Rehber Redmi Note 8 - Magisk ile Root

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Paylaşım için teşekkürler ama yetersiz bilgi var hocam , biraz daha detaylı bilgi paylaşımı yaparsanız daha güzel olur mesela redmi note 8 için hangi sürümde denemeliyiz benim cihaz android 9 miui 11 kararlı sürüm 11.0.9 var her sürüm için magisk farlı sürüm çıkartıyor yoksa milletin cihazı elinde kalır
Magisk 20.4 ü hemen hemen 25 civarı romda denedim hiç birinde sorun olmadı

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
eyvallah kardeşim ilgin için teşekkürler

bur04zah45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
redmi note 8 ekranında kalıyor

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Paylaşım için teşekkürler ama yetersiz bilgi var hocam , biraz daha detaylı bilgi paylaşımı yaparsanız daha güzel olur mesela redmi note 8 için hangi sürümde denemeliyiz benim cihaz android 9 miui 11 kararlı sürüm 11.0.9 var her sürüm için magisk farlı sürüm çıkartıyor yoksa milletin cihazı elinde kalır
nerede sorun yaşıyorsanız yazın cevaplayalım bu arada benim cihaz android 9 miui 11 kararlı sürüm 11.0.5 idi.

yenfiz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi note 3
Konular
4
Çözüm: Önce cihaza magisk apk yı indirip apk dosyası ile ile kurulum yapın, ardından magisk i açınca kırmızı Magisk yüklü değil kısmına tıklayıp yükle ye tıkla ve sadece zip i indire tıkla ve indirdikten sonra tek tuş twrp ile twrpyi sadece dil seçeneğini değiştirip başka kutucuklara elleşmeden açacaksın, install kısmından hafızaya girip download klasöründeki magisk.zip dosyasını yükleyeceksin ve sadece reboot sistem yapacaksin... Sakın wipe vs vs yapmayın bu şekilde yapınca cihazınız rotlu şekilde açılacak ve twrp kalıcı olacaktır, namı diğer çin sürümü cihazlarda bu şekilde çözüm bulduk...

Benim denediğim tüm cihazlarda işe yarıyor sorumluluk size ait olduğunu hatırlatırım, umarım istifade edersiniz...

yasin333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
0
Bozuk dosyayı neden kaldırmıyorsunuz?Sizin yüzünüzden telefon göçtü.Bilmediğiniz şeyleri paylaşmayın.Utanmadan hala tutuyorlar dosyayı sabotaj için mi?

Piramit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Meizu m2, THL 5
Konular
8
Merhaba, cihazın içindekiler silinmeden rootlanıyor mu? Şu anda pc yok bulundum yerde.

Üst Alt