Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

thewhitewolf89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suleyman
Cihazım
moto g
Konular
4
Resmi note 8 telefonumda Vodafone ve turktelekom hatları çalışmıyor, sebebi ne olabilir. IMEI repair yapıldı iki senedir kullanıyorum sıkıntı çıkmadı şuan turkcelde problem yok.

dilimeftun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
6
EEA Stable yüklesem fastbootla global cihaza sorun olur mu?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Allah Kahretsin Böyle Telefonu İlk Aldığınız 6 ay İyi Telefon Sonraki Zamanlar Berbat Bir Telefon Telefon Normal Ana Ekrandayken Kasıyor Tüm Oyunlarda Drop Yiyor Kamerası Açılmıyor Telefon Bir Kasıyor 2 saat kendine Gelmiyor Kahretsin Bir Xiaomi Almıyacagim
Maalesef android ve miui ın temel sorunu bu hocam. Sistem bir süre sonra şişiyor ve cihaz kullanılamıyacak hale geliyor.

redminot9pişmanlıktır

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi not 9
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 i bir süre inceleme fırsatı buldum. Kamera olarak RN7 ile birebir aynı çekim yapıyor. Ek olarak makro ve geniş açı lenside güzel işler çıkarıyor.
Arayüzü akıcı. Oyun performansı olarakta güzel fakat bilindiği üzere üst düzey oyun performansı sağlamıyor.
Ele alındığı zaman kasa olarak verdiği güven yüksek diyemem.
Böyle yeni bir cihaz için, böyle bir konu gerekli olur diye düşünüyorum. Kullananlar ve almak isteyenler için yararlı olur. Sizde yorumlarınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.
o kadar şey yazmışsında boşa yazmışsın bende redmi not 9 var güncelleme yaparken yeniden başlat tuşu cıkıyor ona basınca güncelleme yapıyor
ya orda telefon MI yazısı çıkıyor yazı gidip geliyor kapatma tuşu ve ses tuşuna bassanda hiç bişe olmuyor telefoncu götürdüm kaç defa adam yapıyor güncelleme yapınca eski haline yine dönüyor her götürdügümde 200 tl alıyor

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
o kadar şey yazmışsında boşa yazmışsın bende redmi not 9 var güncelleme yaparken yeniden başlat tuşu cıkıyor ona basınca güncelleme yapıyor
ya orda telefon MI yazısı çıkıyor yazı gidip geliyor kapatma tuşu ve ses tuşuna bassanda hiç bişe olmuyor telefoncu götürdüm kaç defa adam yapıyor güncelleme yapınca eski haline yine dönüyor her götürdügümde 200 tl alıyor

Alıntıladığınız mesaj 3 yıllık...

Sorununuz için ise... Bootloader kilidinizi açıp farklı bir rom yüklemesi yapın. Muhtemelen telefoncunuzun yüklediği romda bir sıkıntı var. Ayrıca TWRP de yükleyin ve hazır olsun. Sorun yaşarsanız TWRP üzerinden kurtarabilirsiniz.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar telefonuma getapps diye uygulama yüklenmiş kendiliğinden bunu nasıl silebilirim bu uygulama zararlımıdır telefon için

sozerry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
0
s.a arkadaşlar telefonuma getapps diye uygulama yüklenmiş kendiliğinden bunu nasıl silebilirim bu uygulama zararlımıdır telefon için
Aleykümselam. Bilgisayardan komut istemcisini kullanarak silebilirsin. İlk önce telefonun ayarlar kısmından telefon hakkında kısmına girip MIUI sürümüne geliştirici seçenekleriniz aktif olana kadar sürekli basmanız gerek. Geliştirici seçenekleri aktifleştiğinde ek ayalar kısmından geliştirici seçeneklerine girip hemen karşınıza çıkacak olan USB hata ayıklamayı açın. Bilgisayarınıza usb kablonuzla telefonunuzu bağlayın. CMD komut istemcisini açıp "adb devices" yazın. Telefonunuzdan USB hata ayıklama izni için onay metni çıkacak onu kabul ettikten sonra CMD'den "adb shell" komutunu girin. Daha sonra "pm uninstall –k ––user 0 com.xiaomi.mipicks" yazarsanız telefonunuzdan GetApps kalkmış olacak. Zararlı bir yazılım değildir. Google play tarzı bir market uygulaması olarak biliyorum. Bu tarz gereksiz sistem uygulamalarının kalkmasına sanırım debloat ismi veriliyor. Çok uygulama kaldırdım bu şekilde zararı yok, isterseniz göz atın derim.
Eğer bilgisayarınız yoksa telefonunuzun ayarlarında bulunan Yetkilendirme ve Geri Alma kısmına girdikten sonra GetApps uygulamasının yetkilerini geri alabilirsiniz. Bildirim sıkıntınız oluyorsa bildirimleride kapatabilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden.

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Getapps Xiaomi uygulama marketi, Samsung Galaxy Store gibi birşey. Zararlı değil, güzel bence.

Bu cihaz için güncel resmi romlardan Endonezya mı daha iyi Hindistan mı? EEA romundan kandırma ile geçeceğim, Endonezya'ya veri kaybı olmadan geçiliyor ama Hindistan bilmiyorum. Deneyen var mı?

sozerry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
0
Getapps Xiaomi uygulama marketi, Samsung Galaxy Store gibi birşey. Zararlı değil, güzel bence.

Bu cihaz için güncel resmi romlardan Endonezya mı daha iyi Hindistan mı? EEA romundan kandırma ile geçeceğim, Endonezya'ya veri kaybı olmadan geçiliyor ama Hindistan bilmiyorum. Deneyen var mı?
Veri kaybetmeden geçme olaylarını hiç bilmiyorum. Endonezya ve Hindistan romlarında pek fark yok gibi geliyor bana. Sadece Endonezya romunda arama uygulaması, mesajlaşma uygulaması falan MIUI' ye ait. Eksiklerim varsa affola :). Bu arada Endonezya 10.3.2.0 romundayım. Kolay gelsin.

UysaaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Aleykümselam. Bilgisayardan komut istemcisini kullanarak silebilirsin. İlk önce telefonun ayarlar kısmından telefon hakkında kısmına girip MIUI sürümüne geliştirici seçenekleriniz aktif olana kadar sürekli basmanız gerek. Geliştirici seçenekleri aktifleştiğinde ek ayalar kısmından geliştirici seçeneklerine girip hemen karşınıza çıkacak olan USB hata ayıklamayı açın. Bilgisayarınıza usb kablonuzla telefonunuzu bağlayın. CMD komut istemcisini açıp "adb devices" yazın. Telefonunuzdan USB hata ayıklama izni için onay metni çıkacak onu kabul ettikten sonra CMD'den "adb shell" komutunu girin. Daha sonra "pm uninstall –k ––user 0 com.xiaomi.mipicks" yazarsanız telefonunuzdan GetApps kalkmış olacak. Zararlı bir yazılım değildir. Google play tarzı bir market uygulaması olarak biliyorum. Bu tarz gereksiz sistem uygulamalarının kalkmasına sanırım debloat ismi veriliyor. Çok uygulama kaldırdım bu şekilde zararı yok, isterseniz göz atın derim.
Eğer bilgisayarınız yoksa telefonunuzun ayarlarında bulunan Yetkilendirme ve Geri Alma kısmına girdikten sonra GetApps uygulamasının yetkilerini geri alabilirsiniz. Bildirim sıkıntınız oluyorsa bildirimleride kapatabilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden.
bu hatayı alıyorum sürekli "Failure [INSTALL_FAILED_INVALID_APK: Missing existing base package]"

Üst Alt