Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Cihaz Akıcı ve Performanslı olması için zaten o Ram i yemesi lazım :)
Mantıklı :D Buda bana kapak olsun (: demek ki eu işlevini yerine getirmek istemediği için o kadar boş ram var, lanet olası tembel :)

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hiç olmadığı kadar akıcı cihazım.. Android 10 /MIUI 12.5 MİUİPRO Port rom kullanıyorum..
Yalnız aklıma takılan şu ram kısmı.. 1 gb bile yok kullanılabilir alan ama cihazda zerre sorun yok, mesela eu stabil v12.0.3.0 kullanırken 1.9 gb boş alan olurdu ama bu kadar akıcı değildi.. Bu ram kısmının tam olarak genel performansa etkisi pek yok anlaşılan..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
l1 olaydı geçebilirdik :)

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
melih97, hocam note 8in yeni versiyonu nasil olur sizce mtk islemci alinir mi.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
melih97, hocam note 8in yeni versiyonu nasil olur sizce mtk islemci alinir mi.
Redmi Note 8'in yeni versiyonu olarak mı gelecek daha tam belli değil hocam. Zira yeni versiyon da diyemeyiz, cihazın üstünden 2 cihaz daha çıktı. Belki aynı tasarımı kullanırlar sadece, tek ortak yön bu olabilir. Bunun dışında her şey fiyata bağlı. Rakip cihazlara göre karar verilebilir.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Redmi Note 8'in yeni versiyonu olarak mı gelecek daha tam belli değil hocam. Zira yeni versiyon da diyemeyiz, cihazın üstünden 2 cihaz daha çıktı. Belki aynı tasarımı kullanırlar sadece, tek ortak yön bu olabilir. Bunun dışında her şey fiyata bağlı. Rakip cihazlara göre karar verilebilir.
bekleyip bunu mu alsam diyordum yoksa poco m3 alacağım tele ihtiyaç var o nedenle sorayım dedim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
bekleyip bunu mu alsam diyordum yoksa poco m3 alacağım tele ihtiyaç var o nedenle sorayım dedim.
Daha sızıntıları yeni çıktı hocam. Cihaz bugün tanıtılsa en erken 2 hafta sonra Türkiye'ye (kaçak olarak) gelir.

Garantili olarak alıyorsanız bence az daha katıp Redmi Note 10 alın. M3 meeeh bir cihaz. En azından Note 9S'e zorlayın derim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Daha sızıntıları yeni çıktı hocam. Cihaz bugün tanıtılsa en erken 2 hafta sonra Türkiye'ye (kaçak olarak) gelir.

Garantili olarak alıyorsanız bence az daha katıp Redmi Note 10 alın. M3 meeeh bir cihaz. En azından Note 9S'e zorlayın derim.
Bende note 10 pro bekliyorum bizim ülkeye bir türlü gelmedi bu gidişle ya Mi 11 Lite veya A52 yada son çare Note 10 kendisini almak kalıyor. Onlardan üstü benim bütçeyi aşar.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4

İmei repair oldukca hayatta garantili telefon almam hocam. Cihaz ust duzey kullanilmayacagi icin cok iyi birsey dusunmuyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende note 10 pro bekliyorum bizim ülkeye bir türlü gelmedi bu gidişle ya Mi 11 Lite veya A52 yada son çare Note 10 kendisini almak kalıyor. Onlardan üstü benim bütçeyi aşar.
Bende mi 10tden haber bekliyorum kardesime alacagiz hocam. Yasaklardan dolayi piyasa da pek tel kalmamis.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Garantili ve garantisiz olarak Note 10 Pro mevcut. 3800 TL fiyat civarında garantili olarak satılıyor. Gaziantep'te yaşıyorum ve burada satılıyor bir süredir garantisiz olarak. Ancak garantisiz almayı diyorsanız onlarda aşılması baya zor bir IMEI tamir engeli var. Sırf bu nedenden dolayı yaklaşmayın derim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmei repair oldukca hayatta garantili telefon almam hocam. Cihaz ust duzey kullanilmayacagi icin cok iyi birsey dusunmuyorum.
Valla ben bu gidişle hiç Xiaomi almayacağım artık. Hatta biraz daha giderse böyle iPhone'a geçmeyi bile düşünürüm (tabi pahalı olması bir engel buna).

Üst Alt