çok mu eski ben 4.5 desteği olan bir telim var onu atmayı planlıyorum

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
kardeş qcn dosyası ile mi ilgili imei olayı. sen imei eski telefonundan mı attın. öyleyse o telefon çok mu eski ben 4.5 desteği olan bir telim var onu atmayı planlıyorum
4.5 g desteği olup olmaması önemli değil. Tüm cihazlar aynı sinyali alır vericiden. 4.5g desteği olmayan imei kullanılması sadece kontörlü hatlarda operatörden paket satın alırken sıkıntı oluyor. buda istenirde builp proptan düzeltilebilir..

Oyla:

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
4.5 g desteği olup olmaması önemli değil. Tüm cihazlar aynı sinyali alır vericiden. 4.5g desteği olmayan imei kullanılması sadece kontörlü hatlarda operatörden paket satın alırken sıkıntı oluyor. buda istenirde builp proptan düzeltilebilir..
Hocam şimdi telefon elimde değil ama mesela ilk attığım qcn de edge dışında hiç bir şey çalışmıyordu. 2. attığım qcn de 4.5g aktif oluyor ama 4.5g çekmeyen yerde hatta ulaşılmıyor. Builp proptan düzenleme işi nasıl yapılıyor nette hiç bir açıklama yok.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam şimdi telefon elimde değil ama mesela ilk attığım qcn de edge dışında hiç bir şey çalışmıyordu. 2. attığım qcn de 4.5g aktif oluyor ama 4.5g çekmeyen yerde hatta ulaşılmıyor. Builp proptan düzenleme işi nasıl yapılıyor nette hiç bir açıklama yok.
sizin sorununuz ve çözümü farklı hocam bu yazılanlarla alakalı değil.

Oyla:

necirvan1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aali
Cihazım
minote 10 lite
Konular
0
üstad 4.5g desteğinde sıkıntı olmaması için ne yapmalıyız ki. arkadaşın paylaştığı 2 tane qcn dosyalarını bir dene bakalım inşallah olur. ama mutlaka bize de haber et ona göre yapacam kardeşim

Oyla:
Üst Alt