Rom Redmi Note 8 - Miui Custom ve Aosp Romlar

operation

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
lg g4
Konular
3
Sadece sizin silmenizle olmaz
Merhaba yanlışlıkla Recoveryden Persist Bölümünü Silme yaparsanız ve ya sistemsel zarar görmüşse
Çözüm isterseniz Denersiniz
kardeş cevapların için teşekkürler ama konuyu bir netleştirelim. ben türkiye garantili cihaz kullanıyorum. imei atılmadı. twrp custom rom yüklenmedi. root yapılmadı. sadece mi tool ile global hindistan yada endonezya romu atıyorum ses kayıtı alabilsin diye. yaşadıgım sıkıntıyı çözebilecek bir çözümün varsa bana madde madde ve açıklayarak anlatman lazım çünkü bu sorunu yaşayan ve bezmiş çok kullanıcı var. xiaomi fanatiği bir insan olarak tamamen soğumuş durumdayım. tüm ev aletlerim ve akıllı cihazlarım xiaomi ama bu redmi note 8 sensör problemi yüzünden artık kendimi aşırı zorlayarak apple a geçmek durumunda kalacağım. bu yazdıklarımı gören ve sorunumu çözmeye niyetli arkadaşların hepsi cevaplayabilir. işin ilginç yanı şu. ekran siyah kaldıgı zaman üzerine bol kolonya dökerek ve hızlıca gözlük beziyle silerek o an için açabiliyorum ama bir sonraki aramada yada whatsapp ses dinlemesinde aynı sorunu yeniden yaşatıyor. kolonya döküyorum ama ekran pis diye değil. ekran tertemiz. mesela su damlatınca olmuyor mutlaka kolonya olmalı. sensör bölümüne damlatıyorum. çok saçma ama tek bulabildigim çare bu. lütfen bir bilen yardım etsin

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
kardeş cevapların için teşekkürler ama konuyu bir netleştirelim. ben türkiye garantili cihaz kullanıyorum. imei atılmadı. twrp custom rom yüklenmedi. root yapılmadı. sadece mi tool ile global hindistan yada endonezya romu atıyorum ses kayıtı alabilsin diye. yaşadıgım sıkıntıyı çözebilecek bir çözümün varsa bana madde madde ve açıklayarak anlatman lazım çünkü bu sorunu yaşayan ve bezmiş çok kullanıcı var. xiaomi fanatiği bir insan olarak tamamen soğumuş durumdayım. tüm ev aletlerim ve akıllı cihazlarım xiaomi ama bu redmi note 8 sensör problemi yüzünden artık kendimi aşırı zorlayarak apple a geçmek durumunda kalacağım. bu yazdıklarımı gören ve sorunumu çözmeye niyetli arkadaşların hepsi cevaplayabilir. işin ilginç yanı şu. ekran siyah kaldıgı zaman üzerine bol kolonya dökerek ve hızlıca gözlük beziyle silerek o an için açabiliyorum ama bir sonraki aramada yada whatsapp ses dinlemesinde aynı sorunu yeniden yaşatıyor. kolonya döküyorum ama ekran pis diye değil. ekran tertemiz. mesela su damlatınca olmuyor mutlaka kolonya olmalı. sensör bölümüne damlatıyorum. çok saçma ama tek bulabildigim çare bu. lütfen bir bilen yardım etsin

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
bootloderim acık yazılım atıyorum yıllardır
Hocam o zaman çüzümü söyledim ne yapmak istiyorsunuz anlamadım
Bootloader açıksa ya deneyin yada bildiğiniz gibi yapın En kolay yoldan yazdım Denemek size kalmış

Son düzenleme:

atalaysuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SUAT ATALAY
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
20

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
MIUI 12.5 Romlar paylaşırmısınız
Fazladan alıntıları sildim hocam. Çok sıkıntılı bir durum değildi ama tek bir defa alıntı yapmanız yeterli. :)

Redmi Note 8 için 12.5 romlar Beta hâlinde. Konuda Beta MIUI A10 yazıldığına bakmayınız, isme tıklayıp konuyu açtığınızda eğer güncel ise konu 12.5 sürümü olarak çıkıyor. :)

Mftorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
En çok özelleştirme seçeneği bulunan rom hangisi oluyor acaba.

Mftorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
StreX en özelleştirilebilir rom hangisi acaba.

Üst Alt