Rom Redmi Note 8 - Miui Custom ve Aosp Romlar

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
RN8 Cihazıma herhangi bir android 9'lu miui 11 romu yükledğimde birkaç yeniden başlatma işleminden sonra hata alıyorum. Telefon açılıyor yüz kilidi çalışmıyor, yeniden başlatınca hiçbir uygulamayı açamıyorum, uygulamalar tamamen yeniden başlayana kadar bekleyin yazıyor saatlerce gelmiyor. En kötüsü de recovery'e girdiğimde şifremi yazıyorum hatalı diyor, doğru olmasına rağmen. Telefonu açıp şifreyi kaldırmak için ayarlardan şifrelere girince ayarlar uygluaması hata veriyor. Yani anlayacağınız miui 11'e geçemiyorum. Başına gelmiş ve çözümünü bulmuş birisi ya da çözümünü bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
RN8 için miui 12 tabanlı akıcı bir rom tavsiyesi istiyorum. Miui 12.5 A11 eu romu denedim ama akıcılığını beğenmedim. Öneriniz var mı?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
RN8 için miui 12 tabanlı akıcı bir rom tavsiyesi istiyorum. Miui 12.5 A11 eu romu denedim ama akıcılığını beğenmedim. Öneriniz var mı?
Eu Stabil v12.0.3.0 Android 10 /MIUI 12

ulas55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulas
Cihazım
Redmi nOte8
Konular
1
Ben eu rom miui 12.5.1 A11 Stabil romuda tavsiye ederim. Kurdum kullanıyorum bana gayet güzel ve akıcı geldi.

Haskan6565

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilmem
Cihazım
Note 8
Konular
9
Merhaba arkadaşlar bana şarjı iyi giden, hızlı, güzel bi official rom önerebilir misiniz? Şuan miui 12.0.6.0 globaldeyim bide şu aşağıdaki gesture bar olan bi rom olursa sevinirim.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Merhaba arkadaşlar aklımda 2 rom var ikisinden birini bootloader kilidi açılınca yüklemeyi düşünüyorum 2 romu da kullanmış olanların cevap vermesini bekliyorum
Eu stable mi Endonezya mı
Android sürümü 10 veya 11 fark etmez hangisi akıcı ise oyun oynanıyor telefonda

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Merhaba arkadaşlar aklımda 2 rom var ikisinden birini bootloader kilidi açılınca yüklemeyi düşünüyorum 2 romu da kullanmış olanların cevap vermesini bekliyorum
Eu stable mi Endonezya mı
Android sürümü 10 veya 11 fark etmez hangisi akıcı ise oyun oynanıyor telefonda

Note 8 için A11 hiçbir rom iyi değil. Hatta A10 romlar bile kötü. Sadece oyun oynamak istiyorsanız A9 romlara bakın. Cihazınızı aldığınızda MIUI 11 önyüklü şekilde geldiyse MIUI 11'e düşürebilirsiniz. Cihazınızın kutusunda bilgilerin olduğu yerde üretim tarihi yazar. 2020.11'den düşükse rahatça düşürebilirsiniz.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Note 8 için A11 hiçbir rom iyi değil. Hatta A10 romlar bile kötü. Sadece oyun oynamak istiyorsanız A9 romlara bakın. Cihazınızı aldığınızda MIUI 11 önyüklü şekilde geldiyse MIUI 11'e düşürebilirsiniz. Cihazınızın kutusunda bilgilerin olduğu yerde üretim tarihi yazar. 2020.11'den düşükse rahatça düşürebilirsiniz.
Android 9 ların hepsi Miui 11 de var
Ben Miui 12 olmasından yanayım çok alıştım çünkü muhtemelen eğer sırf Android 9 diye Miui 11 kurulumu yaparsam bi eksiklik hissederim :)

Üst Alt