Rom Redmi Note 8 - Miui Custom ve Aosp Romlar

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
O kadar bu muhterem değilmiş 😀
Şaka bir yana canım Romu bırakmak zorunda kaldık...
Valla ben hali hazırda kullanıyorum hocam.. Ancak aklımı kurcalayan miui 12.5 Enhanced çin stabil romu.. Kullanan arkadaşlar çok iyi geri dönüşler yapıyor.. Çok akıcı, şaşırtıcı derecede iyi, hatta çoğu aosp romdan daha iyi gibi.. Bu dönüşler üstüne kurmamak için direniyorum :)

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Valla ben hali hazırda kullanıyorum hocam.. Ancak aklımı kurcalayan miui 12.5 Enhanced çin stabil romu.. Kullanan arkadaşlar çok iyi geri dönüşler yapıyor.. Çok akıcı, şaşırtıcı derecede iyi, hatta çoğu aosp romdan daha iyi gibi.. Bu dönüşler üstüne kurmamak için direniyorum :)
AOSP'dan daha iyi bir MIUI dünya üzerinde mevcutsa bu zevki ben de tatmak isterim hocam :D

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
AOSP'dan daha iyi bir MIUI dünya üzerinde mevcutsa bu zevki ben de tatmak isterim hocam :D
Yaa bu dönüşü yapan arkadaş eu 12.5 Android 11 kullanıp, Çin stabili kurduysa diye düşünüyorum, bu ihtimal çıkmıyor aklımdan.. Yoksa direk kuracağım :D

bilcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Konular
7
Yaklaşık 1 aydır Arrow OS rom kullanıyorum, pil performansı şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyisi, oldukça da stabil... Daha önce kullandığım romlar EU, Miglobe, Evolation X, Pixel Experience, Lineage OS...

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre MiuiPro 20.3.26 Android 9 rom kullandıktan sonra rom arayışına girdim ve dün EU 12.5.4 A11 stabil yükledim ama; telefonda dahili hafıza dahil herşeyi sıfırlayıp temiz kurulum yapmama rağmen hoşuma gitmedi. Hem kasılıyor, hemde romda hatalar var. Çift tıkla ekranı kilitleme, video izlerken yan çevirince tam ekran olmuyor (bu özellikleri menüden açmama rağmen) vs. böyle ufak tefek hatalar. Şimdi birkaç sorum var;
1- Twrp'den rom yüklerken alttaki romun ne olduğu önemli mi? Acaba hatalar bundan mı kaynaklı. Android 9 üzerine 11 kurmak.
2- Tabiki rom tavsiyesi :) Yoksa eski romum miuipro'ya geri döneceğim ama o da bazı uygulamaları yüklerken hata vermeye başladı, paket ayrıştırılamadı felan.
3- MiuiPro'nun sorunsuz güncel sürümü var mı? Miui 12.5 Enhanced çin stabil romu denemeli miyim?

Üst Alt