Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
sa arkadaşlar redmi note 8 de google telefon özelliğinde arama kaydedici yokmu geçende vardı birisi ile görüşme yaparken telefonda kaydet tuşu vardı kaydetme yapabiliyordum kendi kendine kaybolmuş nerden nasıl getirebilirm yeni güncelemede gelmeden kayboldu
Aleyküm selam hocam Play store dan google dialerın beta versiyonuna kaydolun sonra güncelleme gelecek güncelleyin ve cihazı yeniden başlatın gelmesi lazım arama kaydetmenin

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Aleyküm selam hocam Play store dan google dialerın beta versiyonuna kaydolun sonra güncelleme gelecek güncelleyin ve cihazı yeniden başlatın gelmesi lazım arama kaydetmenin
dialer dediğn

google telefon uygulamasımı beta katıl yazıyor ordan mı olacak

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Onerebileceginiz miui 12.5 custom rom var mi ? Uzun zamandir miui kullaniyorum. gereksiz arayuz ve uygulama laglari olmayan bir rom mevcut mudur ?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
sa arkadaşlar redmi note ana sayfadan yukarı kaldırınca eskiden mi tarayıcı çıkıyordu artık mi taraycı çıkmıyor direk google açılıyor nasıl mi taraycı yapabilirim

Ana Ekranda Yukarı Kaydırarak Google Açmak yerine mi tarayıcı açılmasını sağlamak için ayar

• 3.15. Aynı mesajı kopyalayarak arka arkaya birden fazla konu altına yazmak yasaktır.

Her konu altına aynı mesajı yazmaktasınız, sabırla bekledim ama devam ediyorsunuz. Sabrederseniz gören cevaplayacaktır sorunuzu.

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
  • 3.15. Aynı mesajı kopyalayarak arka arkaya birden fazla konu altına yazmak yasaktır.

Her konu altına aynı mesajı yazmaktasınız, sabırla bekledim ama devam ediyorsunuz. Sabrederseniz gören cevaplayacaktır sorunuzu.
Tamamdır anladım hocam

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14

yavuz-90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavz
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
1
Aynı ben de böyle düşünüyorum. Miui 12 ile nerdeyse her özelliği kısmışlar buna rağmen şarj su gibi gidiyordu. Bugün 11.0.12'ye geri döndüm. Akıyor maşallah. Güncelliğe karşı değilim ama Miui 12 resmen ez

Aynı ben de böyle düşünüyorum. Miui 12 ile nerdeyse her özelliği kısmışlar buna rağmen şarj su gibi gidiyordu. Bugün 11.0.12'ye geri döndüm. Akıyor maşallah. Güncelliğe karşı değilim ama Miui 12 resmen eziyet
Peki tekrar güncellemek istersek güncelleme yapabilir miyiz

Emir.kiziltug

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 i bir süre inceleme fırsatı buldum. Kamera olarak RN7 ile birebir aynı çekim yapıyor. Ek olarak makro ve geniş açı lenside güzel işler çıkarıyor.
Arayüzü akıcı. Oyun performansı olarakta güzel fakat bilindiği üzere üst düzey oyun performansı sağlamıyor.
Ele alındığı zaman kasa olarak verdiği güven yüksek diyemem.
Böyle yeni bir cihaz için, böyle bir konu gerekli olur diye düşünüyorum. Kullananlar ve almak isteyenler için yararlı olur. Sizde yorumlarınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.
Allah Kahretsin Böyle Telefonu İlk Aldığınız 6 ay İyi Telefon Sonraki Zamanlar Berbat Bir Telefon Telefon Normal Ana Ekrandayken Kasıyor Tüm Oyunlarda Drop Yiyor Kamerası Açılmıyor Telefon Bir Kasıyor 2 saat kendine Gelmiyor Kahretsin Bir Xiaomi Almıyacagim

Üst Alt